• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Josef

Jozef

Član
Tu od
17 Ruj 2010
Poruka
413
e hvala na nazivu več ga nisam čul ohoho
a imate obrt neki,galinec baš mi poznato prezime ja imam susedu kaj se preziva galinec,možda znate čiji sam ja
imali smo firmu auto čevis

ma znam,ja sam ti podravkin portir,jedan od retkih kaj nije bil ivančan s kojima sam se znal navrnuti v Kaliforniju ili Dol na stadion
 
G

GROF

Guest
., lipi ti pozdrav i dobro nam došal!

., osobni rešpekt ljubitelju traktora tome vinkovića!!!., nadam se i očekujem ku slikicu!!!
 

fićona

Član
Tu od
29 Kol 2010
Poruka
512
ja sam vam jako mladi imam 15 let a iz navike pišem vi
nego pil jeje al je jako betežen samo je celo vreme v krevetu
znal je biti dost vremena pri meni ali bezalkoholne samo
neznam kaj mu je došlo
več je leto dana betežni jako
opče ga ne vidim nigdi
 

Jozef

Član
Tu od
17 Ruj 2010
Poruka
413
., lipi ti pozdrav i dobro nam došal!

., osobni rešpekt ljubitelju traktora tome vinkovića!!!., nadam se i očekujem ku slikicu!!!

hvala ti Grofe na dobrodošlici i ponuđenom prijateljstvu kojeg sa veseljem prihvačam,a slikica bit će....čitamo se
 

Jozef

Član
Tu od
17 Ruj 2010
Poruka
413
ja sam vam jako mladi imam 15 let a iz navike pišem vi
nego pil jeje al je jako betežen samo je celo vreme v krevetu
znal je biti dost vremena pri meni ali bezalkoholne samo
neznam kaj mu je došlo
več je leto dana betežni jako
opče ga ne vidim nigdi

bem ti,nisam znal da je Branko bolestan,to ni dobro,baš mi ga je žal,dobar ti je on čovek.Filip ak moreš otijdi do njega i daj ga lepo pozdravi od mene...jožek
 

21yes

Član
Tu od
22 Ožu 2008
Poruka
436
Bok Jozef! Jes ti onaj što je uhvatio onog radnika s kilom vegete druge klase pa je dobio otkaz siromak?
 

Jozef

Član
Tu od
17 Ruj 2010
Poruka
413
Bok Jozef! Jes ti onaj što je uhvatio onog radnika s kilom vegete druge klase pa je dobio otkaz siromak?


Je taj sam,uhvatil sam njega i njih ohoho,kaj buš,to mi je posel,a posel se mora delati.Ljepo ja kazem,ljudi nemojte krasti,to se nesme,budete najebali,ali me slabo slušaju.
 

pele

Član
Tu od
23 Kol 2010
Poruka
793
Je taj sam,uhvatil sam njega i njih ohoho,kaj buš,to mi je posel,a posel se mora delati.Ljepo ja kazem,ljudi nemojte krasti,to se nesme,budete najebali,ali me slabo slušaju.

A jesi ti jedan od organa za gonjenje........:scratch ????????
 

mzilja18

Član
Tu od
27 Velj 2010
Poruka
440
Lijepo,lijepo,Za svoje potrebe i malo usluga..:prayer:
nego ova kombinirka je bez debljače ili..?
 

Jozef

Član
Tu od
17 Ruj 2010
Poruka
413
ima debljaču (dikericu),vidi se na slici šraf za regulaciju debljanja i poluga za ukapčanje pogona valjaka
 

mzilja18

Član
Tu od
27 Velj 2010
Poruka
440
Koliko cirka vrijedi takva kombinirka ?
Što radiš inaće na strojevima (stolarija ili namještaj)
Vidim imaš i tokarski,dali radiš stepeništa ?
 

Jozef

Član
Tu od
17 Ruj 2010
Poruka
413
Koliko cirka vrijedi takva kombinirka ?
Što radiš inaće na strojevima (stolarija ili namještaj)
Vidim imaš i tokarski,dali radiš stepeništa ?

takva kombinirka,znači polovna ima cjenu oko 4000 kn.
na strojevima radio sam sve i svašta,ja sam ti težak unervezalac,sve ovisi od potrebe,radio sam stolariju,stepeništa,stolove,šankove,postavljao zidne-podne obloge,lamperije,brodske podove,laminate...sve i svašta,što mi je više novaca trebalo,to sam više radio.Zadnjih par godina ne radim više toliko kao prije,radim za sebe za svoj gušt te za svoje dobre prijatelje
 
Na vrh