• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Koronavirus

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Pajdo, bolje da ne osjetiš uopće nego ovak iskrivljeno;)
Bolje da osjeti i iskrivljeno nego moja daljnja rođaka iz široke obitelji.
One neće osjetiti više niti normalno niti iskrivljeno - sutra ju pokapamo.
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Haj drustvo, citam objave te se smijem,pola vas nema muda,preplasila vas gripica i pingvini:cry:.E jadni moji ljudi najebali smo mi svama cijepljenima kad vas bude treba lijecit.
No mora da znate necte se svi izvuci,niko vas nije tjero ni silio,nekakao to postala moda u RH,brnjice cete i dalje nositi a shvaticete kad budete peti puta pikani.🤫
Kolega kupljenec i ostali "preboljeli" zahvalite dragom Bogu kaj se ne morate pikati jer ste prebolili.
Znam dosta o ovoj plandemiji, no neki su me ismijavali pa neka im bude-more se pjeni jeebe se meni.
I dalje nenosim brnjice u AT,nekoja trgovka mi dosadjuje al ja se nedam,nisam pingvin niti osoba vec COVJEK to jest bozje stvorenje,shvatite da ste to i vi te nema cega da se plasite.
Evo toliko ukratko od mene da vas malo uzdignem iz ove gluposti,jeebiga imam drugog vaznog posla pa se slabo javljam,no stojim uvijek na pomoci koji kulturno zamole. 🙋‍♂️
 

Nai

Aktivni član
Tu od
11 Pro 2019
Poruka
172
Niko ne komentarise sto je "naglo" pao broj zarazenih? tipa 12,000 testiranih, - "samo" 100 pozitivnih. A cujem uskoro se i granice otvaraju.
 

Futvač

Dobro znana faca
Tu od
18 Tra 2021
Poruka
208
Da je malo manje takvih 'hrabrih' možda bi već sad na koronu zaboravili. ;)
Mi bi već zaboravili ali određane grupacije nam nedaju. I ne, to nisu necijepljeni.

Niko ne komentarise sto je "naglo" pao broj zarazenih? tipa 12,000 testiranih, - "samo" 100 pozitivnih. A cujem uskoro se i granice otvaraju.
Bili izbori, dolazi sezona... Bilo bi čudno da broj oboljelih ne pada.

Hrabri umiru jednom a kukavice 100 puta
Živa istina kolega. Tko to ne shvaća, preporučujem knjigu Peta gora od Paola Coelha.
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Evo bacim oko nakratko,sretan sam da ima jos ljudi na Balkanu mada ima dosta i biorobota,ajd nemam vremena,kuva se,kuva se,borimo se protiv zlotvora i njihova nauma. :ppozdrav:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Niko ne komentarise sto je "naglo" pao broj zarazenih? tipa 12,000 testiranih, - "samo" 100 pozitivnih. A cujem uskoro se i granice otvaraju.
Prije četiri dana 1 000 000 cjepljenih, 350 000 preboljelih sa stečenim imunitetom, oko 40 000 - 50 000 novocjepljenih svakoga dana, normalnom čovjeku je jasno da će broj zaraženih uz učinak epidemioloških mjera padati, što je u tome čudno?

Bilo bi dobro izraziti opće zadovoljstvo zbog vidljivog napretka umjesto ismijavanja i širenja defetizma.
Stavljanje širenja zaraze pod kontrolu indirektno utječe i na tebe i na mene, na sve nas.
Ukinuti će se ograničenja koja direktno utječu na gospodarstvo i ekonomiju države, a time indirektno i na tvoj, moj, naš financijski status, osobne slobode koje ti ne ograničavaju samo vodstva države u kojoj živiš, nego vodstva svih država cijelog svijeta.
Probaj preći granicu bilo koje države svijeta, ući u avion bilo gdje na svijetu, pa vidi koliku osobnu slobodu imaš bilo gdje na svijetu trenutno danas.
Zato ne ismijavaj svoju državu i trud koji ulaže u ovoj nenormalnoj situaciji da ti se slobode koje su ti zagarantirane Ustavom u normalnim situacijama čim prije vrate. I direktno pomognu tebi, tvome poslodavcu i državnoj financijskoj strukturi da funkcioniramo kao stabilno gospodarstvo. I meni skupa sa tobom, i svim ostalim državljanima Hrvtske.
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Lijepo zboris kolegice JO,al nazalost to nije njihov plan stalno lazu i obecavaju.
Na pocetku su tvrdili da nece biti obavezno cijepljenje,sada druga prica,proradicte ti klikeri kad budes morala po peti puta na pikanje a bicemo krivi mi necijepljeni.
Tvrdice da zbog nas se pojavljuju novi oblici i vi cete nas mrziti.iako cete shvatiti da vas lazu ali vas ego je jaci od vas dok mi upravljamo svojim egom,shvati dok nije kasno.
Lijep i plodonosan dan ti zelim te da uzivas u svojem kapucinu a uskoro i ja stobom. 🙋‍♂️
 

LAKI

  
Tu od
13 Velj 2019
Poruka
1,120
Prije četiri dana 1 000 000 cjepljenih, 350 000 preboljelih sa stečenim imunitetom, oko 40 000 - 50 000 novocjepljenih svakoga dana, normalnom čovjeku je jasno da će broj zaraženih uz učinak epidemioloških mjera padati, što je u tome čudno?

