• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kakve motorne pile preporučujete.....???

MadFarmBoy

Aktivni član
Tu od
2 Svi 2020
Poruka
209
Nije me bilo jedno vrijeme ovdje pa vidim da ima nekih novosti... :p

@Kupljenec
Čestitam na kupovini pile i nek te služi desetljećima :cool:
Daj molim te, ako ti nije problem, stavi 555 - icu na vagu i kaži koliko je teška sa vodilicom i lancom. Gorivo i ulje tak i tak nisi još, a niti budeš stavljao :p no to i nije toliko bitno jer sa punim rezervoarima je teža 1 kg.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Nije me bilo jedno vrijeme ovdje pa vidim da ima nekih novosti... :p

@Kupljenec
Čestitam na kupovini pile i nek te služi desetljećima :cool:
Daj molim te, ako ti nije problem, stavi 555 - icu na vagu i kaži koliko je teška sa vodilicom i lancom. Gorivo i ulje tak i tak nisi još, a niti budeš stavljao :p no to i nije toliko bitno jer sa punim rezervoarima je teža 1 kg.
Ima novisti, i veselo je nom stop tu🍺🤭
Fala ti 🍺🍺🍺budem drugi tjedan ju vagnul, jer ju opet zapakiral u kutiju. 🤭Al kak je da je pila je zmaj, prekrasna je zbilja.
















 
Posljednje uređivanje:

Spaceman

Dobro znana faca
Tu od
24 Ožu 2020
Poruka
176
Imam pitanje vezano na drvo bagrem ili akacije za ogrijev. Neki pričaju da postoje žuta i bijela akacija.. E da žuta gori lijepo i da je jako dobra za centralno loženje, a da bijela nije tako dobra tj. treba joj jako dugo da se rasplamsa. Ako netko zna šta o tome?

Inače ložimo na bukvu i grab, jednu godinu sam imao akaciju ali to nije nikako gorilo. Sad opet imam nešto akacije, spremam za iduću zimu pa me zanima
 

Spaceman

Dobro znana faca
Tu od
24 Ožu 2020
Poruka
176
Ne znam, ne kužim se previše, ono šta od ljudi čujem da ima dvije vrste.. Jedna gori super a druga slabo
 

NikolaT55

Iskusan lik
Tu od
17 Velj 2020
Poruka
1,947
Ima novisti, i veselo je nom stop tu🍺🤭
Fala ti 🍺🍺🍺budem drugi tjedan ju vagnul, jer ju opet zapakiral u kutiju. 🤭Al kak je da je pila je zmaj, prekrasna je zbilja.
















@ kupljenec, lijepa je pila. A kaj se tiče težine mislim da je nešto lakša od 365 modela, po meni ima nekakvih cca 6kg. Samo nek te služi. :)
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Fala ti😉bum ju baš koji dan vagnul sa vodilicom i lancem pa da vidimo 👌🍺
Joj tak sam vesel kaj sam si ju kupil da nemaš pojma kak, a opet sam žalostan kaj nemam snjom kaj delat i šteta mi ju mazat. 🍺🍺😊
 

MadFarmBoy

Aktivni član
Tu od
2 Svi 2020
Poruka
209
Ima novisti, i veselo je nom stop tu🍺🤭
Fala ti 🍺🍺🍺budem drugi tjedan ju vagnul, jer ju opet zapakiral u kutiju. 🤭Al kak je da je pila je zmaj, prekrasna je zbilja.
















Haha, vidim da je veselo:ppozdrav::D
Ma nije hitno, kad ju vagnes, vagnes. Mislim da nema vise od 6.5 kg, suha sa vodilicom i lancom.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Piše na službenim stranama 5.9kg,ko zna jel to točno, neznam kolko ima lanc i vodilica, a sigurno još nekaj se nakupi+benzin i ulje.
Kaj si bi ju kupil? 😊🏁
 

Ivan45

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2021
Poruka
119
Isprika, imam jedno pitanje.
Slučajno sam u motronu pilu i trimer umjesto 2% stavio 4%. Kako sam shvatio? Dimi previše. Ima li to veze, ili mogu u miru potrošiti ovih 5 litara koliko je još ostalo?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,515
Ništ mu nebu kak veli Kupljenec, ako te to baš tolko zabrinjava u taj mešung suni još litru ili dve čistoga.
Naravno, ako si siguran da si poduplal ulje.
 

Ivan45

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2021
Poruka
119
Ok..hvala Vam puno. Nisam znao da je otac već stavio ulje... inače za 3.500 -4.500 kvadrata za kositi, isplati li se kupiti kosilicu ili trimer, ima nagiba...
 

Ivan45

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2021
Poruka
119
Hvala kupljenec i muha...čak mi se čini da mi je neko bio rekao da je jača mješavina osim dima i bolja..radi kvalitetnijeg podmazivanja
 

Najnoviji postovi

Na vrh