• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Koronavirus

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Kolegise JO,nemoj vrijedjat da ja i slicni nemamo pojma da internet vrvi od lazi,mi smo toga svjesni kao sto smo svjesni da nas vlada i stozer dobro jeebu u glavu.
Svasta rade protiv ustavno i svi sutite,pa i epidemija je protuustavna(beros-seros je proglasio 13.3.2020) jer nikad nije objavljena u narodnim novinama🤫,mandat vlade je 17 .3 ove godine zavrsio(vrijedi samo godinu dana,stoji u ustavu) u svezi posebnih ovlasti prenesenih sa sabora(osnivanje stozera),ukinute su mnoga prirodna gradjanska prava iz ustava i medjunarodnih ljudskih prava.Tebi se jeebe jer nemoras putovati preko granica ko ja ,nego nema smisla da se prepiremo i uvjeravamo ipak smo ljudi i nedozvolimo da nas razdvajaju,ne budimo slijepi vec me pozovi na kapucino a ja bum donesel Mozartove kuglice kao i zadnji puta. 🙋‍♂️
 

Perko

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2020
Poruka
400
S obzirom na mjere imamo sreću što je plenki na vlasti. Pogledajmo Njemačku.
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Kolega Perko,kazes imamo srecu zbog anemicnog,imamo sranje ovaj ce nas unistiti kao drzavu tako i ljude,sve prodaje i unistava jeste li jos uvijek uspavani,drogirani.:unsure:
Gdje su njegova obecanja,vratiti Inu,osigurati mladima povratak,odrzati brodogradnju,uvesti vojni rok,cijeniti branitelje,obnoviti Zagreb,vratiti sigurnost i red.:(
Sto ne dozvoli ovu sutkinju da zatvori tu zlocinacku organizaciju,poziva se na Tudjmana vizionara a svako malo leti u bruselj po naputke.
Zaduzuje namjerno drzavu a HNB sjedi na 100milijardi kuna rezervi neiskoristenih,sjebo Agrokor sad i Podravka na redu,zeli raseliti Baniju,uvodi na silu 5G mrezu a strani teleoperateri ne placaju porez drzavi,zabranjuje vlastito sjeme,zatvorene secerane,tiskare,glinica u Mostaru itd. nasa se kuna stampa u Austriji i njemackoj(provjeri povecalom na rubu novcanica).
Ljudi moji preci nam se okrecu u grobu,branitelji su razocarani i kipti u njima, zar smo zivote davali za ovo zlo,ovu diktaturu i fasizam,probudite se iz sna vec jednom,voda vec skoro kuva a vi ste jos uvijek u loncu.
Trcite po pikicu i mislite da ste dobili slobodu,dobili ste kuurac i jos vece okove,veselite se zelenim putovnicama,jeste li vi stvarno normalni, pa zar ste zaboravili na prirodna,ustavna i medjunarodno priznata prava i slobode.
Dali ste ljudi ili vec bioroboti,razmislite dobro dragi moji forumasi o svemu i vasim djelima...

Sve vas VOLI i MOLI vas Hotela i ne klonite duhom nije jos gotova ova igra. 🙋‍♂️
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Opaaaa braco, moj muž i ja dobili drugu dozu Pfajzera danas.! :)
Kak smo se slatko iznasmijali - dođeš tamo, reeeed da pomisliš kako ćeš se načekati da dođeš na red, a onda ko i prvi puta - posmicali se u čas vremena do vratiju, upisali, sjeli munutu - dvije da nas razmjeste volonteri - kad - pozovu nas i veli gospođa: stanite tamo, u drugu kolonu, tu ima najmanje onih koji stoje u redu. Mi gledamo - a ono isti tim koji nas je i prvi puta cjepio.
A gleda nas ekipa za cjepljenje - vele - a šta, vi opet baš k nama, jesmo vam se toliko dopali prvi puta? - naime, na papiru koji smo prvi puta dobili a sada ga treba pokazati vide koji tim te cjepio.
A baš su svo troje ljubazni i razgovorljivi - i administratorke i doktor.
I tako, dobili mi i drugu piku u veselom tonu, malo popričali, pita doktor kako je bilo u prve dane nakon prve pike, velim ja - a glete, ja mislim da ljudi preuveličavaju probleme koje nakon cjepljenja imaju, meni nije bilo, niti mužu, apsolutno ništa. Veli on - a, ne, veli, on je vidio nekoliko baš teških problema kao reakciju na cjepljenje, zna to biti nekome veoma grdo i teško. Ali prođe.
Evo, nama i sada apsolutno ništa nakon tri i pol sata od cjepljenja - k vragu, nemam nikakav izgovor da ne odem dovršiti posao u plasteniku, kaj da sada delam - lažem mužu da mi se malo mantra ili odlučno velim - sve što se može i sutra ili preksutra napraviti, nema razloga da se ne odgodi do prek - preksutra.
Sutra je blagdan pa ne može - pretpostavljam - ali u petak odmah, u zum momentu uzeti ćemo kovid putovnice i raspitati ću se kak stoji sa prekograničnim šopingom - jel možemo bez nekakvih testova klisnuti preko - u Sloveniju, u Mađarsku, nebitno, makar samo i na sladoled - samo da visoko podignutog nosa kročim preko granice bar na pet minuta. Hehe......:)
 

