• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kakve motorne pile preporučujete.....???

dejan.d

Aktivni član
Tu od
28 Pro 2011
Poruka
931
Da. Al opet sa 555 modelom nikakvih problema.
Recimo kad kupiš novu moraš gledat koliko je stara. kad sam kupil novu sam gledal da nije stara više od par mjeseci. recimo susjed kupil ove zime i ima stariju od moje. Podturili mu staro 3 godine.

Staviš linke kdje imaju 545 mk2 u akciji.
 

Tommy

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
3,528
Jel velika razlika u kvaliteti između 560xp i 555? Imaju 59 cm3 i jedna i druga...
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293
Vjerojatno nema neke posebne razlike, al ova nema xp oznaku 555,pa ju nisu uvrstili u profi program, ali pila je svakak profi kod nas.
Kaj kupuješ novu?
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Vi zbilja mislite da su slova nalijepljena samo da se digne cijena?

Ako je hobi varijanta jednako dobra kao profi, onda tvornica nepotrebno jede vlastitu supstancu, a ako je profi pila jednako loša kao hobi, onda tvornica ima šteta od čestih kvarova u profesionalnoj upotrebi.

Za korektnu procjenu bi trebalo duže vremena jednu i drugu izložiti svakodnevnim, cjelodnevnim ekstremnim uvjetima korištenja. Samo u slučaju da obje jednako podnesu taj tretman, moglo bi se reči da su slova samo maska za višu cijenu.
 

Tommy

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
3,528
@iwanho Slažem se, al mi nije jasno koje komponente na pili iste zapremnine vrijede 300€ više. Možda stvarno ima nekaj...
 

Najnoviji postovi

Na vrh