• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Joka_PŽ ZEKAN

J

jokapz

Guest
250ccm ide to ko ludo a i dere te adrenalin uff
ukratko ima još dubreta za vozit bar jedno 4-5 dana. do sad smo vozili 3 dana i izvezli oko 100 prikolica. :supz: :drinkers:
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,590
Joka, Joka...pa di če nam aslike dojadit....prije bi mogo zarmrdit sa onim đubretom, nego što bi nam slike dojadile, barem meni... :mrgreen:
 
B

Bobo

Guest
Sta, kod vas nema kise?!?

Ja poludio zadnjih par dana... malo nesto iso jos poorat sto je ostalo i nacmem 3 njivu, kad propadiva, i jos malo i malo vise i moro kuc otic... bio 4 dana na selu od kojih samo jedan produktivan...

Svaka cast kolegama na novim traktorima.
 
J

jokapz

Guest
BOBO
ma bilo je al srijeda četvrtak i petak bilo dobro bez kiše a u subotu smo sam brljavili nise moglo mrdnit prevelko je bilo blato. nema šta pile i pol su moraš ih doć provozat pa da vidiš šta je traktor a šta IMT hehe šala

MARKO 355
onda će bit još slika ima ti kod nas svakakih gluposti
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Vidi se bilo je davno, još gume na zekanu imaju debele ripne :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
J

jokapz

Guest
aha tad je bio u cvijetu mladosti e al stižu mu nove već sam ih naručio... Čim stignu čeka ga nastavak zimske brazde :supz: :drinkers:
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,590
jokapz kaže:
BOBO
ma bilo je al srijeda četvrtak i petak bilo dobro bez kiše a u subotu smo sam brljavili nise moglo mrdnit prevelko je bilo blato. nema šta pile i pol su moraš ih doć provozat pa da vidiš šta je traktor a šta IMT hehe šala

MARKO 355
onda će bit još slika ima ti kod nas svakakih gluposti


Može,može, samo daj! ;)
 
J

jokapz

Guest
Vid ih sto su cakani...

Pivo vas upropastilo, majstore ;)

ti sad hoćeš reć da smo mi pijanci pa netroši Zetor ko IMT... ;) ;)
a znaš kak se kaže voda nevalja ni u opancima a kamoli u želudcu...
 
B

Bobo

Guest
Ne kazem da ste pijanci... Samo malo napominjem, jelte ;) bez ikakve uvrede...

Ajde de da ste se sjetili nove gume na zekana staviti. Znas kad je meni drago da ga vise nec morat gledat s onim celestonkama... Ima prednju vucu, a ko da ju nema ;)
 
J

jokapz

Guest
ma prijatelju nema uvrede..... ;) ;)

e pa to su ti sporske zato je moj zeko tak brz :D :D I ja jedva čekam da ih stavim pa da zabrazdim zimsku brazdu....
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,590
jokapz kaže:
ma prijatelju nema uvrede..... ;) ;)

e pa to su ti sporske zato je moj zeko tak brz :D :D I ja jedva čekam da ih stavim pa da zabrazdim zimsku brazdu....


Manje blata se kupi nna njih :D
 

Najnoviji postovi

Na vrh