Kukuruz

Član
Tu od
4 Srp 2013
Poruka
90
,svedska ukida prc testove,izraelski buduci premijer ukida sve mjere, a nasi i dalje trube a raja slusa,jeebiga tesko nam ulazi u tikvu. ;)
Ne prc nego PCR testiranja, ali u pravu si sve su to prc iliti lažne vijesti.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Sad je ovo najgore prije sezone, ko zna kaj bu na jesen, moguće sve da bu ju zaprli opet.

Čitala sam neki dan da je napravljena studija onih koji su preboljeli asimptomatsku koronu - oblik zaraze bez znakova bolesti - i utvrđeno da u koštanoj srži imaju trajne obrambene stanice - ili kak se to već zove - trajni doživotni imunitet. Oblik obrane koji je trajno pohranjen u koštanoj srži i trajno živi i spreman je u bilo koje doba života čovjeka umnožiti se i uništiti virus.
Nije navedeno ništa o onima koji su oboljeli lako ili teško.

Obzirom na vagone lažnih vijesti i traljave interpretacije i prikaza istih naših novinara, niti vjerujem niti ne vjerujem tako dugo dok se aktivno ne potvrdi.
Aktivno će se potvrditi ako se sljedećih godinu - dvije virus ne bude širio na cijepljene i one koji su ga već preboljeli.
 

mikke

Iskusan lik
Tu od
20 Velj 2019
Poruka
1,915
Kolega Perko,kazes imamo srecu zbog anemicnog,imamo sranje ovaj ce nas unistiti kao drzavu tako i ljude,sve prodaje i unistava jeste li jos uvijek uspavani,drogirani.:unsure:
Gdje su njegova obecanja,vratiti Inu,osigurati mladima povratak,odrzati brodogradnju,uvesti vojni rok,cijeniti branitelje,obnoviti Zagreb,vratiti sigurnost i red.:(
Sto ne dozvoli ovu sutkinju da zatvori tu zlocinacku organizaciju,poziva se na Tudjmana vizionara a svako malo leti u bruselj po naputke.
Zaduzuje namjerno drzavu a HNB sjedi na 100milijardi kuna rezervi neiskoristenih,sjebo Agrokor sad i Podravka na redu,zeli raseliti Baniju,uvodi na silu 5G mrezu a strani teleoperateri ne placaju porez drzavi,zabranjuje vlastito sjeme,zatvorene secerane,tiskare,glinica u Mostaru itd. nasa se kuna stampa u Austriji i njemackoj(provjeri povecalom na rubu novcanica).
Ljudi moji preci nam se okrecu u grobu,branitelji su razocarani i kipti u njima, zar smo zivote davali za ovo zlo,ovu diktaturu i fasizam,probudite se iz sna vec jednom,voda vec skoro kuva a vi ste jos uvijek u loncu.
Trcite po pikicu i mislite da ste dobili slobodu,dobili ste kuurac i jos vece okove,veselite se zelenim putovnicama,jeste li vi stvarno normalni, pa zar ste zaboravili na prirodna,ustavna i medjunarodno priznata prava i slobode.
Dali ste ljudi ili vec bioroboti,razmislite dobro dragi moji forumasi o svemu i vasim djelima...

