• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kako nas policija vara!!! Vozaci OBAVEZNO pogledati!

pele

Član
Tu od
23 Kol 2010
Poruka
793
@ savoris ima nešt u onom tvojim pričama, isprobao ja par njih.
Zaustavi me plavac, dođe do auta (prozor zatvoren) kuca na prozor pokazuje da otvorim pravim se da nečujem, ajd otvorim. Kaže prometnu i vozačku (u vozačkoj prezervativ) pita šta je ovo, odgovorim pa vidite ja u promet ne idem bez zaštite.Ode, ogleda auto, vrati se, pita za prvu pomoć, kažem u bunkeru al nemorate otvarat i ponovim 2 put a on će "zašto". Kažem vozim "bombu" , kaže on izađite i otvorite bunker, govorim mu da ne mogu od pojas, kaže on pa odveži se (već pomalo ljut), izađem i otvorim bunker, kaže on to je plinska boca (inaće auto je na plin) rekoh da je plinska boca jedna vrsta bombe. Dade mi prometnu i vozačku i kaže dovođenja gospodine, okrene se i ode.
E mislim da sam ga isprovocirao dobrano nije se vanjda više mogao kontrolirat pa je odustao, sigurno je mislio šta će mi ovaj još podvalit :rolfer::rolfer::rolfer:
 
B

BAGERISTA

Guest
@ savoris ima nešt u onom tvojim pričama, isprobao ja par njih.
Zaustavi me plavac, dođe do auta (prozor zatvoren) kuca na prozor pokazuje da otvorim pravim se da nečujem, ajd otvorim. Kaže prometnu i vozačku (u vozačkoj prezervativ) pita šta je ovo, odgovorim pa vidite ja u promet ne idem bez zaštite.Ode, ogleda auto, vrati se, pita za prvu pomoć, kažem u bunkeru al nemorate otvarat i ponovim 2 put a on će "zašto". Kažem vozim "bombu" , kaže on izađite i otvorite bunker, govorim mu da ne mogu od pojas, kaže on pa odveži se (već pomalo ljut), izađem i otvorim bunker, kaže on to je plinska boca (inaće auto je na plin) rekoh da je plinska boca jedna vrsta bombe. Dade mi prometnu i vozačku i kaže dovođenja gospodine, okrene se i ode.
E mislim da sam ga isprovocirao dobrano nije se vanjda više mogao kontrolirat pa je odustao, sigurno je mislio šta će mi ovaj još podvalit :rolfer::rolfer::rolfer:


ahhhahhahahaaa e neka si....:rolfer::rolfer::lol::lol:,,evo mu ga:finga::finga:
 
V

Vjerni983

Guest
hehehe bravo bravo....:butthead::gitarist::gitarist::finga:
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
E to je vala dobro , a kad ja isprovociram tamo nekim gumama onda puknuti sere .
Otkud vi znate da nisam ja taj policajac ili bilo tko od nas ?
 

pele

Član
Tu od
23 Kol 2010
Poruka
793
E to je vala dobro , a kad ja isprovociram tamo nekim gumama onda puknuti sere .
Otkud vi znate da nisam ja taj policajac ili bilo tko od nas ?

Ak si ti "taj policajac" ona si stvarno puknuti :rolfer::rolfer::rolfer::rolfer:
 
G

GROF

Guest
E mislim da sam ga isprovocirao dobrano nije se vanjda više mogao kontrolirat pa je odustao, sigurno je mislio šta će mi ovaj još podvalit :rolfer::rolfer::rolfer:

., lipi ti pozdrav forumašu pele!!!
., lipo te za čitat., a baš sam se malo i nasmijal., dobar si!., samo ti moram odma napisat da si ti stvarno dobro prošal!!!., moj najiskreniji savjet., nemoj to i takovo ča ponavljat!., jer se DUHOVITOST i PAMET!!!., samo isplati pri barenju curic!., IAKO neupali uvik ni kod nji!...

