• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Koliko imate traktora?

Koliko imate traktora?


  • Ukupno glasača
    53

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Ja i Hrvoje idemo u istu školu, u isti razred, idemo za poljoprivrednog tehničara opči smjer.
 
R

Ratarko

Guest
mario kaže:
Ja i Hrvoje idemo u istu školu, u isti razred, idemo za poljoprivrednog tehničara opči smjer.

Kuuul , hočete vi to skoro završit , škola je za djecu 8) :wink:
 
R

Ratarko

Guest
mario kaže:
Sad smo treči razred, još jedna godina!

Mora da ste propali par puta jel imat cete skoro 20 godina kad zavrsite , hehe , šalim se naravno , nisam ništa loše mislio :wink:
 
F

Fleki

Guest
Ja bio jučer u Križevcima, išao sam gledati UNIVERSAL-a 684 pa mulac koji je tamo radio pokazao je totalnu nezainteresiranost za kupca, a ni jednog traktora nemaju na "lageru". Bio sam u Vrbocu isto, gledao sam Zetor MAJOR 75KS, kabina i dupla vuča za 24000 ojra sa PDV-om, pa mi je malo preskupo. Jel zna neko nekog dilera za nove UNIVERSAL-e ? (mislim da ima jedan u Sv. Križ Začrtje, ako sam dobro napisao)
 
F

Fleki

Guest
Malo mi je to puno jer se meni taj traktor neče otplatiti godinama. :(
 
F

Fleki

Guest
UNIVERSAL 684, 68KS, grijana kabina, dupla vuča = 19200 ojra. Zašto ?
 
B

Bobo

Guest
IMT 539 1981.g. oko 10 000 sati
IMT 549 DV nova linija 2006.g.

Radimo oko 20 jutara zemlje i stalno se imanje prosiruje...
 
B

bajki

Guest
.

Rakovica 65
Tomo Vinkovič 830

10 ha oranice
2 jutra vinograda
 
B

bojance

Guest
IMT 558 1977 od 2004 sa novim motorom i
IMT 539 2004.
Obradjujem oko 15 ha zemlje.
 

Najnoviji postovi

Na vrh