• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Joka_PŽ ZEKAN

J

jokapz

Guest
POZDRAV SVIMA FORUMAŠIMA I SELJACIMA...
Ev napokon da se i ja predstavim. Dolazim iz Bankovaca selo 5 km od Požege. Volim selo i poljoprivredu a bavim se ratarstvom, vinogradarstvom i voćarstvom. Završio sam za poljoprivrednog tehničara i planiram se u životu bavit poljoprivredom. Trenutno radim 30tak jutara orance 11 jutara šljiva i 5,5 jutara vinograda. Sve to obrađujem vlastitom mehanizacijom.
GLAVNI GLUMCI U DVORIŠTU SU.

ZETOR 6245
TORPEDO 6006
IMT533

od priključaka ima sveg i svačeg sve ukupno negdje oko 30tak priključaka.
E da još sve pohvale za forum stvarno je prava stvar i SVAKA ČAST..... :D :D :D

EV MALO SLIKA A BIT ĆE IH JOŠ PUNO UBUDUĆE
 

Kontam

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2008
Poruka
4,076
Pozdrva Joka, čini mi se da se naradite ti i tvoji glumci ;) Koju šljivu imaš? Kako rodi? Jel bacaš i stajnjak u šljivik?
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
prvo da te pozdravim... ;)

a onda da pitam jesi ono suzio felge na 533?
 
B

Bobo

Guest
Ooooo, kolega... Mene pak zanima koja je to prikolica dvoosovinska, jer bas takvu ja trazim... Moram ju doci jedan dan pogledati, cim duhan oberem ;)
 
J

jokapz

Guest
ajoj da naradimo. Još je mlad šljivik tak da nerodi a ima 13 vrsta od najranijih do najkasnijih.
Bobo za prikolicu to je Viševica 6 t al nebi ju prodo nema ti para al slobodno dodi ju pogledat....
 
B

Bobo

Guest
jokapz kaže:
ajoj da naradimo. Još je mlad šljivik tak da nerodi a ima 13 vrsta od najranijih do najkasnijih.
Bobo za prikolicu to je Viševica 6 t al nebi ju prodo nema ti para al slobodno dodi ju pogledat....


Tko te pita za prodaju... Visevica kazes... Gdje tako sto nabaviti?
 
J

jokapz

Guest
bacan "đubre" na sve i vinograd i šljive i zemlju. Za sad imam oko 150 prikolica za razvozit najesen. na Ferdi IMT 533 sam suzio felge zbog vinograda jer imam 2 jutra vinograda na razmak 2 m pa to radim sam sa ferdom a ostatak je na 3m.
 
J

jokapz

Guest
nju je moj tata kupio prije rata. bila je negdje prije jedna taka u Agroglasu na oglasu. Inače prikolica je jako lagana za vuć prazna je teška 1760kg al ima dosta tanak lim al ak je ja nisam slomijo u đubretu onda mislim da ju niko neće.
 
B

Bobo

Guest
Meni treba nesto 5t nosivosti za moj 549... neka dvoosovinka, kiperica bi bila super izbor, samo ne mogu nista iskopat. To bih na proljece kupovao ali nema po oglasniku nista...

Doci cu za koji dan da ju pogledam iz blizeg ;)
 
J

jokapz

Guest
Vozim od jednog čike ima 60 krava i sve đubre vozim od njega.
 
Na vrh