• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Joka_PŽ ZEKAN

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
nemaš kaj fino....
neg koliko dođe samo zadnja????
16.9.28 je kaj ne?
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
toma84 kaže:
Je, mislim da jesu 16.9-28 Oko 3000kn mislim da je jedna
mislim da malo manje od 3000 pošto sve 4 su 7900..nebre onda prva bit 950kn.. :scratch
 
J

jokapz

Guest
nemaš kaj fino....
neg koliko dođe samo zadnja????
16.9.28 je kaj ne?

da 16.9.28 10 platana to su ti ove jače sa popustom 2558 kn a prednje a prednje su mislim 1334kn il tu neđe
 
J

jokapz

Guest
joka de kupi si bolji traktor, tko još vozi zetora? MIRA

hehe nemoj da ti zaorem Johana...
Mirapž je naš novi član a to je onaj moj kolega što ima John Deere 5820... još smo za jednog jači :supz:
kad sve skuži kak ide prestavit će se on i sam.....
 
M

mirapz

Guest
di si tuljane jesi živ? cujem da se u subotu spremate mnogo napit, mene se nebi sijetili zvat ja smrdim uredu je smrade. joj kad ti vidim zekana pojest cu ga..... :twisted:
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,590
Josa, evo ih:
Zekan:
[youtube:v4fjaiwq]3dGBtdd7jQg[/youtube:v4fjaiwq]
Hrvat:
[youtube:v4fjaiwq]PEcf9xX4pco[/youtube:v4fjaiwq]
I hiđo:
[youtube:v4fjaiwq]ziM0hiIt3ek[/youtube:v4fjaiwq]
 
J

jokapz

Guest
tad još nije bili Hiđe i JD tad je u glavnoj ulogi bio rus 82.1 i on se je telio dok smo se izvukli
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
:lol: :lol: :lol: dobro si ti zaglibio. s obzirom kakve gume si imao. zekan kad se zakopa treba mu dobra pomoč da se izvuče onda
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
malo sam se ja zeletio s vremenom :)
ovo istina kaj KIKIC veli kad zetor stane onda stane ;)
 

Najnoviji postovi

Na vrh