., aj Bog! ...
 
L

ler

Guest
žare

@ savoris ima nešt u onom tvojim pričama, isprobao ja par njih.
Zaustavi me plavac, dođe do auta (prozor zatvoren) kuca na prozor pokazuje da otvorim pravim se da nečujem, ajd otvorim. Kaže prometnu i vozačku (u vozačkoj prezervativ) pita šta je ovo, odgovorim pa vidite ja u promet ne idem bez zaštite.Ode, ogleda auto, vrati se, pita za prvu pomoć, kažem u bunkeru al nemorate otvarat i ponovim 2 put a on će "zašto". Kažem vozim "bombu" , kaže on izađite i otvorite bunker, govorim mu da ne mogu od pojas, kaže on pa odveži se (već pomalo ljut), izađem i otvorim bunker, kaže on to je plinska boca (inaće auto je na plin) rekoh da je plinska boca jedna vrsta bombe. Dade mi prometnu i vozačku i kaže dovođenja gospodine, okrene se i ode.
E mislim da sam ga isprovocirao dobrano nije se vanjda više mogao kontrolirat pa je odustao, sigurno je mislio šta će mi ovaj još podvalit :rolfer::rolfer::rolfer:
žare. dobro si ti prošo mene je policajac zaustavio dok sam vozio traktor te mi rekao da biježim nato ja njemu odgovorim da sam hvatao samo zalet i eto 3000 kuna kazna za neregistriran traktor i 500kuna što nisam imao osobne dokumente
 

pele

Član
Tu od
23 Kol 2010
Poruka
793
žare. dobro si ti prošo mene je policajac zaustavio dok sam vozio traktor te mi rekao da biježim nato ja njemu odgovorim da sam hvatao samo zalet i eto 3000 kuna kazna za neregistriran traktor i 500kuna što nisam imao osobne dokumente

Uhvatio on tebe u zaletu, a jb nisi valjda imao sreće a bogme ja nebum baš tak često ponavljal onakav ispad .
 

drmr

Član
Tu od
28 Ruj 2009
Poruka
688
Par postova iznad zanimljiva anegdota.
Medutim nema tu nista cudno ste te pustio,nisi napravio niti jedan prekrsaj i to je to.
A sad je na tebi kako ces se ponasat. Da je bio neki "ludi" murjak nasao bi on tebi neku gresku ;)
 

Mrki88

Član
Tu od
17 Tra 2009
Poruka
882
moj susjed je dobio kaznu od 7000kn jer nije mu bila registrirana prikolica, dok je vozio bale ovo ljeto, ali nakon žalbe je išao na sud pa mu je kazna bila smanjena na 1000kn... opet puno, mamicu im jeb.. lopovsku...
 

pele

Član
Tu od
23 Kol 2010
Poruka
793
AAAAA da to si u pravu, da sam na letio na luđaka bogme di ja platio kaznu za omalovažavanje službene javne osobe ili tak nešta, taj dan sam bio raspoložen za zafrkanciju, još sam par prijatelja nasadio tak da sam imao dan "D" :mrgreen:
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
jedan moj prijatelj posudio skuter i namazo se . stavi ga plicija nije imao ni vozacku i sada je dobio 7000 kuna kaznu
 

21yes

Član
Tu od
22 Ožu 2008
Poruka
436
Nek se žali ako mu nije kasno, ima rok od 8 dana, sud to voli ako se čovjek žali dosta smanjit, obično po žalbi trečinu od tog iznosa presudi da treba platit, a ako je čovjek nezaposlen i još štošta može i manje.
 

pele

Član
Tu od
23 Kol 2010
Poruka
793
jedan moj prijatelj posudio skuter i namazo se . stavi ga plicija nije imao ni vozacku i sada je dobio 7000 kuna kaznu

Žalba.... pa nek mu bob pomogne :prayer:
 

pele

Član
Tu od
23 Kol 2010
Poruka
793
jedan moj prijatelj posudio skuter i namazo se . stavi ga plicija nije imao ni vozacku i sada je dobio 7000 kuna kaznu

