• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kako nas policija vara!!! Vozaci OBAVEZNO pogledati!

Z

Zip

Guest
Bobo kaže:
http://www.hraweb.com/vbulletin/showthread.php?t=29885

A ja pomislio da je ovo poljoprivredni forum!! 8)
 
B

Bobo

Guest
Pa sto onda?

I poljoprivrednici se voze brze od 50km/h... Naki u autima, a neki u traktorima... ;)

Dobrodosao na forum!
 
J

jokapz

Guest
teme je prava sam nemoj stat plavcima na žulj onda si nastrado.....
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,073
A MOZEMO I MI NJIH DA VARAMO :blackeye
Što kada Vas policija zaustavi na povratku kući sa predivnog izlaska ili vikenda?
Sitni sati ili nedjelja navečer.Vozite prema kući, žurite se da stignete. I onda Vas naši divni momci u plavom zaustave. I što sad? Predstavljamo 40 savjeta koje koristite na vlastitu odgovornost


1.Ako policajac prica s tobom, pretvaraj se da si gluh.
2. Pitaj ga mozes li vidjeti njegov pistolj.
3. Ako neda, nego te pita zasto, reci da hoces vidjeti da li je veci od tvojega.
4. Pitaj ga gdje je dobio takvu ludu odjecu.
5. Pitaj ga da li ti posudi svoj kostim
6. Ako te hoce pregledati i kaze da moras rasiriti noge, reci mu da te ne zanima.
7. Probaj istovremeno s njim reci: "Dobro vecer gospodine, vozacku i prometnu molim."
8. Ako ti da nesto za potpisati, prvo se pocesi po guzici pa onda uzmi njegovu olovku u ruku.
9. Ako ti da kemijsku u ruke, skrivaj je, rastavi i izvadi ulozak.
10. Pitaj ga ima li kcerku. Ako da, reci mu da ti je poznato njegovo prezime.
11. Pricaj sam sa sobom.
12. Probaj mu prodati svoj auto.
13. Pitaj ga, hoce li ti prodati svoj auto.
14. Ako te hoce voditi u policijsku postaju, pitaj mozes li ti sjediti naprijed.
15. Ako moras sjediti straga, probaj ga pipkati po glavi kroz resetku.
16. Prije nego krenete provjeri jeste li svi vezani.
17. Brzo uzmi limenku piva i otvori prije nego dodje do tvojega auta.
18. Nek ti pridrzi pivo dok trazis dokumente.
19. Reci mu barem dvaput da prtljaznik ne treba pregledavati.
20. Pitaj ga je li on jedan od Village People i pitaj gdje su ostali.
21. Pitaj ga je li ikad ubio covjeka.
22. Ako odgovori da, pitaj je li to bilo na poslu.
23. S osmjehom na odlasku mu reci: "Pozdravi zenu i moju djecu"
24. Drzi gajbu piva na suvozackom sjedalu, naravno, vezanu.
25. Kad mu pruzas vozacku, uvali unutra mito od 2 lipe.
26. Pitaj ga ako moras puhati, hoce li prije dezinficirati svoju zvizdaljku
27. Glumi da ne mozes otkopcati pojas, pa ga zamoli da ti pomogne. Ako on lud to i ucini, pa kaze; eto uopce nije bio blokiran, reci da to nije remen na koji si mislio.
28. Reci da ti se zablokirao volan. Pa ga pitaj jel on zna spojit zice da se upali auto bez kljucha i otkljuca volan.
29. Ako je vecer, stavi suncane naocale. Ak pita da skines, reci da imas ruzne podocnjake nakon tuluma.
30. U prometnoj drzi upakirani prezervativ. Ak pita zasto to, reci da ne ides u promet bez zastite.
31. Kad ti se priblizhi, ukljuci brisac zadnjeg stakla. Ak te trazi da iskljucis, pitaj ga hoce li ti on onda tjerat muhe s dupeta.
32. Kad te pita imas li vozacku, pravi se da ne cujes dobro, pa kad se priblizi da ti ponovi, reci; digresija gospodine, morate pit kvalitetnije vino. Od ovog vam smrdi iz usta na kilometar.
33. Kad vas zaustavi odma recite da niste vi i da vas je cinkao pravi krivac.
34. Pitaj kak to da neki policajci imaju bijele rukavice/narukvice i pokrivala za kape, a neki ne drze do higijene i jel to onda kaznjivo?
35. Prvu pomoc izvadi iz kutije i drzi u koristenom papirnatom skarniclu iz mesnice.
36. Ako imas elektricne podizace stakla, dok ti prica, igraj se njima. pa se pohvali: a jeste vidli? Bez ruku! A da samo vidite automatski servo volan!
37. Pitaj ga da ti objasni kad je vec tu, kako to, da ti skrguce mjenjac kad oces prebaciti u Reli brzinu?
38. Kad te zaustavi, pitaj jel moze samo trenutak pricekati, da se ides pomokriti.
39. Ne stisavaj glazbu i reci da su novi tapecirungi u vratima zbog novih zvucnika, a ne zbog sverca droge od prosli tjedan.
40. Ako baš imaš volje i pameti, uzmi olovku i papir i pokušavaj zapisivati sve što kaže i onda ga traži autogram.
 
