• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Joža

joža

Član
Tu od
15 Velj 2011
Poruka
247
Pitanje! krave-ovce

Ljudi tu sam tražio ali nisam našo, pa vas sad pitam: dali krave i ovce mogu past na istom pašnjaku, dali postoji kakva mogučmost da neko na nakog prenese kakvu bolest? tu mi je susjed pričal o nekakvoj bolesti o kojoj ja nikad nisam ćul a sad se ni nemram sjetit kak je rekel da se zove. " Veli da ovca zarazi kravu i krava ugina" Sad bi htio čut vaše cjenjeno mišljenje dali je u redu da krava i ovce pasu zajedno. Hvala! :mad:
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
Ne bi trebalo biti problema.Čak je poželjno da te dvije životinje pasu na istom pašnjaku,jer krava pase visoku tavu,pa bi prije na pašnjaku trebale biti krave,a zatim ovce koje pasu niže slojeve trave.Za bolesti ne znam da postoje koje mogu biti tako zarazne,jedino možda paraziti,ali pravilna dehelmintizacija i nema problema.
 

joža

Član
Tu od
15 Velj 2011
Poruka
247
Porshe je u garaži! još ove godine nije bio vani! Imal sam zdrastvenih problema a sad opet gužva vani! Ali bit če!
 

zagorec

Član
Tu od
16 Svi 2011
Poruka
99
kaj je to za motor SDI ili TDI?:supz:
šala,lijepi je,sviđa mi se kaj je svijetle boje,ti su mi puno ljepši neg smeđi ili crni
 

joža

Član
Tu od
15 Velj 2011
Poruka
247
kaj je to za motor SDI ili TDI?:supz:
šala,lijepi je,sviđa mi se kaj je svijetle boje,ti su mi puno ljepši neg smeđi ili crni
Neznam kaj je tdi ili sdi, treba mi doč ova sporcka oprema (sedlo i ostalo) pa bum vidio kaj je! A kaj se tiče boje svjetlo, svjetlo sivi sa crvenkastim točkicsama
 

joža

Član
Tu od
15 Velj 2011
Poruka
247
Evo ljudi moji godinu dana na dobrom forumu! Dosta toga naučio, nešto popravio, nešto kupio, neke članove i upoznao (uživo) zato kaj reč nego HVALA!!! Možda još neke upoznam! Ako sam se kome kaj zameril nek oprosti nije namjerno! Nadam se još puno druženja sa vama na forumu, a ko zna možda se najdemo i negde van kuće! :gitarist: :supz:
 
B

BAGERISTA

Guest
Ljepo rečeno,,,,:supz::supz:potpisujem.......:partyman::partyman:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
oho, godišnjica!
ajmo ljudi, runda za sve, joža časti!! :D
:partyman: :partyman:
 

joža

Član
Tu od
15 Velj 2011
Poruka
247
Naravno da na moj račun! a evo i slike koje sam nekad davno obećo! Na žalost čeka bolje dane!
 
Posljednje uređivanje:
B

BAGERISTA

Guest
A vidi traktorčine di se skrija,,,,,,,,,,,,,,,da nebi prozeba,,:mrgreen::mrgreen:....kad če uređenje....malo da ga urediš,,,ili ostaje u oldtimer ruhu skroz..:supris::supris:
 

joža

Član
Tu od
15 Velj 2011
Poruka
247
Joj ima toga puno kaj bi ja htio uredit, mislim dosta toga sam si prikupil za renoviranje. neke stvari su mi propale radi pravno-imovinskih nereješenih odnosa, ali ovu makinu bi baš htio sredit to mi je velika uspomena, prvo na oca, a onda na dedu jer su ga oni kupili kad je bio star par goidina, moš mislit kaj je to značilo onda kad je bilo u selu 3 traktora. Žao mi je samo što je deda prodo dreš sa kojim je makina radio, a imam i orginal njegov plug samo budala nisam znao pa sam skinul jedan dio i naprsavio nešto sasvim drugo od toga, a možda se bu dalo vratit!
 
B

BAGERISTA

Guest
To ti je tako,,,,,,,,,kad nažalost,,,,se riješi sve...pa na kraju umijesto dfa neko načini,,,i dela s tim,,,,,izgleda da je bolja da propadne,,,,,,,,,,,,:madmana::madmana:nemoreš virovat,,,da je svugdje isto s.....nje..
sgjssz.gif
33aayhz.gif
jjwoyv.gif


Koji je to traktor.............:?::?:
 

joža

Član
Tu od
15 Velj 2011
Poruka
247
Traktor je Porshe mislim 24 ks iz 1963g A propo mi ja zastava 750 iz 1978g deda prvi vlasnik semo drugi deda, eno ga iza štale več 6g
 

Najnoviji postovi

Na vrh