• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Koronavirus

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Kolege jeste li ikad culi za IMUNITET,kaj su to egzosomi a sto je virus,trazite mozda skuzite. 🤫
 

bitćebolje

Dobro znana faca
Tu od
13 Sij 2016
Poruka
742
Pa ljudi dragi , dajte si pročitajte koliko je vremena potrebno za razvoj i puštanje u primjenu jednog novog cjepiva-lijeka.......
Pa ovo cijepljenje je odličan test- pokus, a pokusni štakori besplatni......i još plate cjepivo.....
Idealno za danas svjetski najveću i najjaču polugu moći- farmaciju
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Tko donosi odluke i na osnovu čega, a znam, moda je u pitanju :hahah:


U članku se veli i ovo:

Jedan zabrinjavajući aspekt smjernica CDC-a i AAP-a oko maski u školi, rekao je gotovo svaki stručnjak s kojim je Intelligencer razgovarao, jest to što nema završetak ili specifične me

Neki liječnici tvrde da je najbolji način zaštite djece od korone cijepljenje odraslih​

Nekoliko liječnika ističe da je najbolji način zaštite djece od covida-19 cijepljenjem odraslih. "Naš najučinkovitiji način zaštite svih, učenika i školskog osoblja, cijepljenje je odraslih", rekla je Westyn Branch-Elliman, specijalistica za zarazne bolesti na Medicinskom fakultetu Sveučilišta Harvard.
 

domy_os

Iskusan lik
Tu od
18 Lip 2021
Poruka
722
Rekao sam sam sebi da više neću pratiti ove crne vijesti jer je sve već rečeno i danas dobijem vijest da mi je još jedan kolega preminuo neposredno nakon cijepljenja, a drugi skoro ostao bez noge, u oba slučaja su problem krvni ugrušci. Da ne bude zabune, zbog prirode posla svi mi idemo na sistematski nekoliko puta godišnje i nikakva skrivena bolest se ne može potkrasti. Ponovno me obuzeo bijes, a i tuga zbog svega što se radi ljudima pokraj 100 puta gorih bolesti koje se zanemaruju...

 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
I baš je taj u pravu, oni koji tvrde suprotno sto posto nisu.
Zanimljivo, internetom se vrte oglasi, članci, u kojima istaknute javne osobe govore o čudesnim ozdravljenjima nakon što su propile kutiju "čudotvornih " tabletica, čak su i njihove slike i čitavi citati govora prezentirani a oni pojma nemaju da netko eksploatira njihovo ime i osobnost, ali naivni naručuju, kupuju....

Pametna osoba će slušati struku iz svoga okruženja, ljude koje ili osobno ili kroz javnu komunikaciju poznaje a ne gutati članke koje može napisati i na internet postaviti bilo koji anonimus iz bilo kojeg dijela svijeta ili tvoj susjed.
I ti i ja možemo napisati tisuće ovakvih članaka, a rulja bedaka će ih prenositi po svijetu kao relevantne.

Treba nama policijski pendrek, u fazi smo ulične demokracije, ulična demokracija je u Njemačkoj pod vodstvom fašističke stranke i Hitlera napravila najveći svijetski zločin u cijeloj ljudskoj povijesti. Polako se smicamo prema tridesetima dvadesetog stoljeća, i nastavimo li ovako, završiti ćemo ko svijet četerdesete. Izroditi će se "vođa" tipa Hitlera, a onda ćemo i završiti po hitlerovskoj proceduri.
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,032
Pametna osoba će razmislit svojom glavom, pametna osoba nije ovca, pametnom osobom se ne može manipulirat i prodat joj muda pod bubrege, pametna osoba razluči informacije i na temelju vjerodostojnih donosi zaključke a tebi ako je do pendreka obrati se suprugu pa neka te udara do mile volje :hahah:
Treba doć s vremena na vrijeme pročitat postove u ovoj temi, tu je čisti primjer zašto nas vlada guzinja vec 20 godina, prvo ste dali guzice sad i ruke :LOL: e a nekima ni to nije dosta još im i pendreka fali hahah a jesam se nasmijao na rano jutro, barem da mi dan dobro počne pošto krećemo sa berbom a blato do jaja:cautious:
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,868
Ja sam gazda, ja sam vlasnik firme VRAŠTVO!
Napravili smo cjepivo, nešto smo testirali na tisuću ljudi i pokazalo se dobro, ali....
Imam dilemu jer na tom vraštvu od cjepiva na jednom dijelu smo ugradili dodatak DNK koji se u nekim slučajevima pokazao odličan.
Za prijavljeno cjepivo smo dobili međunarodnu dozvolu, ali za ono sa dodatkom nismo ni prijavili.
Odlučio sam da ono atestirano pošaljemo u neku "jaču" zemlju EU, a ono "dorađeno" i ne testirano u neku manju zemlju, recimo, neku tamo Hrvatsku, poklonit ćemo im, a i lakše će se pratiti efekti.
A ako i pocrkaju, imaju lijepu obalu pa bumo sve to preuzeli. A neće biti ni problem sa njihovim političarima jer upravo čitam da im je "tarifa" oko 10.000 kuna.
Uspjeli smo! Pročitajte #3606!!!!!!!!!!!!
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Danas i kod mene berba grzdja,bice veselo kuva se grah i rostilj,svi dobro dosli,bilo vakcinisani ili ne,strogo ZABRANJEN pristup politicarima.Obnavljamo zalihe Hotele,krumpira,graha i ostalih prirodnih poklona,samo hrabro moji forumasi,neka spavaci i dalje spavaju.Kad progledaju pasce na guzicu,mada bi bolje bilo da padnu na glavu.
Svima lijep i suncan dan a Beogradjanima puno,puno obilne kise,mi znamo zasto jel tako. :ppozdrav:
 

bhorv

Dobro znana faca
Premium
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,653
Za one "pametnije i od pape" i u UAE, Dubai..nose se maske..današnja slika iz taxija..mog sina..također..antivaksera..
 

Prilozi

  • IMG-454eed76cb71b411f22ecc99133df03e-V.jpg
    IMG-454eed76cb71b411f22ecc99133df03e-V.jpg
    16 KB · Pregleda: 37

bhorv

Dobro znana faca
Premium
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,653
Lako je prosvjedovati..kada su dileri odmah pored Vas..a i podignut je i šator ako kome pozli..
 

Prilozi

  • o_12520931_1280.jpg
    o_12520931_1280.jpg
    44.9 KB · Pregleda: 16
  • FB_IMG_1631987803716.jpg
    FB_IMG_1631987803716.jpg
    20.5 KB · Pregleda: 16
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh