• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

KIIIIŠŠŠAAAAA !

R

robert

Guest
juce sam isao iz broda,oblaci su dosli sa istoka,prvo je padalo u otoku i privlaci,a onda u jankovcima.kod nas je padalo nesto malo leda,obisao sam repu,ok je.37lit palo
 
J

Jadranko

Guest
suljos kaže:
Picek - PMT kaže:
Ratarko kaže:
Da mi buraz nije iz Å vice ne bih to niti spomenuo .
što ste vi švicarci? :?

Kako koji,ja nisam,ja im samo služim,plačam porez,skupo gorivo http://www.spritmonitor.de/de/detailans ... ?cdetail=2 ,i svo ostalo što truli zapad zahtjeva,upravo se spremam da idem u drugu smjenu i do 23 se hrvm sa stotim dijelovima milimetra.
ma daj suljos nemoj tako.
koje skupo gorivo o cemu ti pricas ??
pogledaj malo novine od jucer.
U njemackoj je litar benzina bio 1.43 Eura.
to ti je po jucerasnjem kursu 2.35 Franka.
A mi tj,,ja sam jucer tocio u Solothurnu za 1.68 Chf
Pa mi nemoj reci da je benzin skup..
Cak je i u HR puno skuplji nego ovdje ...
Porez i druge stvari to ti dajem za pravo...
ali benzin je ovdje naspram drugih zemalja jakoooo jeftin.
Vidi u HR ja dobijem za 1 chf = 4.40 Kuna (tecaj za Uskrs kad sam bio dole)
1.68x4.40=7.39 Kuna
A vidi koliko je u HR danas benzin
 
P

paor

Guest
a hebate, jučer sam išao prema Vrpolju i vidim prava jezera po onim niskim tablama kraj ceste od V. Kopanice do Vrpolja,
u županjskom kraju nije bilo puno štete
 
B

Bobo

Guest
Danas kod nas grmilo ko blesavo, a preko "planina" je padalo ko sam vrag. Kod mene na selu malo, pada, malo ne pada i tako cijelo popodne...


A danas je Bobo prvi put (sasvim slucajno) uhvatio svoju prvu munju i to mobitelom 8)

Dokaz, a ne obecanja (nije reklama za dezodorans ;))

Obrisan neispravan link.

Samo da se razumijemo da je muja udarila u vrh Psunja, a ne u moju sljivu ;)
 
K

krx pozega

Guest
Evo iznad Požege se spustila lijepa kiša...a nočas je u Požeštini opet bilo pizdarija..
 
K

krx pozega

Guest
Opet neko sranje se sprema samo ovoga puta dolazi od broda(jugoistočno)...ali i od gradiške(jugo zapadno) kao obično...kad se to spoji mogla bi biti dobitna kombinacija :x :cry:
 
B

Bobo

Guest
Imam ja par slika sto sam danas slika ona selu, i situacija nikako nije dobra, U selu je puhao onaj hladni hladni vjetar, a preko brda je tako tuklo da je to cudo jedno. U selu se culo tutnjanje dobrih 45minuta.

Kad je ovo od broda islo, samo sam se molio da nas zaobidje jer mi se boja oblaka nikako niej svidjala, no kad je odjednom krenulo i ono od strane Kutjeva, i kad se spojilo preko brda KATASTROFA...

Ono sto je malo od gradiske islo ni ne racunam pod kisu, ali kad su se ove dvije pizdarije spojile, nije mi bilo svejedno...


Sad sam dosao kuci sa sela i ne da mi se stavljati slike, jedino ujutro (kad se probudim "ujutro"), ako bude zainteresiranih.
 
P

paor

Guest
kod nas je jučer popodne nevjerovatno grmilo,

meni je riknio obični modem u compu (srečom imam adsl) i comp se nije htio upaliti, mslio sam da je sve izgorilo, ni telefoni nisu radili

kad sam izvadio modem, comp sam uspio upaliti, olakšanje
 
Č

Čugi

Guest
U Novom Sadu dobro padalo, ipak stigla sa vaše strane, a kod mene samo malo skupilo prašinu :( , no, nema veze, dovoljno je padala zadnjih 7 dana.
 
Č

Čugi

Guest
Nočas od 03:45 do 04:00 led veličine manjih jaja tukao nenormalno :evil: , odoh sada da obilazim njive....
 
J

Jadranko

Guest
suljos kaže:
Kod nas ima i mrtvih
Obrisan neispravan link.

sve je to super samo da ljudi sa foruma jos i njemacki znaju citat,zar ne ??
 
R

Ratarko

Guest
Jadranko kaže:
suljos kaže:
Kod nas ima i mrtvih
Obrisan neispravan link.

sve je to super samo da ljudi sa foruma jos i njemacki znaju citat,zar ne ??

Ja se ne bunim , bitno da nije francuski ili talijanski onda blejim kao tele u šarena vrata
happycow.gif
njemački prolazi .
 

suljos

Član
Tu od
9 Tra 2007
Poruka
341
Ratarko kaže:
Jadranko kaže:
suljos kaže:
Kod nas ima i mrtvih
Obrisan neispravan link.

sve je to super samo da ljudi sa foruma jos i njemacki znaju citat,zar ne ??

Ja se ne bunim , bitno da nije francuski ili talijanski onda blejim kao tele u šarena vrata
happycow.gif
njemački prolazi .

Mislis da ja znam Njemacki,ali zato imamo:

Obrisan neispravan link.
 
B

Bobo

Guest
Mene je jutros u 1:30 probudila takva grmljavina da sam odmah skocio s kreveta...

Otisao odmah poistekavati sve iz zida, jer mi je moj kompjuter ipak drag ;)

Sreca da nije jako padalo (veliki pljusak u 3 navrata) pa se danas moglo normalno u njivu, cak se iz pluga prasilo :?
 
R

Ratarko

Guest
Alo Čugi , je li bilo štete od leda ili te je profulalo ?
 
K

krx pozega

Guest
I meni se nočas jako mala uplašila grmljavine kaže em se boji sijevanja tud sam i ja gadno grmio od dobrog stimulansa još boljeg crnog vina.. ;) 8) :D :D :D
 
Č

Čugi

Guest
Ratarko kaže:
Alo Čugi , je li bilo štete od leda ili te je profulalo ?

Kukuruz se izvukao, zaobišlo ga je, ali je zato suncokret dobio po listu, mada nije mnogo strašno.
 
B

baca Iva

Guest
Ratarko kaže:
Jadranko kaže:
suljos kaže:
Kod nas ima i mrtvih
Obrisan neispravan link.

sve je to super samo da ljudi sa foruma jos i njemacki znaju citat,zar ne ??

Ja se ne bunim , bitno da nije francuski ili talijanski onda blejim kao tele u šarena vrata
happycow.gif
njemački prolazi .

Evo ja ču vam kast šta to znači:

"Vojska pomaže pri rasčiščavanju nakon nevremena

Nevrijeme, koje je preko vikenda zahvatilo područje Napf i Huttwil, nanijelo je štete od najmanje 40 milijuna Franaka. Pri rsčiščavanju je pomagala i vojska."

Pa valda i paori znaje njemački!
 
B

Bobo

Guest
Re: KIIIIÅ Å Å AAAAA !

Evo je! NAPOKON!

Sve mi smrdi na led, no u trenutku pisanja je i kod mene pocelo padati i puhati da je to nezamislivo...

Prije 4-5 sati
Obrisan neispravan link.

Sad:
Obrisan neispravan link.

Obrisan neispravan link.

Sad se iskljucujem iz struje, a kad zavrsi ova pizdarija, poslat cu jos slika...
 
Na vrh