Žalba ,,,, pa nek mu bog pomogne :prayer:
 

bhorv

Dobro znana faca
Premium
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,653
vozači

moj susjed je dobio kaznu od 7000kn jer nije mu bila registrirana prikolica, dok je vozio bale ovo ljeto, ali nakon žalbe je išao na sud pa mu je kazna bila smanjena na 1000kn... opet puno, mamicu im jeb.. lopovsku...

vidim da svašta pišete...ali večinom gluposti..ako češ pošteno priznati prekršaj...i policajac i sudac če ti smanjiti kaznu...ali ako čete filozofirati...poznanstvom...onog i ovog... te omalovažavat organa...vjerujte dobit čete maksimalno po džepu..kad sjedate za volan razmislite koju čete kaznu dobit ako se dogodi nezgoda a vi pijani ili vozilo neregistrirano...osiguranje neče platiti štetu ili bog nedao tuđi život nego če sve ići iz vašeg džepa.. vjerujte mi poznajem osobe kojima se cijeli život promjenio zbog takove sitaucije..stoga ne pričajte gluposti.. zakon je tu da se krši ili poštuje.
 

pele

Član
Tu od
23 Kol 2010
Poruka
793
vidim da svašta pišete...ali večinom gluposti..ako češ pošteno priznati prekršaj...i policajac i sudac če ti smanjiti kaznu...ali ako čete filozofirati...poznanstvom...onog i ovog... te omalovažavat organa...vjerujte dobit čete maksimalno po džepu..kad sjedate za volan razmislite koju čete kaznu dobit ako se dogodi nezgoda a vi pijani ili vozilo neregistrirano...osiguranje neče platiti štetu ili bog nedao tuđi život nego če sve ići iz vašeg džepa.. vjerujte mi poznajem osobe kojima se cijeli život promjenio zbog takove sitaucije..stoga ne pričajte gluposti.. zakon je tu da se krši ili poštuje.
Ajde boga ti ne se** , neka se prvo policija ponaša pristojno na cesti, majke mi bolje voze reli "Pariz Dakar" po cestama nego ja (premda sam profić za volanom s licencom) , onda se nasade na mene,,,,, mnogo ih je letjelo s posla baš zbog ponašanja.
Tak da nek se oni upristoje pa ćemo i mi, a zakoni pa i oni ih krše, zato postoje.
 

Mrki88

Član
Tu od
17 Tra 2009
Poruka
882
vidim da svašta pišete...ali večinom gluposti..ako češ pošteno priznati prekršaj...i policajac i sudac če ti smanjiti kaznu...ali ako čete filozofirati...poznanstvom...onog i ovog... te omalovažavat organa...vjerujte dobit čete maksimalno po džepu..kad sjedate za volan razmislite koju čete kaznu dobit ako se dogodi nezgoda a vi pijani ili vozilo neregistrirano...osiguranje neče platiti štetu ili bog nedao tuđi život nego če sve ići iz vašeg džepa.. vjerujte mi poznajem osobe kojima se cijeli život promjenio zbog takove sitaucije..stoga ne pričajte gluposti.. zakon je tu da se krši ili poštuje.

ko priča o alkoholu i prometnim nezgodama???
ja sam rekao kako su jadnog seljaka, koji se muči cijeli dan dok ga prži sunce da zaradi za kruh i prehrani obitelj, zaustavili i zajebavali, usput i napisali kaznu ne misleći na njegovu obitelj i jel će imati za kruh, ako morao platiti kaznu...

ovo podržavam za alkohol, i sam sam bio zaustavljen, napuhao nekih 0.96 promila, fino dobio kaznu, na žalbi samo vozačku tražio da mi ostave, kaj i jesu, kaznu platio i zdravo, znam da sam kriv...
 

Najnoviji postovi

Na vrh