B

Branimir 105 s

Guest
:lol: :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen: :rolfer: :rolfer: :rolfer: svaka čast care :!:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ovo je krvavo dobro :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: tak treba :lol: :lol: :lol: :p :p
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,021
:roll: :roll: :lol: :lol: :lol: jesi možda probao da znamo posljedice????? ;)
al svaka pohvala budemo isprobali :mrgreen: :mrgreen:
 

petar

Aktivni član
Tu od
15 Pro 2007
Poruka
1,261
Ovo je cool.
Samo s njima treba ljepo i bude obično sve ok, iako ima i jebeni budala. A ak ne, onda tražiš broj značke, onak reda radi, pa kažeš da sad zoveš gradonačelnika, načelnika PU, župana i biskupa i da nebudeš platio ništa.
 
B

Bobo

Guest
petar kaže:
Ovo je cool.
Samo s njima treba ljepo i bude obično sve ok, iako ima i jebeni budala. A ak ne, onda tražiš broj značke, onak reda radi, pa kažeš da sad zoveš gradonačelnika, načelnika PU, župana i biskupa i da nebudeš platio ništa.


Cuj, kad je "zloglasni" Franjo dobio otkaz, pozeskim vozacima je laknulo, no onda su ga vratili na posao i to bas u Pleternicu... Sam nek u Pleternici i ostane... ;) ;) ;)
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,073
marko hurlimann xa86 kaže:
:roll: :roll: :lol: :lol: :lol: jesi možda probao da znamo posljedice????? ;)
al svaka pohvala budemo isprobali :mrgreen: :mrgreen:

neke i jesam probao ali necu da ti kazem rezultate
uostalom sam ces videti im ai korisnih savjeta
experimentisi malo :mrgreen:
 

petar

Aktivni član
Tu od
15 Pro 2007
Poruka
1,261
Bobo kaže:
Cuj, kad je "zloglasni" Franjo dobio otkaz, pozeskim vozacima je laknulo, no onda su ga vratili na posao i to bas u Pleternicu... Sam nek u Pleternici i ostane... ;) ;) ;)

Ma, neznam ga, a možda mi je baš on napisao prvu kaznu. Bio totalno nedojeban. Da sam bio s traktorom mislim da bi ga pogazio, kakav riječnik ima lik..... Nemože se s njim uopće pričat, možda on čak ni nečuje.... Ja kao da nisam postojao, tad sam bio mlađi i nisam htio vrijeđat al sada...

Mislim ljudi smo, nek svako radi svoj posao i odgovara za svoje postupke, ali brate onako, i ja sam ipak samo čovjek doduše tada bio maloljetan ali zamrzio plavce pravo, davno bilo, što bi rekli svećenici oprosti ali nezaboravi!!!!

Treba biti ko moj komšo, kad ga počeo vrijđat ovaj ga istuče, a drugi se sakrije(zaključa) u auto. Danas ga ni nezaustavljaju :lol:
 
G

greny

Guest
Da nije jedna od reakcija ,3 mjeseca bez dozvole :lol: i to samo
za poznato prezime + 500 kunića za češanje po guzici :mrgreen: :D
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
jokapz kaže:
teme je prava sam nemoj stat plavcima na žulj onda si nastrado.....

broj interne kontrole:01/6122-982

i prijaviš nepravilnosti,naravno ak nisi kriv a oče ti kaznu il nekaj zaljepit.
 

slatky

Član
Tu od
28 Tra 2008
Poruka
222
evo vracam se sa fešte prezentacije o vočarstvu i ode 300 kunića. :evil: :evil: jebhem im 75 km pa koja je to brzina kao da sam vozio 175. oprostili su mi 200 i nisam srećom puhao mada su sumnjali kolega pred njima ide pišat, ajme :p
 

Najnoviji postovi

Na vrh