• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kakve motorne pile preporučujete.....???

Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Dali je to profi model,a za moj posao godisnje 30 m buk dali bih 130 bila slaba
Nebi bila slaba, ak imaš lovu kupi ju.
Husqvarna je ipak top klasa, ali ako imaš nekog prijatelja koji ti ju može na firmu uzet na konju si🙃
 

vuk360

Član
Tu od
19 Sij 2017
Poruka
43
Vjerujem,a od Husqvarne sta bi ste novo preporucili

[/QUOTE]
Nisam ljubitelj huske pa tako da ni nemogu nešto preporučit ,bio sam u doticaju sa huskom i nisam bio zadovoljan.
 

Harri3

Novi član
Tu od
8 Lip 2021
Poruka
12
Nebi bila slaba, ak imaš lovu kupi ju.
Husqvarna je ipak top klasa, ali ako imaš nekog prijatelja koji ti ju može na firmu uzet na konju si🙃
Vidim da se razumijete u Husqvarnu i da posjedujete 137,dali je to Slicavan model i kako se ponasa 137 sa pilanjem ogrijeva

Hvala
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
A čuj 137 je pila koja radi doživotno, samo toči i mjenjaj lance, nema problema, da sam imao koju štilovku već bi sigurno 5komada zamjenio, a ova ne staje.
E sad opet neznm kolki imaš buđet da te stručno usmjerim.
 

Harri3

Novi član
Tu od
8 Lip 2021
Poruka
12
Pa gledaj ako pricamo o novoj motorci mozda bih mogao izdvojiti do 400-do Max 500e,ako je presudno da dobijem nesto puno bolje

Sta je zamjena za 137
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,623
130, 137, 440, 445, 450 su plastične.
353, 359 imaju metalni karter i zato ti velim da je 353 najmanji model kojeg bi ja gledal.
Uostalom, i sam imam njezinu sestru crvene boje, pa znam kakva je to pila.
Ak hoćeš novu onda 545 ili 555 Mark2.

Kaj se tiče Stihla, u njih se ne razmem. Jedini njihov model kojeg poznam, i koji mi se donekle sviđa, je 026/260/261...
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Zamjena je 135mk ll.
Ali moja preporuka ti je ova.

 

Harri3

Novi član
Tu od
8 Lip 2021
Poruka
12
130, 137, 440, 445, 450 su plastične.
353, 359 imaju metalni karter i zato ti velim da je 353 najmanji model kojeg bi ja gledal.
Uostalom, i sam imam njezinu sestru crvene boje, pa znam kakva je to pila.
Ak hoćeš novu onda 545 ili 555 Mark2.

Kaj se tiče Stihla, u njih se ne razmem. Jedini njihov model kojeg poznam, i koji mi se donekle sviđa, je 026/260/261...
I ja bih Husqvarnu

Zamjena je 135mk ll.
Ali moja preporuka ti je ova.

Hvala

Malo cu prouciti
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Nema na čemu, tu smo da pomognemo😉🍺
Samo požuri sa kupnjom jer možda nastane nestašica, svi kupuju ko ludi Husqvarne, pa da nebi morao dugo čekati naruđbu.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,623
@Harri3
Nemoj pisati uzastopne poruke, jer svoju poruku možeš urediti u roku od 20 minuta.
Nije potrebno citirati prethodne poruke. Umjesto toga samo ispod zadnje poruke napiši svoju poruku-odgovor i pritisni "Odgovorite"
 

mrga

Dobro znana faca
Tu od
8 Pro 2010
Poruka
1,755
Drugo opće nemoj gledat ako hoćeš mirno piliti i imati drva spremna.
Koje su ovo izjave.... Naglasio bi da je Stihl i dalje tata mata na pilama... između ostalog dajte usporedite sve pile H-S i bute vidli da Husq uopće nema ni cijelu paletu koju Stihl nudi...
 

vocarcg

Aktivni član
Tu od
3 Ožu 2015
Poruka
897
Staro je uvijek staro, možeš kupit samo nešto što je za "udaju"
Kupi novo, za kucu i tu metrazu sto se kaze sluzi dok si ziv... Imas stilku takodje koja kad je akcija kosta alo se ne varam oko 350e nznm tacno kolilo hp ima ali ce da te sluzi odlicno

Koje su ovo izjave.... Naglasio bi da je Stihl i dalje tata mata na pilama... između ostalog dajte usporedite sve pile H-S i bute vidli da Husq uopće nema ni cijelu paletu koju Stihl nudi...
Dobro, husq nije losa šega/pila... Stric mi je ima 15 godina svjecicu jednu je samo promijenio i to je ona "male" konjaze a zavrsava mu posao kao da je od 5.5 hp. On godosnje presega preko 30 m drva
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Koje su ovo izjave.... Naglasio bi da je Stihl i dalje tata mata na pilama... između ostalog dajte usporedite sve pile H-S i bute vidli da Husq uopće nema ni cijelu paletu koju Stihl nudi...
Pa to su izjave korisnika i osobnih iskustva 🍻😄
Štil živi na staroj slavi, samo to niko ne shvaća ozbiljno, Husqvarna je naprednija pila par tisuća svjetlosnih godina. Mali broj modela ima al su svi top modeli 😇
 

c360

Aktivni član
Tu od
4 Ruj 2012
Poruka
376
Ja imam husqvarnu 372 xp i prezadovoljan sam ali mi je zelja stihl ms 500i ili 462cm.
 

Najnoviji postovi

Na vrh