• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kakve motorne pile preporučujete.....???

Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Nije baš bolja jača mješavina, ljudi misle tak, al to nije istina. 😉Ne stigne svo to ulje zgoreti, pa se nakupi puno masnoće nutra. Al od 5litri kaj si napravil niš nebu bilo.
A čuj ak možeš sa samohodnom kositi pod bregom onda bolje ona.
Ak je veliki nagib onda flaxericu nemaš druge.
 

Ivan45

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2021
Poruka
119
Samo još jedno Pitanje.
Koliko kada se napravi mješavina od 5 litara, može gorivo stajati...glupo reći ali koliki mu je vijek trajanja?
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
A dok ne potrošiš, opet svi misle da ima neki rok, da ulje izgubi svojstvo, da se ne povezuje benzinom.
Ako ga malo trošiš najbolje ti je malo po malo raditi. Do 3mjeseca može stajat na tamnom mjestu di nije izloženo suncu i vanjskoj temperaturi.
Mada ja osobno imam 5litri i više od godinu dana.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,810
Hvala kupljenec i muha...čak mi se čini da mi je neko bio rekao da je jača mješavina osim dima i bolja..radi kvalitetnijeg podmazivanja
Nemoj stavljati više ulja, nije to dobro.

Samo još jedno Pitanje.
Koliko kada se napravi mješavina od 5 litara, može gorivo stajati...glupo reći ali koliki mu je vijek trajanja?
Forumsko pravilo tjedan do dva.
Pravilo servisera mjesec dana.
Moje osobno iskustvo čitavu sezonu.

Edit, sad vidim da i @Kupljenec ima takvo iskustvo
 

Željac 28

Dobro znana faca
Tu od
8 Ožu 2020
Poruka
1,137
Mrvica više ulja pomaže bar mojoj huski inače neće da radi 🤣🤣🤣
Dima nema samovatra na asupuh zapali drvo 🤣🤣🤣
 

MadFarmBoy

Aktivni član
Tu od
2 Svi 2020
Poruka
198
Piše na službenim stranama 5.9kg,ko zna jel to točno, neznam kolko ima lanc i vodilica, a sigurno još nekaj se nakupi+benzin i ulje.
Kaj si bi ju kupil? 😊🏁
Paaa... opasno izgleda :love: možda ju najesen i kupim. 60 ccm motor, 4.2 ks. Bila bi odlična zamjena za staru ms 290 koja je identičnih karakteristika.
 

smilan

Iskusan lik
Tu od
16 Tra 2017
Poruka
2,325
Iz prve ruke ti mogu reći da je stroj samo takvi, nebuš požalil ak ju kupiš😉🍺
Pa nisi je probao a toliko hvale. Nakon reklame jel ostaje tebi il je vracas.
Da je moja dosad bi bila sva rastavita da vidim koko je napravljena i kakve krije cari. Ako neznam kako funkcionise, i u cemu je razlika u odnosu na druge kao da je nemam.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Pa nisam je probao, al znam da je stroj, siguran sam, vidim kako izgleda. Probat cu ju tek za godinu dana, sad radim sve sa malom 137.
Nemam potrebe da ju isprobavam, znam da nisam pogriješio. 😉🍺
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,394
Ak se za 100 godina upotrebe podere za debljinu novinskog papira, može se smatrati vječnom ;)
 

Ivan45

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2021
Poruka
119
Ja imam 5 motornih pila, husqvarne 3 i 2 stihl, Stihl 028AV, Stihl 038AV.
Neuništive, koliko su radile, i pilale, i dan danas mi je draže s njima pilat nego s ove tri husqvarne stare 3 godine..a promjenio, vjerovali ili ne, samo 2 svječice..
 

Najnoviji postovi

Na vrh