• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Koju balirku kupiti

  • Temu pokrenuo seljaček
  • Datum prvog posta

ZiRi

Član
Tu od
17 Kol 2008
Poruka
79
Našao sam jednu 15 godina staru i covjek cjeni 2500 eura, kaže da je servisirana. Šta mislite je li to puno? pozdrav
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
pa nije ako je servisirana... cijene su im sve tu negdje oko 2500
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
imam ti welger ap 45,po meni jedna od najboljih 'manjih' balirki,jer ju 539 sa lakoćom pokreće i vuče svugdje...ali i što se rada tiče,jako je čvrsta i pouzdana...evo ovdje vidiš u kakvom brdu sam radio,je da sam se ja uplašio,ali ju ferda izvuče bez frke..

DSC00363.jpg
 
S

Sesva

Guest
znaci imas samo 539 , ako mislis na to kopcit rolo balirku onda samo sanjaj !!!
 
B

Bobo

Guest
Sesva kaže:
znaci imas samo 539 , ako mislis na to kopcit rolo balirku onda samo sanjaj !!!

Tko uopce spominje rolo-balirke?
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
mislim da je ovo nadripostanje i glupiranje prešlo svaku granicu!!! :evil: ovakvo ponašanje stvarno njie u redu...
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
pa piše,al kad netko ne piše s mozgom onda je to prilično iritantno..i ne doprinosi forumu,već mu još kvari i ugled...
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
abrkili kaže:
pa piše,al kad netko ne piše s mozgom onda je to prilično iritantno..i ne doprinosi forumu,već mu još kvari i ugled...


Slažem se, SESVA, stvarno pretjeruješ.
Buduči da to radiš namjerno, ako tako nastaviš bit češ baniran.
I još jedna stvar, nemoj više govorit slikat ču ovo, slikat ču ono, ako želiš slikat, onda slikaj stavi slike i to je to. :twisted:
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,021
dečko se valjda malo zabunio :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :lol:
 
S

Sesva

Guest
Ja sma mislio da ovaj zeli kpiti rolo balirku ??????????

Stvarno....
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
čekaj,čovjek nije ni odgovorio kakav traktor ima,ti si ga već napao da šta će s 539 tjerat rolo balirku,a ni rolku nije nitko spomenuo..
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
u redu,nećemo spamat sad temu,samo trudi se da se ne ponovi... ;)
 

ZiRi

Član
Tu od
17 Kol 2008
Poruka
79
Imam i ja IMT-539. Nije mu nešto ni welgericu ap41teško vuć. Posudjivao sam od komšije ap 41, pa zato sam ju razmišljao i kupit. Jako mi se svidjela. Koliko je teška 45-ica?
 
B

Bobo

Guest
Dimenzijama je veca, no ne znam je li toliko teza od 45 koliko se na pogled cini... Abrkili radi s 539 i AP45 i kaze da nema problema da ta kombinacija ide bez brige. AP 45 pravi nesto sire bale od AP41, ali to mozes nadomjestiti duzinom tak da ono...

Ako si na ravnom, AP45 je sasvim ok, dok bih za brdske terene ipak odabrao AP41, jer moze ona 539 nizbrdo pogurati samo tako.

Cekaj dok abrkili napise svoje dojmove, pa ces znati iz prve ruke sve sto ta zanima.
 

ZiRi

Član
Tu od
17 Kol 2008
Poruka
79
Kod mene je vecinom brdovito i zbog toga sam odabrao 41, sutra odo po nju. Uzeo sam je za 2200 eura, al je sad nemam gdje probat i ucrvacu so do sledece sezone.
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
ma nije teža,900 kg je teška kao i ap 41...inače, za brdo kao što rekoh nema problema,a i bolja je jer ako te pogura nizbrdo 45 može bolje progutat masu nego 41 koja se češće zaglavi ako je velika masa u zbojevima.veća je u dimenzijama,ali kao što sam napisao zato bolje guta masu,agresivnija je,da tako kažem... 8)

i molim te pazi koju ćeš špagu koristit,ako imaš mogužnosti,uzmi austrijsku,Teufelberger špagu.inače će ti brzo petljači i igle brzo otić...
 

Najnoviji postovi

Na vrh