• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Koju balirku kupiti

  • Temu pokrenuo seljaček
  • Datum prvog posta

ZiRi

Član
Tu od
17 Kol 2008
Poruka
79
Nema ovde kod mene te, ima neka slovenačka i makedonska, koja je bolja od te dvije?
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
jel slovenska ona plava?TORNADO? ako je ta,slobodno uzmi,jednom sam prilikom i ja kupio,nije loša...
 

ZiRi

Član
Tu od
17 Kol 2008
Poruka
79
Da, tornado je, znači nije loša. Kakav je kardan najbolji za presu?
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Neke balirke ti imaju odma kardan na sebi tako da ako moras kupit kardan dvije glave i da ima lamelu,tj. kuplung da može proklizit
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
pa zavisi kakvi trebaš..
nije isto za prskalicu i rotobranu..
pa ovi malo jači i duži oko 1000-1500kn i na više.
 
K

kingletic

Guest
prepurucio bih vam ovu New Holland 940.. imali smo nekoliko John Deere balirki ali nismo bili preterano zadovoljni a da ne pricam o takozvanim Poljakinjama.. to smatram da kad se jednom pokvari vise nema opravke..

Obrisan neispravan link.
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
hmmm...preporučaš ju,a ovdje staviš sliku da gora ne može biti za reputaciju.. :D
 

ZiRi

Član
Tu od
17 Kol 2008
Poruka
79
Bas glupo, stavis sliku na kojoj se popravlja, proporucujes ju drugim ljudima: :shock:
 
M

mladi kosac

Guest
Bok svima ja sam novi,zanima me koje su balirke bolje one sa fiksnom ili sa varijabilnom komorom i koliko traktor koji ju vuče treba imati konja
 
K

kingletic

Guest
imamo 2-3 john deere prese koje se stalno kvare a ova radi odlicno.. ne secam se sta se ovde opravljalo ali bio je sitan kvar, u to sam siguran.. okacicu jos slika od nje
 
K

kingletic

Guest
Evo kao sto sam obecao, okacicu jos dve slike od te New Holland balirke...

Obrisan neispravan link.

Obrisan neispravan link.
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
sviđa mi se što su joj kotači unutar gabarita..to je jedino što mi kod welgera smeta.. :evil:
 

ZiRi

Član
Tu od
17 Kol 2008
Poruka
79
Radio sam par puta s ovom presom, prijatelj ju ima, dobra je , ali nece da veze prasnjavo sijeno.
 

ZiRi

Član
Tu od
17 Kol 2008
Poruka
79
Da, kad je prasnjavo, kad skupljam i kad je suva zemlja onda grabi i zemlju i bude jako prasnjavo.
 

dado 1

Član
Tu od
10 Stu 2008
Poruka
185
kingletic kaže:
prepurucio bih vam ovu New Holland 940.. imali smo nekoliko John Deere balirki ali nismo bili preterano zadovoljni a da ne pricam o takozvanim Poljakinjama.. to smatram da kad se jednom pokvari vise nema opravke..

dečki moja poljakinja radi odlično,a radim 15-20000 bala godišnje
 

Najnoviji postovi

Na vrh