• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kakve motorne pile preporučujete.....???

Green23

Aktivni član
Tu od
31 Sij 2020
Poruka
175
Koje alate koristiš s tim baterijama? Kak su se pokazale baterije glede vremena rada?
Hvala
Koristim male motorke H535iXP i H435i, škare za živicu, puhač, trimer 520i i jednu malu kosilicu, nož 37cm. Ukratko, škare su najzahvalnije, kosilica i trimer najviše "piju". Sve u svemu, na benzin se ne vraćam po pitanju manjih alata. Kosilice i jači trimeri su katastrofa po pitanju autonomije.
 

TomGun

Aktivni član
Tu od
24 Svi 2019
Poruka
75
Hvala. Niti ja ne idem nazad na benzin kad sam probao struju. I meni trimer i kosilica najviše piju bateriju Imam pilu T540iXP i ona ide ko vrag u drvo.
325iLK je trimer koji imam i jako sam zadovoljan s njim. Kosilica LC 347iVX mi radi cca. pola sata sa BLI 200, a 40-45 min sa BLI300. I ja imam puhač na bateriju koji povremeno koristim pa nisam nikad testirao kolko traje baterija na njemu.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Green23

Aktivni član
Tu od
31 Sij 2020
Poruka
175
Trebali bi imati posebnu temu za baterijske alate polako :D
Probao sam 540, bolesna motorka ali bilo mi je previše para dati. Ima još T535 puno posla za odraditi prije zamjene. I meni je u planu nabavka LC347iVX jer ova koju imam je manja, LC141i. Nije prevelika razlika no cca 10k kuna za 551 ne dam. A nemam trenutno proračun za još dvije bli 300 baterije
 

Galda

Iskusan lik
Premium
Tu od
11 Ruj 2022
Poruka
458
Malo, par suhih agacija al sve tanke. Sve skupa možda metar drva
Imam još jednu koju moram srušiti. Uz cestu je, blizu kuće i kraj nje kabel ulični od struje i telefona. Ima samo jedan smjer gdje smije pasti 😂😂
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Galda

Iskusan lik
Premium
Tu od
11 Ruj 2022
Poruka
458
Ako netko ima kakav kontakt za prodaju visemetrice neka slobodno pošalje. Bukva grab agacija meni je svejedno. Čim deblje tim bolje ☺️
 

Galda

Iskusan lik
Premium
Tu od
11 Ruj 2022
Poruka
458
Nisam previše istraživao ali im je web koma živa. Našao cjenik al kontakt naši ne
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Markec1982

Član
Tu od
10 Stu 2020
Poruka
54
Nisu skupa drva,ali je transport skup,ko nema vlastiti prijevoz,nego mora platiti transport.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Kod nas nemreš (prek veze možda ide) u šumariji kupiti drva da ih sam dopelaš. Imaju prijevoznike koji to odrade, a kupac plati. Kad bih mogel kupiti, a da sam vozim, bilo bi mi povoljnije nego rušiti svoje.
 

Marko Marić

Član
Tu od
2 Svi 2020
Poruka
37
Kod nas isto, moraš njihov prijevoz, 10 kubika graba i 10 kubika hrasta došlo 2730-2510kn a prijevoz 5km 500k mene i 10km za hrast 700kn.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Spaceman

Dobro znana faca
Tu od
24 Ožu 2020
Poruka
175
Mislim da ću ići na MS 261, a sad ostaje pitanje da li običnu ili C-M? Koliko ta elektronika pomaže/odmaže?
Ja baš i nemam iskustva s M-tronicom, al sam se raspitivao prije kupnje, kao pred 10g. prve verzije imale su neke mušice dok već sad nekolika god. verzije od 2.1 do zadnje 3.0 nemaju problema. Pomaže kod paljenja definitivno puno lakše paljenje, kao regulira optimalnu mješavinu goriva i zraka prema trenutnom opterećenju. Ja sam uzeo C verziju pa ćemo vidjet.
 
Na vrh