• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Koja prikolica za traktor?

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,032
Pa ne kaze se papiri za recept za babine kolace, kaze se papiri za registraciju🙄 znaci kad netko kaze da ima papire moze se regat, ja prodajem TV 420 koji ima papire a nije regan
Nova je duplo i jos malo skuplja...a koliko vidim treba mu za privatne potrebe dolazi u pitanje isplativosti takve investicije pogotovo ako ide privatnim novcem
 

Željac 28

Dobro znana faca
Tu od
8 Ožu 2020
Poruka
1,138
Jel a kad on ima duga pa te papire moreš zapalit samo.
Ovaj kupi traktor napravi policu.
I kad obavi tehnički pred kraj mu nedaju tablice jer ima dug.🤣🤣
E to se zove posao.
Tako i s tim savjet ne registrano nemoj kupovati
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,689
Zato se takve stvari prije kupnje provjere ili jednostavno kad se registrira daš lovu i gotovo. To barem danas nije teško provjeriti, samo treba malo volje.
Sve ostalo je hvatanje u mutnom.
 

Galda

Iskusan lik
Premium
Tu od
11 Ruj 2022
Poruka
453
Da ne bude nekih nesporazuma, ova rabljena sa slike iz mog ranijeg posta je uvoz iz Italije od firme koja se bavi prodajom strojeva i mehanizacije. Tak da kad sam mislio da ima papire kako je prodavač rekao pretpostavljam daje to sva dokumentacija o uvozu i homologaciji. Iako je predpostavka majka svih…..
 

Galda

Iskusan lik
Premium
Tu od
11 Ruj 2022
Poruka
453
Ma kužim da, svakako bez provjere na tehničkom se ne isplati kupovati.
Za ove ne znam konkretno al mislim da Slovenci Uvoze neke makedonske prikolice koje se kod nas ne mogu regati. Mislim da sam to negdje čak i na forumu pročitao
 

Željac 28

Dobro znana faca
Tu od
8 Ožu 2020
Poruka
1,138
Ma laž dvojica kupila i registrirala.
I rekao je da nije loša prikolica. Al je uzeo pojačanu onu od lapora
 

pimorje40

Član
Tu od
23 Tra 2013
Poruka
154
Jel netko kupovao Leško u zadnje vrijeme? Meni kasni isporuka već više od dva mjeseca zvao sam i kažu ne znamo kad će bit gotova. :unsure:
 

Željac 28

Dobro znana faca
Tu od
8 Ožu 2020
Poruka
1,138
Nedavno 8 tona kod mene blizu prodana.
Zašto vas zavlače .
Rok isporuke mora postojati
 

pimorje40

Član
Tu od
23 Tra 2013
Poruka
154
Rok postoji koji je prošao prije 2 mj, i kao bit će za 10-15 dana sigurno a sad kad pitam neznaju kad će bit gotova problemi sa radnicima, sa robom itd.
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,032
Prijatelj se malo borio sa njima za definirat ponudu ali za sad sve ide prema planu, ma da je spominjao da sele firmu u neko veće postrojenje, sjedi u auto i odi gore ako ti je hitno pa vidi, ja se ne mogu žalit čekao jesam pol godine ali kad su rekli je došla, meni su je dopeljali
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,752
Kupovao sam proljetos. Mislim da je bilo kašnjenje oko mjesec dana. Ako si uplatio avans bude sigurno došla samo treba strpljenja. Kad su moju radili bio je problem sa materijalom. Taman se zakuhalo u Ukrajini. Sav bolji čelik je išao za proizvodnju oružja tak da su imali problema sa nabavkom profila. Cilindre za kipanje su čekali po 3 mjeseca. Kakvo je sad stanje neznam.
 

pimorje40

Član
Tu od
23 Tra 2013
Poruka
154
Čekam od uplate avansa 4 mj a rečeno je da je za dva gotovo, da su rekli 4,5,6mj nebu je niti uzimao kod njih, a svoju sam prodao pa sad se treba snalaziti, posuđivat 😑
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,032
Svaka druga bi ti bila lošija, a mislim da ti ne gori pocekat, barem kod nas na otoku imaš od koga posudit jer se voze 10 puta na godinu, moja je u trecem bila narucena i kraj osmoga je dosla s time sa je bila po narudžbi, a jesi se sjetio rec sa ti malo skrate rudo da nije onako dugačko?
 

pimorje40

Član
Tu od
23 Tra 2013
Poruka
154
Svaka druga bi ti bila lošija, a mislim da ti ne gori pocekat, barem kod nas na otoku imaš od koga posudit jer se voze 10 puta na godinu, moja je u trecem bila narucena i kraj osmoga je dosla s time sa je bila po narudžbi, a jesi se sjetio rec sa ti malo skrate rudo da nije onako dugačko?
Evo došla prikolica nakon 5 mj čekanja, nisam tražio da mi skrate rudu da me ne zavuku još koji mjesec ali sad kad je došla žao mi je što nisam tražio - ali niti nekužim čemu onako dugo??
I čini mi se da ću imati problema u užim prostorima em mi traktor nije zglobni i još to rudo stvarno treba mjesta za manevriranje 😕
 

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,334
Koliko je dugo rudo? To je zbog lakšeg okretanja i većeg radijusa skretanja na normalnoj nekoj veličini i širini traktora.
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,032
E jbg ja sam ti na vrijeme reko, ista takva je došla u vrbnik pred 4-5 g naravno nisu se sjetili pogledat dimenzije, rudo je 110cm do sredine oka ako se dobro sjećam i to je dugačko tako iz razloga šta ljudi voze normalne velike traktore koji su 160-70 široki i njima treba da mogu motat, opet ako se dobro sjećam ja sam rudo reko sa mi skrate na 70 ili 75 do vrh oka i bez prige je motam pod 90 ne dolazi mi blatobran u sanduk...meni je traktor 95 širine meni bi rudo od 65 bilo dosta ali sam uzeo duze jer nebi stala nogara i ručna na rudo a na kracem rudi bi mi nogara kod motanja smetala...a zao mi je ja sam ti na vrijeme reko jer sam vozio takvu prikolicu i na kraju su dali skratit rudo jedini problem su ti brojevi moraš ih prekucat.
@jocc kraće rudo se bolje mota ima brži odaziv ali kad imaš sirok traktor si limitiran, njegov traktor je 120cm ako se ne varam i njemu duže od 70 ne treba...a kod nas su uski putevi male šume kod nas svaki cm koji možeš dobit puno znači
 

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,334
Sve je ta znam jer imam prikolice s kraćim i dužim rudom, ovisi s kojim traktorom vozim. Oni su stavili standardni a kolega je trebao odmah reagirati i li ga sad skratiti.
 

Najnoviji postovi

Na vrh