• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

KALCIZACIJA

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Pa jel nisi rekao da te pšenica razočarala?
Ja sam jednom napravio grešku što nisam zaorao kalcij,i neću više nikad.
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,337
To sam prošle godine po žitu, ove sam tritikalu.
Zemlja je kisela da jednostavno u proljeće poslije prihrane počne nestajat. I onda dok vidim da se to događa, bacam po pšenici ili tritikalu. Vidim da se to događa na još zemlji. Kukuruz na mjestima ostao do koljena i žut, nije se pomaknuo, tako da ću i to iduće ljeto riješit.
 

borovicb

Član
Tu od
29 Velj 2012
Poruka
406
@ antonio JD
A si radil analizu tla?
Jedan uzorak da ti izmjere pH i VGU Križevci dođe 40kn.
 

cisnar

Član
Tu od
26 Velj 2014
Poruka
82
Agrocal Holcim cijena za 24 t utovar kamenolom Očura 311,22 kn+PDV za tonu,pakirano u vrece 25 kg
 
Posljednje uređivanje:

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Malo mi je nejasno. Jel tona u vrečama od 25 kg 311,22+PDV, ili je uvjet za tu cijenu da kupiš 24 t?
 

cisnar

Član
Tu od
26 Velj 2014
Poruka
82
Kupljene 24 tone u vrecama od 25 kg,cijena 311,22 kn+ PDV po toni pakirano u vrecama po 25 kg.
Lp
 

salafek

Novi član
Tu od
26 Velj 2014
Poruka
7
koliko vas je došao transport ?

jeste li uzeli u granulama ili u prahu?
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

cisnar

Član
Tu od
26 Velj 2014
Poruka
82
Prijevoz mi je odradio kum,a ja za uzvrat napravil kotlovinu za ekipu i svima dobro
 

Janko

Član
Tu od
11 Ožu 2013
Poruka
46
Ovako Agrocal prah rinfuza 25T za 6080kn sa prevozom do nas oko 120km od Očure.Kamion vam iskipa prah na željeno mjesto. U cijeni je sadržan PDV. Dakle nekih 0.24kn ispada kilogram sa PDV-om. Za primjer da kažem da možete naručit bilo koju količinu manju od 25 tona ali cijena prevoza je ista :eek:( Posipavamo sa posipačem kupljenim preko Njuškala kod čovjeka u Velikim Zdencima jer on ih proizvodi. Zahvat 2.5m cijena je 12000kn.U radu nema nikakve prašine!Radimo to tri godine i rezultati u prinosu uzrokovani smanjenem kiselosti su odlični !
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Janko,
jel imaju za prijevoz posebno izraženu cijenu (možda po km)?
 

Najnoviji postovi

Na vrh