Sve vas VOLI i MOLI vas Hotela i ne klonite duhom nije jos gotova ova igra. 🙋‍♂️
Kolega Hotela,moram se nadovezati glede pitke vode koje imamo u izobilju,kao što Arapi imaju naftu,ali prodali bi ovi "naši" i to ali "guzica" se usrala. Mada skupit će oni hrabrosti i za taj pothvat, ali onda ako je pameti u ovog naroda, bude "veselo".
 

Nai

Aktivni član
Tu od
11 Pro 2019
Poruka
172
Buduci da sam na granicnom prelazu sa srb

u srb moze da se vakcinise ko god hoce, bile cak i turisticke ture iz turske "vakcinacija u srb", tipa 550e su bile. Generalno i sam sam se tamo vakcinisao, hr osobna, fajzer, i za 26 dana da dodjem po drugu dozu. (nikakvih problema). Svako vakcinisan dobije tipa oko 25 eura, zavisno od grada...neki cak i vaucere. Sezona krenula, svi bi u grcku za 99e, tako da je pomama za vakcinama. Suska se da visak radne snage koji bude dobijao otkaz, bice ISKLJUCIVO nevakcinisani, kako god okrenes- bices primoran da primis vakcinu. (toliko o "slobodi").

Hteo sam prvenstveno ovde da primim vakcinu, moj odgovor je bio- na jesen. Trenutno vodim moje kod doktora (na pregled) pa bih da se i oni vakcinisu (ovde). Cujem da osobe koje su isle na revakcinu- bilo je problema- u kompijuteru/sistemu izbacuje da nisu primile prvu dozu.

Inace ne bih se ni ja vakcinisao, ali skoro 2 godine da ne vidim sestru, njenu decu, prijatelje itd.- je previse.

I da, posle turisticke sezone, na jesen- zamislite 4 val ide
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
U Čakovcu, na javnom zdravstvu, Zenekom se može cjepiti tko god želi, svakoga dana do 5 h popodne. Bez poziva, bez obzira na godine starosti. Dođeš i cjepie te. Već je dugo tako.

Inače, posvuda u Hrvatskoj moći će se dobiti druga doza cijepiva na svakome mjestu gdje se provodi cjepljenje, bez obzira iz kojeg dijela Hrvatske si, a isto tako će se i stranci na odmoru moći cijepiti na mjestu gdje se trenutno zateknu u Hrvatskoj sa drugom dozom.
To je već prije odlučeno i objavljeno.
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,734
Molim Vas da ovaj moj "ulet s slikarijama" prihvatite kao moj svojevrsni apel, mene malog ne-običnog građanina - dajmo molim Vas i našim liječnicima da imaju pravo na svoj godišnji odmor, na malo druženja s njihovim obiteljima:
60d7b13098f43280dad1bfb7d13abd71.jpg
a1ad581551c0e625c103996595b05b49.jpg
39b5edd2372afe09063a9bf3d2bacd5d.jpg
 

LAKI

  
Tu od
13 Velj 2019
Poruka
1,120
Pa neka odmaraju ko im brani, nikako mi nisu jasne ove slike gde se valjaju po hodnicima i spavaju na stolicama kao da nose pacijente na leđima po bolnicama a sad rade manje nego ikad bar kod mene u okruženju
 

Ekonomist

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
516
Hotela što si zdrobio u tekstu pa to je lakrdija od neznanja.
HNB drži devizne rezerve i time drži koliko toliko stabilan tečaj.
Agrokor je bio prezadužen i izvor nelikvidnosti.
Povezao si plandemiju kao da je to plan na razini Hr.
O svakoj točki se može roman napisati. I ja bi htio da je Plenković drugačiji ali to u ovoj temi spominjati je suludo.
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,873
Obavještavam (kak bi krivousni rekel) svekoliko pučanstvo sitnog zuba da mi je vozačka dobila koronu i mora biti u karanteni do 25.06. :cry: :p
Ček malo morti je ovo za vic!:unsure:
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh