• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Koju motornu prskalicu kupiti STIHL SR 430 ili SOLO 423 ili dr.

outlanderzg

Član
Tu od
1 Sij 2011
Poruka
401
Cifarelli sa usisnom i tlačnom pumpom (za voćarstvo obavezno!!!). Kinez unatoč primamljiivoj cijeni bolje ne. Stihl i Solo nemam iskustva ali za mene nema potrebe jer Cifarelli skoro pa nema mana. Možda jedino opruga startera koji mi je pukla 2 puta, ali ja bacam preko 4000 l škropiva godišnje.

Ps: Uz motorni atomizer obavezno i neka zaštitna maska . Preporuka je 3M polumaska 6200

im.ashx
 
Posljednje uređivanje:

mursanic

Član
Tu od
1 Lis 2008
Poruka
723
CIFARELI ista HUSKVARNA razlika u nekim detaljima i boji ..dosad se pokazala izuzetno dobra i jaka ..
 

Black jack

Član
Tu od
26 Ožu 2013
Poruka
211
Cifareli je dobra prskalica, jedino je loša strana šta stalno moraš držati gas pa otpada ruka. To su mogli rješiti ko Solo na polugu i super bi bila.
 

Njoko

Dobro znana faca
Tu od
9 Lis 2010
Poruka
1,636
Cifareli ima orginal Husqvarna motor 5,5ks,imam ju već 7 godina i nikada ništa,dere bez problema lanjsko gorivo,nije to bilo kakav motor,jedino je malo bučniji.
 

hodor

Dobro znana faca
Tu od
22 Sij 2013
Poruka
1,750
Tako je, mislim da je motor od cd 480. Motor je dobar, samo plastika bi mogla biti kvalitetnija.
 

zaagy

Član
Tu od
9 Sij 2014
Poruka
55
Evo ako nekog zanima, kupio sam u Nagykaniszi (Tesco) leđnu prskalicu, Grasshopper. Kineska, 2,2 konja, 20 litara rezervoar. Isprobana, u daljinu baca 7-8 metara, u zrak nekih 4-5. Za mene dovoljno. Cijena 630 kuna.
 

Pjero

Dobro znana faca
Tu od
22 Stu 2010
Poruka
2,298
Super investicija....jeftino...i zadovoljan si.
Za par godina kad šteka, umjesto popravka baci u smeće i kupi drugu istu.
 

zaagy

Član
Tu od
9 Sij 2014
Poruka
55
Ma da. Onaj ko malo koristi prskalicu ovakva je idealna. Imam garanciju godinu dana, al čisto sumnjam da ću ju nosit u Mađarsku na popravak.
 

Najnoviji postovi

Na vrh