• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kapitalna ulaganja

  • Temu pokrenuo Mister x
  • Datum prvog posta

JAROMIR

Član
Tu od
27 Velj 2010
Poruka
98
Prije dvadesetak dana dobili smo riješenje za isplatu kapitalnih ulaganja rok isplate 01.12.2012. godine, otišao ubanku i prodao (bolje vrabac u ruci nego golub na grani), normalno banka uzela svoje. Zahtjev je predan početkom 10. mjeseca 2009. godine, nismo imali nikakovih nadopuna po zahtjevu.
 

josip123

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2009
Poruka
1,340
Prije dvadesetak dana dobili smo riješenje za isplatu kapitalnih ulaganja rok isplate 01.12.2012. godine, otišao ubanku i prodao (bolje vrabac u ruci nego golub na grani), normalno banka uzela svoje. Zahtjev je predan početkom 10. mjeseca 2009. godine, nismo imali nikakovih nadopuna po zahtjevu.

a daj mi reci u koju si banku prodao odluku i kakva je kamata?
 

JAROMIR

Član
Tu od
27 Velj 2010
Poruka
98
Prodao?sto se moze i to?

Normalno odeš u svoju poslovnu banku, i oni izvrše otkup tvojih potraživanja, normalno kako sam i napisao uz svoju kamatu, i PDV na iznos otkupa, te isplate na raču otprilike 14 dana nakon podnošenja zahtjeva.
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
Imam za dobit kapitalna sad do 30.6 al ništa se nejavlja.
Koji je broj u ministarstvu za priupitat da nisu zabili na mene...
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
Dal su kome isplačena kapitalna kaj je bio rok 30.6.11.
Meni još nisu,zvao sam i rekli su ovaj tjedan
 
S

seljaček

Guest
Dal su kome isplačena kapitalna kaj je bio rok 30.6.11.
Meni još nisu,zvao sam i rekli su ovaj tjedan

LAŽU KO PSI! Kada dobiješ novce onda im možeš vjerovat a niti onda nisi siguran da ti ih neče oteti nazad.
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
LAŽU KO PSI! Kada dobiješ novce onda im možeš vjerovat a niti onda nisi siguran da ti ih neče oteti nazad.

Rekli su čovjeku iz ivaniča da če mu do 5.7.bit za platit.
Čekaš 9mj,nikak da dođe 30.6. i sad mi piju živce,a kad neplatiš do 15. doprinose odma drugi mjesec kamate...
 
S

seljaček

Guest
Rekli su do 15.4 2011. donjeti riješenja o pravu na investicisku potporu kapitalnim ulaganjima i potpisali sporazum , Hvala BOGU i narodu danas je 2.7.2011 još nisam dobio odluku. To sve govori o njima političarima . Moje gospodarstvo je pred bankrotom krmače i odojci gladuju nemam kukuruza a niti novaca za kupit na tržištu jer kapitalna (novac koj sam kod investicije predvidio za obrtna sredstva) čekam 2 godine iznos je prava sitnica 300.000, kn a ja nemam novca za kupit 25t kukuruza za krmače i odojke. Toliko o NJIHOVOM POŠTENJU i koliko vrijedi to što ONI kažu ili napišu. Usput u zakonu a i pravilniku lijepo piše rok isplate 60 dana od donošrnja odluke, ali nigdje ne piše da sa odluka donosi 2-3 godine to je valjda normalno ili ja imam poremečen osječaj za vrijeme. Nije li 2-3 godine malo predugo za obradu zahtjeva i donošenje riješenja -odluke.???
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
2mj.09.Odobrena prije malo manje godinu dana, a druga smo nadopunili prije 3mj.,al ni traga i glasa...odma je sjelo i za osiguranje povrat 25%:partyman::gitarist::drinkers::partyman:
 
S

seljaček

Guest
KAPITALNA ULAGANJA šta se sa njima dogodilo gdje je zapelo pa dal su ih svi dobili ili ?
 

Podravec

Član
Tu od
4 Velj 2009
Poruka
89
KAPITALNA ULAGANJA šta se sa njima dogodilo gdje je zapelo pa dal su ih svi dobili ili ?

Mene isto zanima dal je tko preko ljeta dobio povrat kapitalnih.

Jučer sam zvao u MP i neka gospođa je pogledala moj predmet u sustavu, te kaže da je zahtjev obrađen i neka budem strpljiv .
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
ma nije to se drukčije kaže po njihovom ,po naški NEMAJU LOVE I TO JE TO,sva sreća bude za vas kojima su dužni ako vas isplate do izbora a ako ne e onda čete na veliku žalost imati minimalno još jednu nadopunu,kao što neko rekao u jednom postu toliko o njihovom dogovoru i njihovom poštenju.usput samo ako netko ne zna onih sitnih 200 miliona domačih kuna što su malo pronevjerili ovi igrači iz HPB a su oni seljački 15 %iz2008 što je bio dug za poticaj,našlo bi se tu i nešto dobrih kamata za sirotinju:partyman:
 

Podravec

Član
Tu od
4 Velj 2009
Poruka
89
Ako nekom nešto znači meni danas došla odluka o isplati kapitalnih.
Zahtjev predan 03.11.2009.
Datum isplate do 01.12.2012.
 
Na vrh