• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Koliko imate traktora?

Koliko imate traktora?


  • Ukupno glasača
    53
J

Jadranko

Guest
Fleki kaže:
Ja bio jučer u Križevcima, išao sam gledati UNIVERSAL-a 684 pa mulac koji je tamo radio pokazao je totalnu nezainteresiranost za kupca, a ni jednog traktora nemaju na "lageru". Bio sam u Vrbocu isto, gledao sam Zetor MAJOR 75KS, kabina i dupla vuča za 24000 ojra sa PDV-om, pa mi je malo preskupo. Jel zna neko nekog dilera za nove UNIVERSAL-e ? (mislim da ima jedan u Sv. Križ Začrtje, ako sam dobro napisao)

fleki jel to ona firma DOM u Krizevcima???
ja sam sa njima par puta kontaktirao cak i na internetu su sve stare slike
od traktora..koji su zastarjeli i ne prodaju se vise..uopce nisu zainteresirani za kupca...
 
S

stočar mario

Guest
IMT 539
ZETOR 5340
FENDT 312 LSA
MF 6460 - u dolasku

Obrađujem 70 hektara
 
R

Ratarko

Guest
Buahahah , ovi MF traktori su uvijek u dolasku :wink:
Koliko dugo tvoj več dolazi i kada napokon stiže ?
Moj je u dolasku od 28.11.2006. :roll:
 
S

stočar mario

Guest
Moj je od 20.12.2006. i navodno da je stigao u petak u Hrvatsku
 
R

Ratarko

Guest
stočar mario kaže:
Moj je od 20.12.2006. i navodno da je stigao u petak u Hrvatsku

Možda je onda i moj došao sa tvojim na kamionu jel moj je izašao iz tvornice 1.3. i čeka negdje na parkiralištu . Da li su te pitali jel mogu izložiti tvoj traktor u Gudovcu i da li če uopče biti izložen na sajmu da ga vidimo uživo ?
 
S

stočar mario

Guest
Nisu me pitali. Ali ču ujutro provjeriti pa ti uveče odgovorim. Kod narudžbe traktora tražio sam između ostalog i prednju hidrauliku i kardan. Rekli su mi da se to montira naknadno u Hrvatskoj. Kad su me zvali u petak rekli su da je traktro stigao i da ga mogu uzeti od njih ali da nije došao hidraulik i kardan te da če to naknadno montirati kod mene doma na što se ja nisam složio i neču preuzeti nekompletan traktor.
 
R

Ratarko

Guest
Ti makar imaš i poneku informaciju o tome svemu , ja niti to.
I moj traktor je sa prednjom hidraulikom i kardanom , meni nisu rekli ništa o ugradnji u HR i slično.
Ako možeš čekati na ugradnju opreme onda OK jel ti oni na kraju možda to i ne isporuče a platio si .
 
S

stočar mario

Guest
Moj bratič je u 10. mjesecu prošle godine kupio 5465 sa kompresorom, a kompresor je čekao do prošlog tjedna kad su ga ugradili.
 
R

Ratarko

Guest
To ti ja pričam a nisu mu ga morali niti ugraditi da je po njihovom .
Kompresor za traktor naručim od kuče i u roku 7 ( sedam ) dana je u mojim rukama , zar nije tako .
Naručivao sam djelove iz raznih evropskih država i u sedam dana sve mi je stiglo.
Koji oni obraz imaju ako toliko dugo zavlače čovjeka za jedan kompresor , sramota ...
 
Å

Željko

Guest
Zetor 45ks
Schlutter 45ks
Deutz 70ks
Bjelorus 81ks

Obrađujem oko 45ha
 

suljos

Član
Tu od
9 Tra 2007
Poruka
341
Jasam jedini clan koji jos nema traktora,rodjaci mi u Bosni imaju Zetora sa kojim cesto radim.
 
R

ROKI

Guest
New Holland TN 95 FA
Belarus MTZ-892
IMT-549
IMT-533
Obradjujem 63 ha.
 
N

new holland tn70da

Guest
Universal 445
New Holland 55-56
New Holland TN70DA
 

Najnoviji postovi

Na vrh