• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kakve motorne pile preporučujete.....???

mrga

Dobro znana faca
Tu od
8 Pro 2010
Poruka
1,755
Eto jučer je pila kupljena i to MS 661 bez elektronike. To će počekati bolja vremena, ja vjerujem klasičnom štelanju fergazera.

Malo veća potrošnja i malo pričekati dok se ne ugrije da bi imala full snagu nije problem, to ionak radim, mirnije ja spavam bez ovih loputa i zakrilca :icon_super:

Cijena 7393 kn za gotovinu. Od trgovca do trgovca sam uspio doći do 8438 max, zanimljivo je ovo... razlika gotovo 1100 kn.
 

Prilozi

  • IMG_2469.jpg
    IMG_2469.jpg
    67.5 KB · Pregleda: 114
  • IMG_2470.jpg
    IMG_2470.jpg
    55.6 KB · Pregleda: 109
  • IMG_2473.jpg
    IMG_2473.jpg
    58.5 KB · Pregleda: 115
  • IMG_2474.jpg
    IMG_2474.jpg
    59.1 KB · Pregleda: 103

mrga

Dobro znana faca
Tu od
8 Pro 2010
Poruka
1,755
Hvala, hvala, Inače u toj cijeni mi je prodavač zamijenil vodilicu od 50 cm i lanac sa verzijom 65 cm. Jbg imam debelo za pilit, a vodilicu od 50 cm imam novu s lancem doma jer mi je ostala od 038 pa ću to koristiti za tanje komade.

Sad može mrga 070 i moja zlatna 038 na prodaju...

Neznam ni kako se kreću cijene?
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Nedaj 038 nikam,plakal se buš za njom,to je vječna pila u rukama pametnog čovijeka.

A dobra je za sve uvjete,dobro za grančice nije.

Poslano sa mog G630-U20 koristeći Tapatalk
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Mrga sretno s novom pilom moze koja slika 070 i koja joj je cijena??
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,640
e mrga, mrga , sad sam shvatil , nije tebi do kupnje pile jer imeš 3 komada nek ti je bilo potrošiti novac,

sad jednu teku u ruke pa piši kad se bude otplatila
 

mrga

Dobro znana faca
Tu od
8 Pro 2010
Poruka
1,755
e mrga, mrga , sad sam shvatil , nije tebi do kupnje pile jer imeš 3 komada nek ti je bilo potrošiti novac,

sad jednu teku u ruke pa piši kad se bude otplatila

Hvala dečki na dobrim željama, nadam se da bu potrajala ko 070 ili barem 038 i tak bez kvara od prvog dana kak i ove dvije.

Puknuti, dvije bum prodal tak da se povrati neki input uloženih novaca od prije....

Lako tebi pričat, sad je vrijeme križeca i ti fino put pod noge po selima pa nazubljaš ovakvu cifru u dvije vure do podne.... pa se onda obmetavaš sa viličarima i tri kralja na njima itd., :(rofl)::(rofl)::(rofl)::(rofl)::(rofl)::(rofl):



Bučo evo slika 070, ima još tri nova lanca uz nju i Dulomatic vodilicu kupljenu prije dvije godine, nerabljena.... na tavanu negde imam i prethodnu prvu vodilicu "Made in West Gerany"

Otac je prvi vlasnik, imam originalni ključ, upute i čini mi se račun. pilila je samo i izričito za osobne potrebe naše i kuće pokojne bake.

Neznam ni koliko to vrijedi.... Sve je oriđinale na njoj osim ove ručke koja je bila aluminijska pa se potrgala pa smo stavili željeznu piganu cijev i omotali s filcom.
 

Prilozi

  • IMG_2456.jpg
    IMG_2456.jpg
    69.7 KB · Pregleda: 123
  • IMG_2457.jpg
    IMG_2457.jpg
    64.9 KB · Pregleda: 107
  • IMG_2458.jpg
    IMG_2458.jpg
    70.6 KB · Pregleda: 117
  • IMG_2455.jpg
    IMG_2455.jpg
    57.2 KB · Pregleda: 97
Posljednje uređivanje:

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,640
e mali si se zaj..o, puknuti se ne skriva iza križeca nego ako mora i hoče žica tj prosi naglas
ajde još meni za mirnu dušu metni na vagu ovo staro i novo , skup se reznim alatom koji si odabral ?
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Ma meni ne trebaju ni vodilice ni lanci imam doma dvije vodilice i nekoliko lanaca meni treba moglo bi se rec limarija sam motor mi nije bitan sad kolko vrijedi je tesko rec jer ju svi izbjegavaju ja da sam na tvom mijestu ju nebi ni prodo nek bi ju ostavio ako nista drugo ko suvenir u garazi :icon_wink::icon_wink:
 

damirko

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2016
Poruka
1,484
Došlo vrijeme da kupim novu motornu pilu i premišljam se između stihl ms 291 i husqvarni 555 i 545. Molio bih za mišljenje tko mi može štogod preporučiti, uzeo bih možda i jonsered ali o njima nemam previše znanja.

Ne bih previše o tome za što mi treba jer imam kod kuće tri stihla ms 170, 025 i 250 pa sam procijenio da bi mi ranije gore navedene veće pile bile dobar izbor.

Ako i tkogod zna za neku akciju u nekoj trgovini, bit ću vrlo zahvalan
 

bitćebolje

Dobro znana faca
Tu od
13 Sij 2016
Poruka
742
Došlo vrijeme da kupim novu motornu pilu i premišljam se između stihl ms 291 i husqvarni 555 i 545. Molio bih za mišljenje tko mi može štogod preporučiti, uzeo bih možda i jonsered ali o njima nemam previše znanja.

Ne bih previše o tome za što mi treba jer imam kod kuće tri stihla ms 170, 025 i 250 pa sam procijenio da bi mi ranije gore navedene veće pile bile dobar izbor.

Ako i tkogod zna za neku akciju u nekoj trgovini, bit ću vrlo zahvalan

Evo ovako. Iz dosadašnjih iskustava na forumu 99,9% forumaša traži savjet što kupiti, što za motornu pilu, što za trimer, pa traktor, itd......
Kada im daš savjet i preporučiš nešto dobro i kvalitetno i isprobano, e oni u 99,9% slučajeva ne poslušaju taj savjet, već kupe nešto sasvim deseto. Zato, :fiery:
 

Najnoviji postovi

Na vrh