• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Joža

joža

Član
Tu od
15 Velj 2011
Poruka
247
Zovem se Josip Lidmila (30g) iz Velike Ludine. Po struci soboslikar-ličilac (maler,pitur...). Poljoprivredom se bavim iz hobija i da odmorim živce, jer sa živinom je ponekad lakše nego sa ljudima. Zemlje za obrađivanje imam oko 5he što livada što oranica. Jedna kravica, kupim koje tele,dvije koze, dvije krmače,petnajstak ovaca,koja koka i dva psa. Traktor 539 sa kojim radim i Porshe iz 1963g za šegu. Od priključka imam sve što mi treba, osim prikolice za
gnoj i utovarivača. Eto nešto osnovno o meni!

Pošto samo ležim ovih dana bum popisal priključke: Porshe ima bočnu kosu, imt 539 također, dvije prikilice, jedne za žito, jedna stoku i jedna mala i gumenjak prikolice je napravio deda. Sijačica olt dvoredna, stara žitna konjska sijačica koja je preuređena za traktor 14 redova, dvoredni kultivator za kukuruz, rasipač umjetnog gnoja 450kg, prskalica 330l slovenska, okretač sjena panonija, tanjurače 20 diskova sa drvenima ležaima, jednobrazni plug koji je nekad bio dvobrazni, dvobrani plug slavonac, brane trokrilne kučne proizvodnje, roto kosa(malčer), utovarivač za roto bale koji sam sam smislio i napravil izgleda smješno ali služi svrst. Slike ču stavit kad skužim kak se stavljaju i kad bum to mogel poslikat. Ima tu još i nekikh konjskih priključka ali o tome čemo nekad drugi put!
 
Posljednje uređivanje:

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,502
pozdrav jože....
i sretan rođendan.....
x5pogy.gif
 

joža

Član
Tu od
15 Velj 2011
Poruka
247
Velika Ludina je u Moslavini između Kutine i IvanićGrada, toćnije kraj Popovaće, ipak je Popovača poznata. 75km od Zagreba prama Slavoniji
 

joža

Član
Tu od
15 Velj 2011
Poruka
247
oće bit kakvih slika od stroja?

ako misliš na porshea, pošto je to jedini pravi stroj kod mene, bit će za koji dan, nemam ni jedne slike u arhivi, a iz zdrastvenih razloga nemogu ga slikat a moji tonemogu napravit kak se spada! Bit če!
 
B

BAGERISTA

Guest
Pozdrav kolega i dobrodoša.....................:partyman::partyman:
 
G

GROF

Guest
., lipi TI pozdrav i dobro nam došal!., sretan rodjendan!!!

., aj Bog!, čitamo se ...
 

joža

Član
Tu od
15 Velj 2011
Poruka
247
Ponuda!

Evo da ne otvaram movu tamu sa oglasom!
Imam boce za autogeno varenje, naravno prazne pa ako nekom trebaju nek se jave, pa ćemo se dogovorit!
I imam blatobrane za imt 533 ili 539 ! :axe:
 

joža

Član
Tu od
15 Velj 2011
Poruka
247
Ljudi kaj ovo netreba nikome ! morat ču to onda u staro željezo! :toimonster:
 
Na vrh