• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Joža

B

BAGERISTA

Guest
I ti moreš bit sretan,,,,,kad imaš pomoč,.,..:(y)::(y):

Vidim da se kosa blista..:(mm)::(mm):
 

joža

Član
Tu od
15 Velj 2011
Poruka
247
Pozdrav ljudi! Evo i mene nije me bilo neko vrijeme, vidim dosta promjena ima! Da Bagerista sretan je čovjek kad ima doma pomoc! :(call):
 

joža

Član
Tu od
15 Velj 2011
Poruka
247
E da ova je zob na prikolici još od prošle žetve nije da se hvalim ali je tak, sad sam samo zakopčil i na njivu, a ko bi to stalno premetal!! :icon_e_biggrin:

Uploaded with ImageShack.us

Eto s obzirom kad je sijano i koliko je prihranjeno ja zadovoljan!!:(handshake):
 
B

BAGERISTA

Guest
Kolega ,,ako si zadovoljan sam,,,onda sam i ja:icon_e_biggrin::icon_e_biggrin:
Kod nas ove godine bilo žita,,,,,,,,ali trikala manje,osipa se dva dana prije žetve,,:(nod):,sljedeče godine morat čemo ga prije riješit..:(wasntme):
 

Najnoviji postovi

Na vrh