• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kakve motorne pile preporučujete.....???

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,647
Valja, ali štel bi MS261CM.

Ali, ak novu dobi za 140e, onda moja ponuda nema smisla.
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,552
Ova Makita se nudi za 139 eura po istoj cijeni kao i Vilager koj a se ovdje spominje po istoj cijeni od 139 eura. Koju biste odabrali? :rolleyes:

 
Posljednje uređivanje:

Deda Marek

Iskusan lik
Tu od
25 Pro 2021
Poruka
2,354
Ja villagera. Kolega je kupil makitu i bila je više na servisu ,nego v šumi. Em krača garancija,em lažu za snagu. 1,35 kw=1,81 ks,a nikako 1,9ks kak oni računaju. Uzel sam u bauhausu villagera i 5 godina prst u uvo. Nakon toga može bez brige u reciklažu. Napominjem da meni treba za nekih 10 metara drva godišnje.
A i stranica za makitu ti je iz tunguzije,tak da 🤔
 

Deda Marek

Iskusan lik
Tu od
25 Pro 2021
Poruka
2,354
Sad sam malo bolje pogledal stranicu. Režem žile da je fejk. Nemaš čak ni sjedište firme,a kamoli servis. O garanciji ni slova. Piše mogućnost povrata. Kome i kam 🤔
 

drazenhonda

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Stu 2010
Poruka
2,717
Deda, odradi sad deset metara drva i vrati ju i kaži da nisi zadovoljan sa proizvodom. Imaš 15 dana vremena.
I tako opet sljedeće godine, hehe.
 

Deda Marek

Iskusan lik
Tu od
25 Pro 2021
Poruka
2,354
Makitu od brguda🤔. Kome🤣
Ista pila na dojč stranici,tu neko nekoga u zdrav mozak
 

Deda Marek

Iskusan lik
Tu od
25 Pro 2021
Poruka
2,354
Kaj mi se zmišalo? Govorimo o istom modelu Makite. Samo je jedna pravi shop,druga fejk
 

hodor

Dobro znana faca
Tu od
22 Sij 2013
Poruka
1,750
Makita je napustila program benzinskih strojeva. Tak da su, ako su originalni proizvodi, vjerojatno neke stare
zalihe. Dolmar je več par godina ugašen.
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,552
Opet ti. Od kud ti to da je to moj shop?

Predstavljam da si čovik u nekih let, pa da moreš ništo kapit! Ili pak ne baš !🙈
 

Deda Marek

Iskusan lik
Tu od
25 Pro 2021
Poruka
2,354
Pa ti si ponudil alternativu villageru. Ja sam shvatil da preferiraš ovu drugu. Sorry ak sam krivo skužil👍
 

Najnoviji postovi

Na vrh