• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kakve motorne pile preporučujete.....???

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
motorka ti je kao i plug , netko ga podere u zemlji a nekaim istrune pod orehom ..uglavnom nakon dvajst let ni jedan ni dugi nemaju pluga
 

damirko

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2016
Poruka
1,469
Problem mi je neodlučnost jer sve tri pile mogu kupiti za iste novce i sad razbijam glavu što uzeti
 

ivac

Član
Tu od
29 Lip 2014
Poruka
326
To su sve rasprave bez dna, nebre tebi niko reci kakva je motorka najbolja za tebe, slijedi vlastiti instinkt i sigurno bus zadovoljan kad kupis ono kaj ti hoces a ne kaj drugi misle, znas kak se veli "sto ljudi,sto cudi"!
 

damirko

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2016
Poruka
1,469
Ma ja ti ne zamjeram, ali očito da ima na forumu i onih koji ne dijele moje mišljenje
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
na forumu postoji opcija kojom ignoriraš pojedinačnog člana tj. njegove poruke ne vidiš ..ne znam gdje je pitaj moderatore
 

hrvoje01

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2010
Poruka
1,370
kupuješ stvar za 5000kn i kompliciraš šta da kupuješ nešta puno skuplje:icon_hang:
 

damirko

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2016
Poruka
1,469
A ne znam, meni motorka nije nešto eto tako samo da kupim.

Kupio sam danas H365 nakon što sam uživo dobro razgledao nju i MS 291...
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
A ne znam, meni motorka nije nešto eto tako samo da kupim.

Kupio sam danas H365 nakon što sam uživo dobro razgledao nju i MS 291...
Dobar odabir i sigurno nebuš požalil. Samo odgovarajuća mješavina, i po gasu.
 

damirko

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2016
Poruka
1,469
Nisam stručnjak, ali pošto su i 365 i 291 bile na istoj cijeni, malo sam ih uspoređivao u trgovini - ta stihlova pila je na mene ostavila utisak kao model 171.

Naspram husqvarne, sva je od plastike i to neke mekane savitljive
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
savitljiva plstika je bolja jer ne pukne , ublažava udarce i vibracije , itd . ali ti to ionak ne buš vidio jer sam na listi ignoniranih
 

Najnoviji postovi

Na vrh