• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Josef

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Odlično napravljeno , svaka čast , jako mi se sviđa kućica :heart: I meni bi dobro došla takva jedna za u vinograd :D
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Sve za pet :finga: osim pokrova koji nije po mom ukusu :(.
Trebali bi razmisliti o komercijalizaciji takvih kućica.
 

mzilja18

Član
Tu od
27 Velj 2010
Poruka
440
Svaka vam čast svima koji ste sudjelovali u izradi ove vikendice.
Jednostavnost izrade ,a estetski dojam za 5. Još jednom svaka čast !
Zidovi izvana su brodski pod,ako se nevaram?
Iznutra idu gips-ploče ili nešto drugo ?

Ovo da je za takva kombinirka 4 000 kn je zapravo ?
Ako znaš za stroj slične cijene i karakteristika obavezno mi javi!

Pozz!:partyman:
 

Jozef

Član
Tu od
17 Ruj 2010
Poruka
413
Odlično napravljeno , svaka čast , jako mi se sviđa kućica :heart: I meni bi dobro došla takva jedna za u vinograd :D

da i meni je simpa,našlo bi se njoj mjesto bilo gdje :D
 

Jozef

Član
Tu od
17 Ruj 2010
Poruka
413
Sve za pet :finga: osim pokrova koji nije po mom ukusu :(.
Trebali bi razmisliti o komercijalizaciji takvih kućica.

upravu si,nije pokrov ni meni baš po čefu,ali kaj je tu je,dobro služi svrhi i ovak :D
 

Jozef

Član
Tu od
17 Ruj 2010
Poruka
413
Svaka vam čast svima koji ste sudjelovali u izradi ove vikendice.
Jednostavnost izrade ,a estetski dojam za 5. Još jednom svaka čast !
Zidovi izvana su brodski pod,ako se nevaram?
Iznutra idu gips-ploče ili nešto drugo ?

Ovo da je za takva kombinirka 4 000 kn je zapravo ?
Ako znaš za stroj slične cijene i karakteristika obavezno mi javi!

Pozz!:partyman:

tako je,profiliran brodski pod je izvana a iznutra će ići gips ploče.
što se tiče kombinirke,njezina cjena nekad u trgovini je bila u vrjednosti 1000dm,onda ih jedno vrjeme nije bilo u trgovinama,a kad su stigle cjena im je bila 12000 kn,ali nitko ih nije kupovao pa su spustili cjenu na 8000kn.sad ih uopće više nevidim,neznam dal se više proizvode.ja sam je kupio polovnu od čovjeka u Zagrebu za 1000dm.vidim da te zanimaju te stvari,dal i ti radiš nešto sa drvom?:D
 
Posljednje uređivanje:

danot

Član
Tu od
2 Srp 2009
Poruka
633
Odlicno napraveno, sviga mi se, prava vikend kucica, veca nije potrebna:D
Nego cudi me nesto, prvo ste kucica izgradili, a posle napravili osnova, ovo jos nisam video:shock:
Pozdrav:partyman:
 

Jozef

Član
Tu od
17 Ruj 2010
Poruka
413
Odlicno napraveno, sviga mi se, prava vikend kucica, veca nije potrebna:D
Nego cudi me nesto, prvo ste kucica izgradili, a posle napravili osnova, ovo jos nisam video:shock:
Pozdrav:partyman:

da Dano čudan način gradnje hahaha,ali u biti vrlo jednostavan jer osnova su donji okviri i šuplji betonski elementi koji sa željeznom armaturom i betonom fiksiraju okvire i stupove na uglovima (vidi se na slikama str,4).kamen je više u dekorativne svrhe te da zatvori rupe :D
 
B

BAGERISTA

Guest
da nije u okolici duge uvale postavljena.........:scratch:scratch
 

Jozef

Član
Tu od
17 Ruj 2010
Poruka
413
Bagerista,mjesto je malo ima čak tri konobe,Bukaletu,Betigu,Danijelu,jel bi mogao prema tome pogodit koje je to mjesto?hehe
 
B

BAGERISTA

Guest
Bagerista,mjesto je malo ima čak tri konobe,Bukaletu,Betigu,Danijelu,jel bi mogao prema tome pogodit koje je to mjesto?hehe

Moga bi,,,jer sam u petak vozija u bukaletu,,,,pijaču s konbijem,,,,,u betigi mi se brat ženija,,,,,a danijela je zadnja koja se otvorila,,,čini mi se da je još jedna sad nova.,...................:mrgreen::mrgreen::mrgreen:
 

Jozef

Član
Tu od
17 Ruj 2010
Poruka
413
Bagerista,znači sad su četri konobe,a gdje je četvrta,jel na istom potezu gdje i ove tri?
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,699
za umjetnički dojam,čista petica....:supz:
 
B

BAGERISTA

Guest
Bagerista,znači sad su četri konobe,a gdje je četvrta,jel na istom potezu gdje i ove tri?

Točno tako,,,,,,,,,,ove su prve napravljene,,,do sad je bila (danijela),,,zadnja..vidim nikla nova tabela..:partyman:pa reču recesija..
 
G

GROF

Guest
., svaka čast i tebi forumašu Jozef!

., tvoje delo - posal za svaku pofalu!., napravljeno sve za deset!., iako sam ja nekakov blentav čovik ki voli dosta prigovarat i nešto gundjat., tebi nimam ča reć po pitanju prigovora., već samo sve pofale!!!., svaka čast!., sedi PET!.-

., aj Bog!, čitamo se ...
 

Jozef

Član
Tu od
17 Ruj 2010
Poruka
413
ajd Grofe,nemoj se kritizirat,ne zamjeram ti ja ništ,svakog prihvačam onakvog kakav je a isto očekujem i od drugih.hvala na pohvalama :)
 

Najnoviji postovi

Na vrh