• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kakve motorne pile preporučujete.....???

Green23

Aktivni član
Tu od
31 Sij 2020
Poruka
175
@Kapetan_broda_Kupljenec pozdravljam da su i kod nas ponudili online katalog rez. dijelova ali taj katalog postoji USA stranicama već godinama, možda i europskim.
Kako god, mislim da je husqvarna daleko više user friendly. No, ono čega moramo biti svjesni, realno stanje je poprilično gadno, neke stvari se čekaju i po dva mjeseca, a kako izgleda neće biti bolje, samo lošije. Pogotovo što smo mi kao tržište relativno mali...
 

Green23

Aktivni član
Tu od
31 Sij 2020
Poruka
175
Ma daj, kaj se čeka tak dugo?Općemito pričaš ili kak? Sad je trenutno da nema goriva od Husqvarne, na to se čeka malo duže.
Pa gledaj ovako, redom:
1. Bateriju bli300 sam čekao cca. 2+ mjeseca, bli200 samo otkazao narudžbu jer je prošlo preko dva i pol mjeseca, a nije bilo nikakvih inf kada bi došla.
2. glavu cilindra, ventile i još neke sitnice za ridera (stariji model doduše) sam čekao 2+ mjeseca i to sam pronašao u jednom online shopu iz nizozemske, kod nas mi nisu znali reći ništa osim da se čeka preko dva mjeseca. (dihtung glave cilinda je naručen kod nas u momentu kada sam još bio optimist, nije još došao, to je sada već treći mjesec)
3. Ruku na srce ja naručujem neke ne baš popularne stvari ali eto, karabinere sam naručio prije cca 3 tjedna. još nisu došli. rezervni nož za škare sam čekao cca mjesec i pol dana...

Da ne nabrajam, kužite sve, čega nema na lageru u ZG, čeka se kao ozebao sunce... Nije to samo do husqvarne, sve industrije su u problemima, auto industriju da ne spominjem ali trenutno je baš gadno na tržištu i iskreno, mislim da se nećemo baš brzo unormaliti
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293
Bumo se unormarili ali ne više kak je bilo mislim.
Nego jesi ti kaj delal sa aspen gorivom?Njega je velika nestašica trenutno. Milsim da za ove "normalne" strojeve ima djelova koje netreba čekat.
Ja sam na vagi sad, kupil bi pilu 572 ili 585,nisam pametan iskreno.
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,159
Nemoj se prenagliti, dobro razmisli kaj ti posle nebu žal. Imaš vremena. Možda da pričekaš model 672. :unsure:
 

TomGun

Aktivni član
Tu od
24 Svi 2019
Poruka
75
Pa gledaj ovako, redom:
1. Bateriju bli300 sam čekao cca. 2+ mjeseca, bli200 samo otkazao narudžbu jer je prošlo preko dva i pol mjeseca, a nije bilo nikakvih inf kada bi došla.
2. glavu cilindra, ventile i još neke sitnice za ridera
Koje alate koristiš s tim baterijama? Kak su se pokazale baterije glede vremena rada?
Hvala
 

domy_os

Iskusan lik
Tu od
18 Lip 2021
Poruka
749
Koju Štilovku bi preporučili za piljenje metrica? Gledam tako 30-35 cm, ne bih nešto preslabo pa da radi na limitu.
 
Na vrh