• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Joža

joža

Član
Tu od
15 Velj 2011
Poruka
247
8) Samo da se pohvalim i zabilježim da je danas Porshe izašo iz garaže nakon dvije godine naravno na guranac ali šta se može! Sutra stavim neke slike!
 
B

BAGERISTA

Guest
Svi smo uz tebe.............:mrgreen::mrgreen:
Daj sutra koju sliku..
 
B

BAGERISTA

Guest
Pila,,,,,,,,,,,,,,,,pa sad nek kažu da starci nemoru delat...:supz::supz::supz:
 

joža

Član
Tu od
15 Velj 2011
Poruka
247
Istina.....! Samo da je para pa sve to ljepo renovirat i to bilo fora prava! :heart::heart::heart:
 
Posljednje uređivanje:
B

BAGERISTA

Guest
Svaka čast,,,,,,,,,na delu vidim svi od najmlađeg do najstarijeg..a i seno se sprema,,,,,,,, za zimu..

Nas malo zeza kiša,,,,ali nadam se da če doč sunce čim prije da krenemo,,,i odradimo..
 

joža

Član
Tu od
15 Velj 2011
Poruka
247
Je od naj mlađek do naj starijeg! Neznaš koji ti više smeta ali šta češ moji su! A kaj se tiče sijena to sam samo pašnjak pokosio da mugu ogradit a ovo ostalo čeka stabilnije vrijeme i naravno ide u bale! :)
 
B

BAGERISTA

Guest
Da ali opet,,da si sam,,,nebi išlo vijeruj mi,,,,,,neznaš šta je gore.,..:D:D
A dobro je dok i stari more,,,vidim drži se,...
 

joža

Član
Tu od
15 Velj 2011
Poruka
247
Traktor iz 1963g a prikolica iz 1966g koja mehanizacija u stranim zemljama! A kod nas to vrijema, još sa kravama vozili sijeno,, tek kasnije sa konjima :mad::cry: A dedeka nesmemo reklamirat!!!!!
 

joža

Član
Tu od
15 Velj 2011
Poruka
247
kolko bi onakva prikolica za sijeno mogla vrijedit?[/QUOTE]

2500,00kn:finga: Jedva montiro auspuh!!!!!!!!!!!
 

joža

Član
Tu od
15 Velj 2011
Poruka
247
Otvaranje krova,,,,,,,,,:supz::supz:
Da otvaranje krova samo nisu to dobro izveli, ima lufta između krova i kabine, pa kad se vozi po kiši šprica u nutra, a bio neki lim koji je naknandno stavljen, a kad se s njim otvori krov onda opet se ne otvori dobro! :cry:
 
B

BAGERISTA

Guest
Čekaj to si sam radio,,,ili je bilo.-.-.:scratch:scratch
Pa dali je jednostavno ga zatvorit,,,ako je kiša,,,.
 

joža

Član
Tu od
15 Velj 2011
Poruka
247
Bilo je! Jednostavno se zatvara, ima dva šarafa sa strane na kojima su leptir matice, ali kad se zatvori ima lufta jedno dva cm sa prednje strane :(
 
B

BAGERISTA

Guest
Kod nas ga ima dosta,,,,,,,,,,,,,,,,,spasila ova zadnja kiša,,,,,,inače prema prošloj godini odlično........za sad..
 

Najnoviji postovi

Na vrh