• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Josef

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,765
oooo kolega,pa nije to loše,ide to tebi....svaka čast..:supz:
 
B

BAGERISTA

Guest
Svaka čast,,,,nemam riječi,,,,da čovik stane i gleda,,,,:supz::supz::supz:bez ijedne greške,,,,milina..:partyman:
 
G

GROF

Guest
., lip TI pozdrav forumašu Jozef!

., lipo, lipo, bome lipo!., imaš se i TI sa čim falit., svaka TI čast i fala!, Bog!, čitamo se ...
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,765
sem ti gajde....nemam riječi....
a čemu služe papagajke....:scratch
 

zagorec

Član
Tu od
16 Svi 2011
Poruka
99
a možda i ako ti zapne za zub a nema čačkalice
malo šale, ali ovo izgleda vrhunski
 

Jozef

Član
Tu od
17 Ruj 2010
Poruka
413
samo nastavite vi mene piliti hehe,al rađe ja primim lima s papagajkama i kombinirkama nego s prstima,jedanput sam zaboravil,al samo jedanput,vruće u PM :finga:
 

zagorec

Član
Tu od
16 Svi 2011
Poruka
99
na greškama se uči ha-ha-ha
:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::
 

fićona

Član
Tu od
29 Kol 2010
Poruka
512
jozef sve najbolje povodom rođendana :gitarist::partyman::partyman::partyman::partyman:
 

Jozef

Član
Tu od
17 Ruj 2010
Poruka
413
Filip,21yes,Danot dečki zahvaljujem na čestitkama i ljepim željama
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,765
sretan roćkas,džozef......
30i9xdl.gif
 

Jozef

Član
Tu od
17 Ruj 2010
Poruka
413
eeh nekad mladić bio...zahvaljujem na čestitki Grofe,u to ime nutra s njime :drinkers:
 

fićona

Član
Tu od
29 Kol 2010
Poruka
512
e jozef a gde ste vi na kojoj porti tam na vagi ili na onoj porti gde je onaj diskont podravkin
 

Jozef

Član
Tu od
17 Ruj 2010
Poruka
413
Filip,nisam stacioniran ni na jednoj od njih,samo povremeno ih obilazim,ja ti radim kao interventni,znači ima me posvuda,evo malo prije sam bio na vagi i gledao kako ide otkup žita
 

Najnoviji postovi

Na vrh