• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Joža

B

BAGERISTA

Guest
Jao,,,,,,,,,nemoj u srce direkt..............:cry::cry:
pa da se sredit,,,da ga nebi baco,,,,,,vrijedit če on para vijeruj mi.......

Obična vrata,,,,,sve ko moj,,bit če.....

Traktor je odličan,,,jesi riješija poapire od njega,....
 

joža

Član
Tu od
15 Velj 2011
Poruka
247
Traktor papiri crno na bjelo! a fičeka bi raskopal i vidio kaj se može iskoristit( a bojim se jako malo) i to bi nekom poklonio a ostalo na otpad. a sebi bi uzeo peglicu jer sam ju i imo ali u prometu totalka jedva živ osto radi budale! Bum sutra poslikal fičeka da vidiš katastrofu!
 
B

BAGERISTA

Guest
Ajde,,,,,,,,da vidimo...
Šteta da nismo bliže,,,,,ja bi sam skida vijeruj mi,,,,,,odnosno otpelja cilega u garažu,,,pa poskida sve šta se more koristit....:supz::supz:
 

joža

Član
Tu od
15 Velj 2011
Poruka
247
Samo za oči, ljudi boljeg zdrastvenog stanja!

Tek sada vidim u kak je katastrofalnom stanje! To ti je tak kad imaš tešku rodbinu! :weedman:
 
Posljednje uređivanje:
B

BAGERISTA

Guest
Stvarno šteta,,,,,,,,,,,,:cry::cry:opet kažem da sam bliže,,,poskida bi si sve šta valja,,,,a ima dosta toga,,,,jer je šteta...bacit sve u smeče......

A ča da ti rečen....ovo je žalosno,,,ali istinito..uvijek radi nekog,,,,se nešto uništi,,,,pa sad neču nabrajat s čije strane,,niti sam tu da odlučujem,,,jer ljepo kažu stariji jedan novčič,u đepu sam ne zvocka....nažalost,,,,eto prpalo još jedno oldtimer vozilo...........:x:x
 

joža

Član
Tu od
15 Velj 2011
Poruka
247
A gle ja ču poskidat šta valja! I pospremin ima di stajat, a onda ko zna možda i dođe nešto i do tebe nismo na kraju svijeta! A i treba na ljeto ič na more, pa ko zna!
 
B

BAGERISTA

Guest
Zahvaljujem unaprijed,,,,,,,,,,a i ako se vidimo,,,,,,bit če
eryb8j.gif
,,,.
 

joža

Član
Tu od
15 Velj 2011
Poruka
247
:mrgreen: Evo makine za recesiska vremena, to sam kupio prije 8g. napravio krug i pospremio a danas ga otrpal i izvadio na sunce trebatče :x
 
B

BAGERISTA

Guest
A makina,,,,,,,,,,,,vidi,,,,full oprema...sve i navigacija je gore s njom je tako....:mrgreen::mrgreen:
 

lisnik

Dobro znana faca
Tu od
15 Velj 2010
Poruka
2,110
Kako idu cijene goriva svi cemo ih izvlaciti iz podruma.
 
B

BAGERISTA

Guest
Potpisujem i to debelo,,,,,,,,,,,,,,žalosno,,ali istinito..:supris::supris:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
znal sam da bu takva makina jednog dana bila dobra investicija :lol:
 

joža

Član
Tu od
15 Velj 2011
Poruka
247
Kako idu cijene goriva svi cemo ih izvlaciti iz podruma.

A cjene goriva! Ako oćeš kvalitetno i dobro gorivo skupo, moraš hranit svinje pa kojeg telca stavit u kištru, čučeka, kokicu.... pa kobase na tavan... ali:scratch možeš i na žgfance (puru) ali omda nejde dugo rikne motor!:roll:
 
B

BAGERISTA

Guest
O joža,,:mrgreen:,,poli tebe če se isto,,,počet s renoviranjem,,,,,vidim prikolica,,,,,,..
Očeš na novo radit,,,šta ili ide samo struganje čiščenje i piturivanje.......8)
 
B

BAGERISTA

Guest
Boca,,,odlično odrađeno,,,,,,,:supz::supz:ima da vozi bez greške...:partyman::partyman:
 
B

bosniahos

Guest
-

Sve je to sa tim oldtimerima kao ok lijepo za vidijet ali dok sve kvalitetno restauriraš ne dobiješ para ni koliko si uložio.Jedino ako radiš za svoju zadovoljštinu ili ako imaš nasljednika koji će to cijenit a ne zapit u krčmi.
 

joža

Član
Tu od
15 Velj 2011
Poruka
247
Jeeee! A gledaj jednu stvar, novi traktor ili bilo koju stvar može kupit svako, i otič na servis i vozit se i pokazivat, ali kad timaš traktor iz "63g ili neke stvari Iz 1924g e to nemre svako! A sad jel če to ko cijenit kasnije ili prodat tu ja nemogu ništa ali meni je gušt nač neku staru stvar, predmet, i stavit ju funhciju. Samo da su malo mogučnosti bolje bilo bi super! :supris:
 
B

BAGERISTA

Guest
To kolega................:partyman::partyman:

Bi rekli ode potpisujem................;);)
 

Najnoviji postovi

Na vrh