• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Joka_PŽ ZEKAN

B

Bobo

Guest
Vide se tragovi po dvoristu da ovo nije prvi pokusaj propinjanja danas ;)

Kako si to cudo uspio pobrat? neki visoki kukuruzi, i kud ste ih tako rano brali?
 
J

jokapz

Guest
A ferac ko ferac neče da upali pa ga šlepali i onda se dosjetli natezanja. To berem svaki dan po malo za svinje pa kad se nakupi par redi izmalčiram. A neki GMO kukuruzi :D :D :D
Vidjet češ šta su kukuruzi kad krenem u silažu kod kolega onih sa natjecana. Ove godine nekih 30 jutara a kuruz veči od rusa... gadno za vidjet.
 
J

jokapz

Guest
to svakako... mislimo krenit krajem tjedna sve ovisi o vremenu.
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
e joka,joka,džaba ti prednje vuče... :D daj mijenjaj te gume... :D
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,590
pa ninema proklizavanja, zadnji stisniti, a prednji u zraku :lol: :lol: :lol:
 
J

jokapz

Guest
Pa taman mu je nediže me kad se penjem u silos sa silažom al da je nečeg težeg natovarena mislim da bi prednji isli zrakom
Ta je prikolca prazna teška 3,5 t samo željezo teška je za vuč.
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,590
Jel ideš ovako ko moj, prednji se vrte reda radi:
[youtube:16gc57zi]PQwkQb88F8s[/youtube:16gc57zi]
 

Najnoviji postovi

Na vrh