• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, chatu, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kakve motorne pile preporučujete.....???

Ante2

Član
Pridružen(a)
12 Tra 2012
Poruka
77
Al nema vise Jonsered motornih pila kod nas, gledao sam ima par god cini mi se da je bilo dok sada se neda nac nista..

mali

Aktivni član
Pridružen(a)
17 Velj 2015
Poruka
2,558
Poz svima.
Zanima me misljenje izmedju STIHL MS 250 i Husqvarna 345.
Jesu li ti bolji modeli od ovih novih
Ja imam 251 za te novce nije loša radim s njom sitnice i krovove.
I do 25cm ljepo radi bakon godinu dana nemam zamjerke a ne možeš puno ni očekivat za tako slabu pilu

vocarcg

Član
Pridružen(a)
3 Ožu 2015
Poruka
195
Demon motorne sege veoma dobre za taj novac... Eto ukoliko vam naidje u vašem mjestu necete zazaliti... Ne kazem profesionalno da se bavite da segate po 50m drva na dan, ali za svoje potrebe veoma dobra... Bas sam imao priliku da vidim njene djelove, mnogo se razlikuje od ovih pravih kineskih masina... Takodje i trimeri su odlicni i za jace poslove...

AltairAC

Novi član
Pridružen(a)
5 Srp 2015
Poruka
5
Može preporuka za motornu pilu koja je slična Stihl 044? I dalje ju koristim i rušenje ide ok (bukve, agacija, pokoji hrast), ali nismo baš pretjerano fizički jaka ekipa pa to pilimo na kraće komade i to presporo ide tj. ostali moraju čekati dok se nešto napili pa bi uzeli još jednu da dvojica rade s motorkom. Može biti nešto jača, ali slabija nikako.

Na vrh