• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Joka_PŽ ZEKAN

petar

Aktivni član
Tu od
15 Pro 2007
Poruka
1,261
dosta je do visine valjaka, duže će mu trajat, a i možda je uslužno pa....
 
J

jokapz

Guest
Baš ljepo, sva svjetla rade!!! Vidi se ko pazi na svoje strojeve!

A mora se pazit skupi su popravci još sam da mu kupim nove gume... ;) ;)
Nije pretovarena jer mi je već jednom pukla osovina pa je varena onda ju nepretovaram a i ovak ima dosta u njoj...
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,590
jokapz kaže:
Baš ljepo, sva svjetla rade!!! Vidi se ko pazi na svoje strojeve!

A mora se pazit skupi su popravci još sam da mu kupim nove gume... ;) ;)
Nije pretovarena jer mi je već jednom pukla osovina pa je varena onda ju nepretovaram a i ovak ima dosta u njoj...


A ljepo bi mu došle nove gume ;)
 
J

jokapz

Guest
Dublje nisi htio, ili nije moglo?

Plug nemože dublje rućica stalno puštena do kraja....
a bitno da je kum zadovoljan iak ja nisam puno je ostalo vani kukuruzovine al kad nemože sve zatrpat... :roll: :roll:
 
B

Bobo

Guest
Jednobraznjak da ne moze dublje od 35-40?!? Mislio sam da je Bankovacka zemlja lagana, bar si mi ti tak reko :scratch

Ja sam sa 549 IMT 16" plug vuko 50cm duboko kad sam oro za orase. Istina u 3. sporoj i 3 dana hektar i pol, al 50 cm je 50cm ;)
 
J

jokapz

Guest
Jednobraznjak da ne moze dublje od 35-40?!? Mislio sam da je Bankovacka zemlja lagana, bar si mi ti tak reko :scratch

Ja sam sa 549 IMT 16" plug vuko 50cm duboko kad sam oro za orase. Istina u 3. sporoj i 3 dana hektar i pol, al 50 cm je 50cm ;)

ne ne ti si reko da naš kraj ima lagane zemlje a ja sam govorio da su dosta teške.
Možda bi i mogo al problem je kak da objasnim zetor je dosta visok a nema prisilu i kad su poluge niže od centra vučna sila ih podiže. Neznam jesam dobro objasnio a jes ti skužio šta sam htjeo reći???
 
B

Bobo

Guest
Onda je neki nesporazum bio... Onda si prico za alilovacku zemlju. Na natjecanju oraca smo o tome pricali a sad da me ubijes...

Jesam, skuzio sam sto si htio reci ;)
 
J

jokapz

Guest
Onda je neki nesporazum bio... Onda si prico za alilovacku zemlju. Na natjecanju oraca smo o tome pricali a sad da me ubijes.

Tako već da u alilovcima ja sa zekom vučem 3 brazde fogela sam tak... al u Bankovcima druga priča.
Sutra kumu idem završit sa 2 brazde Leopardom 14" s njim mog ić dublje sam neznam oče vuć al bumo sutra vidjeli.
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
čestitam tvom kolegi na kupnji Hurlija :p ;)
kako mu se čine prvi dojmovi ;)
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
vidim kod teb več drugi xt 105 i isto s utovarivačem ;)
lijepo znači dobri su se pokazali kod vas :scratch ;)
 
J

jokapz

Guest
čestitam tvom kolegi na kupnji Hurlija :p ;)
kako mu se čine prvi dojmovi ;)

uf mali grmi. Za sad je prezadovoljan a i taj model Hurlija je najpopularniji kod nas i svi koji ga imaju prezadovoljni su pa ipak TO JE HIĐO :supz: :supz:
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,590
Joj, baš mi se sviđaju Hurlimanni! Kod mene ima jedan novi 105! Kako traktor izgleda ljepo...nema šta! Vuko je 2 zmajevke kolko se ja sječam, neznam dal su bile zmajevke, ali znam da su bile 2 prikolice. A kako je ljepa kombinacija...ljep traktor...stvarno.
 
J

jokapz

Guest
za sad ih ima 4 što ja znam koje sam tero ;) ;) i sva četvorica bave se stočarstvom i imaju utovarivače na njima.

JD je 5820 88 ks isto živa žera od traktora to je od kolege čiji je i MF što prvi tovari. Nas trojca stalno radimo zajedno al sad je otimačna za Hiđu :rolleyess: :rolleyess:
 

Najnoviji postovi

Na vrh