• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Josef

Jozef

Član
Tu od
17 Ruj 2010
Poruka
413
Svaka čast kolega...heheh
hvala kolega..hehehe
Krumpiriči ko jedan :prayer:
hvala kolega
O kega se vidi,,,,,e lipo ti je velik kumpir,,,,a i vidin sve u kulturi,,,,,,,,,,,svaka čast...
Lavanda je lipo uređena,,nema ni jedne travke u njoj..a i kako če je bit,,kad je ljuta mašina pored,,,njive..

uff ljuta mašina dobro kažeš...drma sve u šesnaest, to moje ruke najbolje znaju..još malo pa ću ih ko majmun vuči po podu hehehe
 
B

BAGERISTA

Guest
Evo i ja danas,,,,,završija oko driva,,proša sve s trimerom,,,(ali na izdahu je,,,,nešto mi je snagu dobro izgubija,,,,,,,,,,,,doša mu je kraj ja mislim...),,ostalo još malo,,,,,ali najteže i najgore,,,,se riješilo pokalalo,,,,i sad,,,,još jedno dva sata sutra,,,,i milina...drvo sređeno..
 

Jozef

Član
Tu od
17 Ruj 2010
Poruka
413
eee Zorane!letiš ti na sve strane,hoćeš li ti već jednom uzet pauzu,treba malo odmorit da ne završiš ko tvoj trimer :lol: i njemu je dosta,ovaj moj drma već tri godine bez kvara,al baš puno kosim,potrošio sam već dvije glave za flaks
 
B

BAGERISTA

Guest
A čemo stat čemo,,,,,,,,,,,,znaš kako se reče,,,,,,,,,,,,,,,,,,a ja govorin več odavna..:lol:
I moj je lipo s natuka da more pričat,,,,,dala bi mi alpina novog bez razmišljanja.,...
A volin vidit kad je sve lipo,,načinjeno,,i da je uredno...:supz:,
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
de reci Jozef el ste šta okrenuli u onoj peći iz vaših leđa,pošto ne sumnjam u Bagija da nije bilo krto masno sa dobrom kapljicom:partyman::partyman::partyman:
 

Jozef

Član
Tu od
17 Ruj 2010
Poruka
413
hehe...e pa nije se ništa ovaj puta okretalo,ali nas je Bagi lijepo pogostio kao i svaki pravi domačin,po domaći :D
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,567
he,he....dobri stari bagy,već mi fali pomalo....:(
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,032
A i ja bi moro do njega vec me koliko puta zvao..a fali fali jbg forum nije isti bez njega
 
B

BAGERISTA

Guest
E,,,,lipo sam se na lista dok nisam naša temu......:eek::(happy):

Daj mi reci,ako imam bus lavande,dali od njega morem sadit naprid,i kako?

Stavija bi je u park uz tlakavce,da mi dođe ko zidić,,,,a i na koji razmak moremo stavit da se lipo to spoji........:icon_pidu:
 

Jozef

Član
Tu od
17 Ruj 2010
Poruka
413
pozdrav Bageru :icon_pidu:
kao prvo izvini na sporom javljanju,malo prije sam stigao s posla,tako da se nisam mogao javit.
u principu možeš uzgojit sadnice,samo što je sada malo prekasno jer su već krenuli cvijetovi.
inače sadnica se uzgoji od reznice koja se pikira,kad pusti korjen možeš je posadit na odabrano mjesto,razmak sadnje je 70-80 cm,imaj u vidu da se lavanda raširi do metar širine,kad je u cvatu i više..evo dvije slikice da imaš predođbu


slika0615j.jpg





slika0614e.jpg
 
B

BAGERISTA

Guest
Ma niš se ne sekiraj....:(giggle):,ko da sam ja bolji...:(happy)::icon_mrgreen:

Nači,,ako sad porežem malo grančica,i pikiram ih,dali je kasno za stavit da puste korijen....:p:,,,ako je kad je najbolje,,nisam to nikad dela,,,,,,a stija bi pomalo po parku stavit malo,,,,neka se nađe,,evo jedna je ogromna pa sam mislija malo stavit u park,da bude lipo za vidit...a usput ču dobit ljepo zidič od nje,pa če ispast,,u par godina slično ko da je lovor višnja,samo ča če bit lipše i niže....:)

Evo moje male sadnice......:icon_lol::icon_mrgreen:

2w66uqa.jpg
 

Jozef

Član
Tu od
17 Ruj 2010
Poruka
413
je je malena :(giggle):
sad je kasno za pikirat,ide u rano proljeće,a može i jesen...
a možemo to na drugi način :(giggle):plan je u 8 mj. malo usolit noge,pa rješimo usput i sadnice :(giggle):
 
B

BAGERISTA

Guest
E more,tako,ima da se malo nasoliš,,,,,a pokle tega da kakovu deku i digneš,,,,,čemo naj ča za stavit na banak,,,,naš kako to poli nas fini,...:drink:i
2vn57ad.gif
..

Ali od ove čemo uzet za pikirat je tako,,ako sam dobro razumija.:(:
 

Jozef

Član
Tu od
17 Ruj 2010
Poruka
413
hehe nisi dobro razumio,mislio sam da ja dopeljam ukorjenjene sadnice spremne za sadnju :icon_thumright:
 
B

BAGERISTA

Guest
Nisam,,,,,,,,ali sad sam te shvatija,evo,,ako imaš a da je viška donesi,,ako ne čemo sami napravit,svejedno nfala unaprid:icon_pray::icon_pray::(happy):
 

Jozef

Član
Tu od
17 Ruj 2010
Poruka
413
eh da...nisam mislio da ću ovo ikad napisat,al eto...pošto mi se već po drugi puta drastično smanjio broj postova,te više nema mnogo ljudi sa kojima sam se dopisivao u temama koje sam pratijo,ili su rastjerani ili su prestali pisati iz njima poznatih razloga, zapitao sam se što ja uopće tu radim? hvala svima na druženju i na pomoći koju ste mi dali kada mi je bilo potrebno.ja odustajem...
 

Jozef

Član
Tu od
17 Ruj 2010
Poruka
413
Joža si pijan!? nisam! si trezan!? nisam! nego kakav si...? taman!!!
 

Jozef

Član
Tu od
17 Ruj 2010
Poruka
413
prokleti alkohol.....pričat nemogu...al zato mogu pjevat!!!

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=7wpP_TqEyM0[/YT]
 
Na vrh