• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Koji motorni trimer odabrati?

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,639
ja i dalje ne vjerujem da je zaribala od falš zraka , jedino ako se vrtjela na 15 000 ..i trošila rezervar za rezervarom bez odmora stroja i radnika ..

daj slikni čelo klipa , kopresioni pristor , auspuh ...zanima me jel bilo naslaga , čađe ..ako si postrugao slika mi ne znači ništa

dobar strojček , šteta ga je
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,745
Nič nisam čistio, samo sam demontirao, na ispušnom kanalu cilindra malo čađe (svijetlo siva). Ispod se vidi da je sve zasereno od masnoće.:icon_twisted::icon_twisted:

uAmqUxE.jpg


R7zC9O5.jpg


sEEAyjE.jpg


mx7kHdm.jpg


RzerMF0.jpg


NThAafj.jpg


uLwsjPR.jpg
 
Posljednje uređivanje:

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,639
ha ...nema gareži ja bi reko malo ulja ...
kak radiš mješavinu ..5 litara ili koliko trošiš?
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,745
Pa naravno da je malo kad je puštalo smjesu. Mješavinu sam spremao po potrebi po pola litre (uvijek svježa), i kad sam to potrošio, taj dan više nisam kosio. Nikad ga nisam koristio da sam jednom šusu potrošio dva ili više rezervoara goriva.:icon_rolleyes:
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,639
ako me razumiješ, bitnije je da shvatiš kako i zašto je došlo do toga da se ne ponovi , to je meni važnije nego utuč u nju 500 kuna , jer ako ne riješiš razlog bude se ponovilo .

Imao sam par slučajeva falš zraka , ali to je bilo očito jer je takav stroj nemoguče podesiti da radi kak treba u svim režimima okretaja / opterečenja

pa sad ti znaš kako se ponašala
 

Najnoviji postovi

Na vrh