• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kakve motorne pile preporučujete.....???

ŽeljkoKa

Iskusan lik
Tu od
18 Stu 2020
Poruka
569
Ima inercijsku kočnicu
 

MadFarmBoy

Aktivni član
Tu od
2 Svi 2020
Poruka
204
Ja apsolutno razumijem Kupljenca ;)
I meni je glavni faktor uz to što sam čuo da je ta pila ludilo, upravo i sama ljepota pile bila faktor kupnje. Iako mi realno nije trebala jer imam vec 435 i ms 290, ne zalim ni lipe koju sam dao za nju. Ovih 4k kn, koliko sad kosta na akciji, presmijesna cifra za ono sto nudi. Pusti te price u kojima se prica da to nije pila za ozbiljniji posao. To ti kazu oni koji nisu radili sa tom pilom. Cim bi ju primili u ruke i dodali gas te poceli piliti nesto, garant bi isli u ducan kupiti ju ;)
 

MadFarmBoy

Aktivni član
Tu od
2 Svi 2020
Poruka
204
Husqvarna 555 iz 2021 pretrpjela je odredjene kozmeticke promjene iliti facelift i meni osobno puno ljepse izgleda u odnosu na prijasnji izgled. Ove 555 - ice koje su trenutno na akciji su sve redom stariji modeli.
 

ŽeljkoKa

Iskusan lik
Tu od
18 Stu 2020
Poruka
569
555 se razlikuje od 545 po tome što je brži lanac, veća snaga, veći rezervoar i manje vibracije.. ne puno ali je..
 

David79

Član
Tu od
9 Pro 2016
Poruka
160
Ok. Ali 555 me ne zanima 550 joj je naj bliza sestricna, pa me zanima stvarna razlika između njih?
 

dejan.d

Aktivni član
Tu od
28 Pro 2011
Poruka
931

David79

Član
Tu od
9 Pro 2016
Poruka
160
Znam da su na oko iste, al neznam zasto je 550 200€ skuplja. Jel ima kvalitetniji klip, cilindar, ubrizgavanje? Nije 200€ razlike malo, a kad vidis razlika je samo sto 550 ima crni dekl na poklopcu motora...to sto je ona brza 0.1 s po rezu, to je zanemarivo...
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293
Kaj si odustal od 545? :unsure:
Ovo je pravi stroj za rušenje i raspiljivanje. (y)
Ma nisam, ovo mi od suseda, koja to snaga, al meni je malo preteška. Al kad bi ju imal i novce snjom služil nebi mi bila teška.
Mada mi sused sugerira da xp bilo koji model kupim i da sam miran.
 

Željac 28

Dobro znana faca
Tu od
8 Ožu 2020
Poruka
1,139
Ja bi svoju s batom rešio najradje.
A delao sam i starom 65 onom ni ta ne pali topla.
I od tasta imam onu tomos i ni ta neće.
Malo čudno isti simptomi na 3 pile.
S nekom malom sam radio krov treba ju par puta verglat isto.
Katastrofa
 

Najnoviji postovi

Na vrh