• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kompresori

ZKL

Član
Tu od
17 Ožu 2022
Poruka
105
Nema tu do temeljne + završne.

A o kakvom sušenju pričamo? Nitro temeljnu dok dođeš do kraja vrata, prvi dio će se već 3 puta osušiti. Pogotovo na ovim temperaturama.

Hemerite i takve boje baš i ne vole šprice pošto one vole da se deblje nanose četkom.

Da Hemerite i takve stvari valjaju, svi bi ih koristili. To su boje koje se koriste za ograde i stvari koje se ne mogu očistiti bez pjeskarenja pa prođeš jednom kistom svakih par godina i dobro izgleda.

Daj ti 2 ruke temeljne i 2 ruke laka i da vidiš kvalitetu.
Hvala na odgovoru Zorane ;) nekak si mislim da ću uzeti temeljnu i "završnu" a ovu boju ću ostaviti za ogradu kaj imam. Jel može kakva preporuka koju marku boje uzetida je kavlitetnija temeljna a završna boja bi bila tamno zelena.?
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,136
Sve farbe, tipa Luxal, blijede na suncu, jedino autolakovi i boje za polj.strojeve su relativno postojane.
 

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,635
Sve farbe, tipa Luxal, blijede na suncu, jedino autolakovi i boje za polj.strojeve su relativno postojane.
Sa tim da moraju imati utvrđivače u sebi istina da je malo skuplje ali za par godina se vidi kvaliteta ne blijedi poštojana ne pozna se svaka črknja na stroju uvo primjer
 

Prilozi

  • IMG_20230709_140752.jpg
    IMG_20230709_140752.jpg
    77.3 KB · Pregleda: 5
  • IMG_20230709_140736.jpg
    IMG_20230709_140736.jpg
    86.2 KB · Pregleda: 5

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,576
Najbolje su 2k boje.. Ali za vrata. Nitro temeljna + lak.... Mislim da ne treba pretjerivati.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,416
I vi bute njega uvjerili da Hamerit kojeg ima doma ne valja nego da kupi neku drugu, kvalitetniju
:unsure:
 
  • Like
Reactions: ZKL

ZKL

Član
Tu od
17 Ožu 2022
Poruka
105
Ja bih samo htel da kad delam da stavim neku farbu da to drži da ne budem moral za 2-3 godine opet to isto raditi.Ovaj Hemerit sam friško koristil za rešetke na grabi za auto tak da još nemam nekog iskustva s njom budemo vidli kroz vrijeme.:unsure:
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,136
Hammerite je vrh u svojoj klasi.
Ne znam koliko antikorozin pomaže takvoj boji jer ona već sadrži pretvarač hrđe.
 

Najnoviji postovi

Na vrh