• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kombajniranje i Branje kukuruza 2007.-2008.

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
R

ROKI

Guest
Re: Branje Kukuruza 2007.

IMT is the best. Fuck the rest!!!!! Netko još trba puuuuuuuno žganjaca pojest da bi dokučio neke stvari. Ili puuuuuuuuuno graha. Mig 21 je sranje na kvadrat i amerikanci kažu da je njihov avion puno bolji. I ja kažem da je to tako !!!! ;) Stara poslovica i danas važi: Neka kudit konja kojeg nisi jahao! Rekao bih da je poslovica dobra. Što je je. ;)
 
B

branko

Guest
Re: Branje Kukuruza 2007.

jucer sam malciral kukuruzovinu s mf-om pa evo mali filmic o tome

[youtube:77a79]_fXqEYR2O9U[/youtube:77a79]

ukupno sam izmalciral 4,5 jutara i mf je potrosil za to 26 litara goriva, sto i nije previse s obzirom da sam vecinom radio u trecoj sporoj i to zato jer je puno bolje usitnjeno nego kad sam isao u prvoj obicnoj. razlika se vidi pred kraj videa gdje sam isao drugi put a pored je prvi prolaz u prvoj.
 
R

robert

Guest
Re: Branje Kukuruza 2007.

evo kuruza 2007,prinos se krece na losijim parcelama oko 7.5 do boljih oko9 tona/ha,ovrsio sam tek pola,pa cu za koji dan znat tocno

Obrisan neispravan link.

Obrisan neispravan link.

Obrisan neispravan link.
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
Re: Branje Kukuruza 2007.

joj vidi dobrih prikolica,,su i one tehnostrojke tvoje?
 
R

robert

Guest
Re: Branje Kukuruza 2007.

nisu,to su od kolege.ja skibiciram neku kamionku od 15-tak tona
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
Re: Branje Kukuruza 2007.

Ako te tako šta zanima dođi u Bilje imaš Remont-Kovačević i tamo češ sigurno tako nešto pronači
 
B

BobanNB

Guest
Re: Branje Kukuruza 2007.

De da vas čujem KAKVI su vam bili prinosi kukuruza?

Kod mene u mom kraju, zbog suše su smanjeni prinosi. Moj kolega je imao prosek 4,5 tone po jutru u zrnu, ja sam imao prosek 6,5 tona po jutru u klipu(nisam hteo da ga krunim). A uglavnom se kreće oko 3,5 tona u klipu po jutru. Sreća moja što sam kukuruz posejao prvi u selu 2.aprila.
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
Re: Branje Kukuruza 2007.

Bilje ti je odmah poslje Osijeka prema B.Manastiru.Oni se nalaze na samom izlazu iz Bilja sa desne strane,mogu ti dati i br,tel ako hočeš
 
R

robert

Guest
Re: Branje Kukuruza 2007.

jel to onaj auto-otpad?tamo sam jos prije kupio cisternu za gorivo..
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
Re: Branje Kukuruza 2007.

Da sin se bavi sa autima a stari sa teretnim programom-kamioni i prikolice
 
R

Ratarko

Guest
Re: Branje Kukuruza 2007.

Juhuuu , Torpedo u Srbiji :mrgreen:
Čiji je ? Neki napredni poljoprivrednik sigurno :blackeye
 
Č

Čugi

Guest
Re: Branje Kukuruza 2007.

Nikad ja i nisam rekao da ih nema, u mojoj okolini oni čine nekih 30% voznog parka. Inače je i kombajn i traktor od jednog momka iz S.Pazove koji ima svoju zadrugu (2-3000 ha). Ima desetak TD-a. ;)
 
R

Ratarko

Guest
Re: Branje Kukuruza 2007.

Hehehe :D
Torpedo stvara profit gdje god da se nađe !
 
Č

Čugi

Guest
Re: Branje Kukuruza 2007.

Ima još dva Same-a Supertitan, Dva lamba 105 i 130 i samo jedan IMT (mislim da je 560), voli čovek TD-a. :lol: + Holmer-a, 3 Zmaja 143, 3 Classa (2xMega, 1 Dominator 98), za toliko znam.
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Re: Branje Kukuruza 2007.

Čugi kaže:
Ima još dva Same-a Supertitan, Dva lamba 105 i 130 i samo jedan IMT (mislim da je 560), voli čovek TD-a. :lol: + Holmer-a, 3 Zmaja 143, 3 Classa (2xMega, 1 Dominator 98), za toliko znam.

Naravno, bez SDF grupacije se ne može :D :D
Imaš možda slike od lamborghinija?
 
Č

Čugi

Guest
Re: Branje Kukuruza 2007.

mario kaže:
Imaš možda slike od lamborghinija?

Uh...nisam ih video još od setve repe. Čim ih vidim slikam, mislim da su sada u transportu repe.
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Re: Branje Kukuruza 2007.

Branje kukuruza kod mene
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.

VIDEO
[youtube:f9194]rXZv4NB5wNI[/youtube:f9194]
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
Re: Branje Kukuruza 2007.

lijepo,lijepo...

Za mene najdraži posao...
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh