• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kakve motorne pile preporučujete.....???

mrga

Dobro znana faca
Tu od
8 Pro 2010
Poruka
1,755
U pravu si puknuti, nitko ne garantira da netko nije potplaćen ili fanatik da dokaže da je nešto brže ili bolje...
 

sosta

Član
Tu od
2 Lip 2014
Poruka
205
Je vidiš, cijene su išle gore opako,.... takva je cijena tu kod nas u okolici Krapine u tri firme pital...inaće mi ima šogor Husqarnu oduvijek i zadovoljan, no ti trgovci su svi skeptični prilikom ponude Huskija.... mislim da lagano nemaju pojma o toj marki i/ili da forsiraju Stihl zbog veće marže,,,,

Kod mene u Karlovcu oba Stihl servisa drze i Husqvaru. I u jednom je bio veći popust za cash, 15% vs 10% kod drugog, tak da je dobro provjeriti prije kupnje.

Prijatelj, stvarno šteta da nisi uzel 661, razlika 266 kn? pa to samo na dužem maču dobivaš...

Eto, mladost, ludost :icon_keel:
Čovjek rekao da im se uskoro mijenjaju cijene i da ne zna do kad će moći imati 15% popusta, pa sam se malo požurio.
Doduše, 661 je opet nešto teža, iako nakon 070 sve su ko perce :icon_keel:
A za moje potrebe je i 461 možda overkill, iako se nadam da je to investicija za barem sljedećih 10 godina.
 

mrga

Dobro znana faca
Tu od
8 Pro 2010
Poruka
1,755
[Cijen trgovaca luduju.

Zval sam za stihlovku 661 cm cijene od 7400 do 8300 kn.

Husq 6800 do 7700 kn.

Kad kaže cijenu nitko ne spušta za cash ništa... odoh bacit oko a možda i lovu u Sloveniju.... a možda se iznenadim s višim cijenama. :icon_sad:
 

mrga

Dobro znana faca
Tu od
8 Pro 2010
Poruka
1,755
Puknuti pa valjda se mogu pointeresirati i ne zaleteti prvome u naručje? :D:
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Tu se raspitaj za husky!
http://motoreni.hr/ Još Dankecu reci da važeš između njih i stihla pa bi se moglo razvuć i na kakvih 15-20% za keš.

Poslano sa mog LG-E440 koristeći Tapatalk
 

mrga

Dobro znana faca
Tu od
8 Pro 2010
Poruka
1,755
Bio danas kod Stihl ovlaštenih trgovaca. Prošao 4 trgovca i nijedan mi nije preporučio elektronsku regulaciju CM. Vele da sa seminara kad razmjenjuju iskustva nije pohvalan taj elektro sustav. Inace su rasplinjaci identični, samo umjesto šarafa za Stelaanje su nekakvi motorici ili tak nekaj. Prije bi bili elektro ventili na dvije žice. Nismo rastavljali. Sa strane iznad magneta je kakti procesor. Užas nije to za sumu
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
a tebe muči ekologija , tak mi reci .. nemoj to ni govoriti , odaješ se za neprofiča
 

mrga

Dobro znana faca
Tu od
8 Pro 2010
Poruka
1,755
Jezuš i Marija pa velečasni nebi smel hraniti toliko svoju dušu s tudumom
 

mrga

Dobro znana faca
Tu od
8 Pro 2010
Poruka
1,755
Nisam mislio da su ili budu problematične, no tri godine je premalo iskustva što se tiće kvalitete nove tehnologije.

Barem su meni tak rekli da je to staro tri leta...
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
tri godine njegovog iskustva je malo a tjoje od 15 minuta u trgovini skup s trgovcem je prevagnulo ...hm.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,995
Neznam kak je s drugim modelima, no znam da H560XP valja. Ima motor sa strato punjenjem i auto tune fergazer.
Bilo je problema s prvom serijom, ali ih još tad nisu pri nama niti prodavali.

Pila ima konstantne okretaje pod teretom, sve dok se ne pretjera, a onda padne na visoki ler.
Zahvaljujući tome, reže strašno brzo,a imaš osjećaj da ima bar dvaput više cc nego kaj zbilja ima.

Koliko bu trajala, teško je reći, no pouzdani serviser mi veli da nema reklamacija na njih.
 

David79

Član
Tu od
9 Pro 2016
Poruka
160
Trgovci ti bas i nisu neki strucnjaci, i ja sam se raspitivao kad sam svoju kupovao pa sam skuzio da su im informacije uglavnom povrsne.
 

David79

Član
Tu od
9 Pro 2016
Poruka
160
Reci cu nesto i za 441 cm. Pila je super, nikakvih problema nisam imo. Jaka je, ima jako dobre amortizere,meni jako bitno. Jedino sto sam i ja mislio da je svestrana ali sam poslje skuzio da nije. To je pila uglavnom za rusenje i za metrice, do prve grane. S njom nema puno kastrenja.
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,493
Preporucujem ovakvu. Ide na 3AA baterije, na stvara veliku buku, nije teska [emoji1]

07458fa7224603d24d74d92fb21d1418.jpg
 

Najnoviji postovi

Na vrh