• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kakve motorne pile preporučujete.....???

Gorki

Član
Tu od
7 Lip 2019
Poruka
78
Pozdrav,

Ponosni sam vlasnik Jonser 930 samo za osobnu uporabu sada je na servisu pa čekamo da se popravi.
Godište 1989. osim sirove snage i velike buke pila je vrhunska
 

husqvarna365

Aktivni član
Tu od
24 Sij 2013
Poruka
967
Poz svima.
Zanima me misljenje izmedju STIHL MS 250 i Husqvarna 345.
Jesu li ti bolji modeli od ovih novih
 

damirko

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2016
Poruka
1,413
Taj stihl model imam kod kuće i najlošiji mi je od svih motorki... Dosta je radila ali se jednostavno raspala cijela s vremenom
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,390
Kaj je negdje opala s voza drva na cestu? 🤣
 

damirko

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2016
Poruka
1,413
Znaš koliko je sati kad su ručke popucale... Njena prethodnica 025 je izdrzala puno dulje i svejedno se nije raspala. Izgledala je bolje od te mlađe više od 10 godina. Plastic fantastic
 

Ante2

Član
Tu od
12 Tra 2012
Poruka
161
Al nema vise Jonsered motornih pila kod nas, gledao sam ima par god cini mi se da je bilo dok sada se neda nac nista..
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Poz svima.
Zanima me misljenje izmedju STIHL MS 250 i Husqvarna 345.
Jesu li ti bolji modeli od ovih novih
Ja imam 251 za te novce nije loša radim s njom sitnice i krovove.
I do 25cm ljepo radi bakon godinu dana nemam zamjerke a ne možeš puno ni očekivat za tako slabu pilu
 

vocarcg

Aktivni član
Tu od
3 Ožu 2015
Poruka
893
Demon motorne sege veoma dobre za taj novac... Eto ukoliko vam naidje u vašem mjestu necete zazaliti... Ne kazem profesionalno da se bavite da segate po 50m drva na dan, ali za svoje potrebe veoma dobra... Bas sam imao priliku da vidim njene djelove, mnogo se razlikuje od ovih pravih kineskih masina... Takodje i trimeri su odlicni i za jace poslove...
 

AltairAC

Novi član
Tu od
5 Srp 2015
Poruka
9
Može preporuka za motornu pilu koja je slična Stihl 044? I dalje ju koristim i rušenje ide ok (bukve, agacija, pokoji hrast), ali nismo baš pretjerano fizički jaka ekipa pa to pilimo na kraće komade i to presporo ide tj. ostali moraju čekati dok se nešto napili pa bi uzeli još jednu da dvojica rade s motorkom. Može biti nešto jača, ali slabija nikako.
 

Borisllav360

Iskusan lik
Tu od
1 Srp 2017
Poruka
1,555
Bavimo se profesionalno šumom i koristimo dvije Ms 361 i dvije Ms 440,mogu reći da su se dobro pokazale.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,390
Skupe su...a 365 X-Torq je provjerena stvar (prigušena 372XP).
 

damirko

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2016
Poruka
1,413
Što se tiče te prigušenosti, ja sam pitao u dva ovlaštena servisa i obojica su rekla da se ne moze otvoriti, da nije isti klip i šta ja znam što još... Da nisu iste mašine.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,390
Prigušena, znači iste zapremnine ali manje snage. Nisam ni rekel da je ista.
To ne znači da i oni sami znaju ;)
 

dejan.d

Aktivni član
Tu od
28 Pro 2011
Poruka
931
Što se tiče te prigušenosti, ja sam pitao u dva ovlaštena servisa i obojica su rekla da se ne moze otvoriti, da nije isti klip i šta ja znam što još... Da nisu iste mašine.

Ovi o tržištu. U bih se je prodavala 65 ccm - 365 i 70 ccm 372. KOd nas se je prodavala 365 i 372 sa 70 ccm- razlike su bile male.
 

Najnoviji postovi

Na vrh