• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Josef

Jozef

Član
Tu od
17 Ruj 2010
Poruka
413
Pozdrav svima.Evo nekoliko riječi o meni.Zovem se Josip Galinec.Imam 38 godina,rođen sam u malom mjestu u Hrv.Zagorju,odrastao i živim u Koprivnici.Po zanimanju sam zaštitar.U slobodno vrijeme zabavljam se sa:poljoprivredom,stolarijom,zidarstvom itd.Na ovom forumu interesiraju me sve teme vezane za Tomo Vinković-a,Lavande jer to imam i u posjedu.

http://profile.imageshack.us/user/galinec
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Dobro nam došel dragi pajdaš i naravno, još bolje se snašel.
 

Jozef

Član
Tu od
17 Ruj 2010
Poruka
413
Dobro nam došel dragi pajdaš i naravno, još bolje se snašel.

moje rodne gore list fala ti na dobrodošlici,a nekak se bume snašli na ovemu forumu
 

fićona

Član
Tu od
29 Kol 2010
Poruka
512
dobro nam došel jozef vidim baš ste u koprivnici ili negdje okolica koprivnice
jer sam ja u koprivničkom ivancu pa me čist zanima
 

Jozef

Član
Tu od
17 Ruj 2010
Poruka
413
dobro nam došel jozef vidim baš ste u koprivnici ili negdje okolica koprivnice
jer sam ja u koprivničkom ivancu pa me čist zanima

fala na dobrdošlici Krompač :lol: ja sam jako blizu tebe, 3,5 do 4km
 

fićona

Član
Tu od
29 Kol 2010
Poruka
512
e hvala na nazivu več ga nisam čul ohoho
a imate obrt neki,galinec baš mi poznato prezime ja imam susedu kaj se preziva galinec,možda znate čiji sam ja
imali smo firmu auto čevis
 

Najnoviji postovi

Na vrh