• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Joka_PŽ ZEKAN

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,590
[youtube:3g3xvvh3]A1svRKkAs40[/youtube:3g3xvvh3]
[youtube:3g3xvvh3]XurYBldybCU[/youtube:3g3xvvh3]
[youtube:3g3xvvh3]kOKeVIxjneY[/youtube:3g3xvvh3]
 
J

jokapz

Guest
@Šanana

napred u prikolici je puna cisterna i kad na dvoosovinki rudo smotaš pod 90 stupnjeva a sam napred bude teret onda ti se desi ovo što se men desilo. Da baš ona koju sam licko mjesec dana.
A štaš PEH..... ;) sve se to da popravit!!
 
J

jokapz

Guest
evo malo akcije od prošlih dana. Standarna ekipa Hurlimann xt 105 JD 5820 i Zeko... Prašinjali smo 3 dana od jutra do mraka a izvezli prikolica "mali milion"







Unutrašnjost kabine

 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
a strane su pomješali :lol: :lol: :lol: :lol: hoće to tako - english drive :D :mrgreen: :mrgreen:
 
J

jokapz

Guest
he pare su ga lupile.... :lol:
Dosadi stalno istom stranom prolazit a i tu je pregledna ravnica pa se tu svakake gluposti rade.... ;)
 
J

jokapz

Guest
Ev s čim se ja bavim ovih dana. Dakle između orasa u međuredni razmak sadimo boriće koji če se sječ za 5-6g za božićna drvca.




 
J

jokapz

Guest
@ toma

Malo zeza kiša a i ovih dana počela kolinja pa sad koljem po kućama. Imam još nekih 5 ha i još sve vinograde i vočnjake. Nežurim se treba čuvat poso... ;)
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
jokapz kaže:
@ toma

Malo zeza kiša a i ovih dana počela kolinja pa sad koljem po kućama. Imam još nekih 5 ha i još sve vinograde i vočnjake. Nežurim se treba čuvat poso... ;)
:lol: :lol: :lol: u potpunosti se slažem. posao treba čuvat. ono što možeš napraviti danas ipak odužiš malo da ostane i za sutra :D
 
J

jokapz

Guest
Evo mene opet. Uzadnje vrijeme nisam bio baš aktivan, komp bio u kvaru nisam mogo nač majstora da ga saštela al bitno da sad sve radi.
Evo par slika da malo obnovim temu.







E kad pemac voli pretovart ovo mu se desi. Nije neka šteta al kad si sam u šumi i ideš kuć a ovo ti se desi dođe ti da zapališ i prikolcu i drva.

 
B

Bobo

Guest
Josipe, nesreco, pa gdje si ti?!?

Samo da na brzinu komentiram zadnju sliku: Ja ne bi zapalio prikolicu i drva, vec traktor ;) ;) ;) ;)

bez ljutnje, moram malo "podkajlat" kad te nema vec neko vrijeme.
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
hahaha,pa šta vi radite u tom vašem kraju...
Dajte malo usporite,rađe se vratite dva puta... :lol:
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
o znam kako ti je to kad drva padneju s prikolice ili kad zagrezneš pa nikud više pa onda pretovaraj :twisted: da poludiš.
nego vidim ti se od zeke i torpeda ne odvajaš???? a kaj same čeka???
 
J

jokapz

Guest
@Bobo
Hehe da je traktor kriv gorio bi on... ;) Kriv sam si sam pa koda me neznaš.

@dino
A gorivo nam je skupo pa tovarimo koliko stane a onda još u vršak dok necuri sa stranica...

@ kikić

Znaš onu pjesmu " čuvaj prvu ljubav prijatelju stari" ... :D
Otac većinom radi sa Same ipak je on već čovjek u godinama pa ga pustim nek malo uživa.... :blackeye
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
A na koju si foru prevrnuo iednoosovinku?
Jel uslijed bočnog kipanja pa je zapelo za stranice il si nakoso stao pa je prevagnula doksi dizo?
 

petar

Aktivni član
Tu od
15 Pro 2007
Poruka
1,261
kikic MF kaže:
kad zagrezneš pa nikud više pa onda pretovaraj :twisted: da poludiš.
Nema kod nas pretovara kad zapaneš, čupa se van kako mu god bilo i s 5 traktora ako treba.. Ili na takvim mjestima se odma ide u tandemu 2 traktora a jedna prikolica, osim ovih s rusima, oni jednu guraju ispred sebe a jednu vuku iza sebe :mrgreen:
 

Najnoviji postovi

Na vrh