• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kakve motorne pile preporučujete.....???

karlo1

Novi član
Tu od
26 Lis 2014
Poruka
3
pozdrav društvo,evo ja sam malo poradio na partnerici,zamijenio dihtunge oko frgazera,cijevi za gorivo..čuo se sa prijašnjim vlasnikom koji veli da je pila bila na tavanu nekih 17 godina i da su zaboravili na nju sve do adaptacije kuće...
pila pali jednim potezom nakon čoka s full gasom nakon toga...ona mala stilovka kaj je imam tek nakon 3 pokušaja iza čoka....

https://www.youtube.com/watch?v=loYQotqu0Ts&feature=youtu.be



još bih htio nabaviti poklopac lanca sa kočnicom,pa ako ima netko ili zna nekoga tko ima,može mi poslati pm sa ponudom...hvala:drink:
 

Marin4712

Član
Tu od
1 Velj 2013
Poruka
56
Pozdrav uskoro kupujem motorku dvoumim se između motorne pile FUXTEC FX-KS162 i Straus Austrija ST/CHS2800G-010A. Imate li iskustva sa nekom od ovi motorka šta mi predlažete da uzmem od te dvije? Ova Fuxtec gledao sam po internetu videozapise nekako mi se bolja čini...
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Kolega ovisi za kaj ti treba motorka i sta mislis i kolko s njom radit!!
 

Marin4712

Član
Tu od
1 Velj 2013
Poruka
56
Za šumu za rušanje sitnog drveća rezanje na metre. Vidim da ova fuxtec je nekako bolja e sad ne znam ni sam zato pitam za mišljenje
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Ja bi si rade uzeo neku stihl ili husky rabljenu i bude bolja i dugotrajnija nego koja ova to je moje misljenje!!
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Onda jos malo skupljaj novce nego i to malo sta imas bezveze potrosis!!
 

Marin4712

Član
Tu od
1 Velj 2013
Poruka
56
Motorka mi je potreban 2-3 godine tak da ne želim uzimati nešto predobro nego tek tolko da izdura
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Da al ako nes uzmes kaj valja izgurat ce to kolko tebi treba i imat ces kaj prodat opet a kod ovih pitanje je jel ce izdrzat uopce!!
 

VAVO

Član
Tu od
7 Tra 2012
Poruka
191
Kad kupiš i budeš radio - znat ćeš a i sa nama možeš podijeliti iskustva sa takvom pilom.
 

hodor

Dobro znana faca
Tu od
22 Sij 2013
Poruka
1,750
Ako ti se čini boljom onda je kupi. Po meni previše novaca za bilo koju. Ta čuda ne vrijede više od 500kn.:(emo): To je sve slično ko jajae jajetu(zajebi plastiku) i nebih se čudil da su obje izašle iz istog sklapališta, sa prikupljenim dijelovima iz čitave Kine.
 

zagorje

Aktivni član
Tu od
4 Lis 2011
Poruka
358
Još dodaj 250 kn i kupiš stihl ms170D (Colibri,Karlovac) , koja sa svojih "stvarnih" 1,6 ks je još uvijek jača od ove dvije zajedno i bude nadživila i jednu i drugu.
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,649
Vjerojatno su obadva modela slična (što se tiče kvalitete), može biti mala razlika u snazi. Sve u svemu za amatersku upotrebu, dok traje - traje, možda se posreći da izdura za sitnije poslove 5 - 6 godina. Ma tko će ga znati !:confused:
 

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,714
Re: Husqvarna motorka

372XP ili 576 XP ili stihl 441/461?

Da kupujete novu, što bi uzeli?
 

hrvoje01

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2010
Poruka
1,370
Re: Husqvarna motorka

stihl 461
Meni trebaju trenutno 2 pile iz husqvarne mi daju dobre cijene i pilu na probni rok od mjesec dana za 0 kuna vidjet ću ili husqvarna 576xp ili stihl MS661
 

ivac

Član
Tu od
29 Lip 2014
Poruka
326
Re: Husqvarna motorka

Po kvaliteti bi se moglo reci da nema razlike, prednost stihla su jeftiniji dijelovi a kaj se tice izmedu 441 i 461, uzet 461!
 

Najnoviji postovi

Na vrh