Bilo bi dobro izraziti opće zadovoljstvo zbog vidljivog napretka umjesto ismijavanja i širenja defetizma.
Stavljanje širenja zaraze pod kontrolu indirektno utječe i na tebe i na mene, na sve nas.
Ukinuti će se ograničenja koja direktno utječu na gospodarstvo i ekonomiju države, a time indirektno i na tvoj, moj, naš financijski status, osobne slobode koje ti ne ograničavaju samo vodstva države u kojoj živiš, nego vodstva svih država cijelog svijeta.
Probaj preći granicu bilo koje države svijeta, ući u avion bilo gdje na svijetu, pa vidi koliku osobnu slobodu imaš bilo gdje na svijetu trenutno danas.
Zato ne ismijavaj svoju državu i trud koji ulaže u ovoj nenormalnoj situaciji da ti se slobode koje su ti zagarantirane Ustavom u normalnim situacijama čim prije vrate. I direktno pomognu tebi, tvome poslodavcu i državnoj financijskoj strukturi da funkcioniramo kao stabilno gospodarstvo. I meni skupa sa tobom, i svim ostalim državljanima Hrvtske.
Dali vi stvarno verujete u sve ovo sto pisete?
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293
Hotela ti stalo govoriš "more se pjeni jebe se meni?" da je tebi tak nebi ti bil u Austrji. Ja vam mogu samo reći kakvi ljudi ima na rehabilitaciji u toplicama da je to strašno od pos covida.

Pričal sa par ljudi koji su se ismijavali tome, sad se svaki dan mole kaj su ostali živi i kaj su toplice dobili i kaj opet uče hodati.
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,771
Tvrdice da zbog nas se pojavljuju novi oblici i vi cete nas mrziti.iako cete shvatiti da vas lazu ali vas ego je jaci od vas dok mi upravljamo svojim egom,shvati dok nije kasno.
Nije svim normalnim ljudima mržnja prva na pameti...
Takvi "kakvim si misliš da jesi" ne upravljaju niti vlastitom guzicom, a kamoli tuđim egom, ili sudbinama.
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,920
Prije četiri dana 1 000 000 cjepljenih, 350 000 preboljelih sa stečenim imunitetom, oko 40 000 - 50 000 novocjepljenih svakoga dana, normalnom čovjeku je jasno da će broj zaraženih uz učinak epidemioloških mjera padati, što je u tome čudno?
Ja nisam normalan čLovek i još se uvijek čudi tim brojkama koje oni izbacuju!
Bilo bi dobro izraziti opće zadovoljstvo zbog vidljivog napretka umjesto ismijavanja i širenja defetizma.
Pa prema tome vidim samo papirnati napredak.
Ukinuti će se ograničenja koja direktno utječu na gospodarstvo i ekonomiju države,
Normalno da će ukinuti ograničenja jer im se jebe za stoku sitnog zuba, radi se o lovi turista
Zato ne ismijavaj svoju državu i trud koji ulaže u ovoj nenormalnoj situaciji da ti se slobode koje su ti zagarantirane Ustavom u normalnim situacijama čim prije vrate.
Oni sami sebe ismijavaju!
 

Futvač

Dobro znana faca
Tu od
18 Tra 2021
Poruka
208
Moj sused ima post Covid sindrom. Zbog Covida (kojega nije imal, ali je strašno prisutan u nečijim glavama) mu je odugovlačeno 3 mjeseca sa operacijom koja je bila potrebna zbog upale žuči. Kad je nakon tri mjeseca došlo da se operacija ne može više odgađati onda je odgođena jer je bil pozitivan na koronavirus (vjerojatno nakon 156 ciklusa PCR testa), pa su ga poslali doma. Pa je čovjek na kraju izgubil 25 kila, pa je završil u domu sa pelenama i sad više ne može ustati iz kreveta i počinje se gubiti, mozak ne funkcionira itd. Čisti post Covid sindrom. Da nema Covida, čovjek bi bil operiran na vrijeme i već bi i zaboravil da je bil na nekoj operaciji. Inače nisam siguran jel uopće na kraju operiran.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Da su se oni koji kovid negiraju držali preporuka, odavno kovida ne bi bilo i tvoj susjed bi odavno operaciju obavio.
Svima je nama puna kapa i kovida i mjera što se odgovornosti tiče, ponekada kiksnemo i napravimo što ne bi trebalo, ali odgovorni imaju u svijesti da su odgovorni i prema sebi i prema drugima. Kompanija sa druge strane kojoj je kovid sprčka i zajebancija uzrokuje probleme upravo takvima kao što je tvoj sussjed - zbog tuđe neodgovornosti ne može dobiti prijeko potrebnu pomoć.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Evo vec je pocelo,krivi ce biti necijepljeni i normalni ljudi,hvala kolegice JO.

🙋‍♂️

ps.ne mrzim nikoga,makar bio vrijedjan od nekojih ljudi
 
  • Tužno
Reactions: ZJ
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh