• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Koronavirus

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,550
I on je radil po planu elite... Ne bi to mogel da ga nisu podržavali. A kad im je okrenul leđa, onda su ga uništili.
Pogledaj mlađu povijest... Sanader ,Kurz, Saddam, Gaddafi... Kennedy, Abraham Lincoln..

@Krumpironja, tvoja bi teza štimala da svatko zarađuje samo za sebe, a ne hrani takve poput Buffeta...
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,031
Evo još jedan primjer ne možemo mi bez zivotinjskog svijeta...kada se zivina u prirodi koti...kada imaju najbolje uvijete...tako je i bilo zadnjih 40 godina nakotilo se ljudi i sada krece borba za egzistenciju nema više blagostanja, najjači opstaju i po meni to je dobro, prirodna selekcija zašto ne, prije si ZJ pitao od kud pojedincima pravo da se igraju boga a od kud znanosti pravo da se igra boga i idu lijecit i spašavat ljude koji bi po prirodi umrli...od kad se ljudi "igraju" boga na svim poljima je svijet iso u racku ako ces tako gledat ne možeš samo u jednom smjeru komentirat...ovo je sada odgovor na 20 godina spašavanja ljudi koji su trebali umrijet u svom vremenu, previše nas je...i vođe su rekli dosta a nakon njihovog dosta vjerujem da dolazi totalni reset svijeta i novo sutra, futristički filmovi ce nam postat novo normalno...
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,550
Nisu oni spašavala nikoga, već su 70 godina zarađivali na cjepivima i lijekovima, gradili bolnice...a gdje se gradi tu se i zarađuje i bogati.
Spašavanje je iluzija.
Ti isti, koji su "spašavali" živote, uništavali su tuđe zemlje ratovima i sankcijama.
Opet velim, problem je u lakomom kapitalizma koji počiva na stal om rastu, kaj je nemoguće.
 

swizach

Iskusan lik
Tu od
12 Srp 2007
Poruka
1,575
Eto. Vidis i sam da sam u pravu da treba reset. Pa makar i po scenariju mad maxa
 

swizach

Iskusan lik
Tu od
12 Srp 2007
Poruka
1,575
Nikad ne rec nikad. Svasta bi moglo bit oko tajvana. Il ak se jurop krene smrzavat. Buducnost je bliza nego sto mislimo.
 

Tommy

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
3,509
Ne valja kapitalizam (Buffet, Gates, Bezos…), ne valja komunizam, ne valja diktatura (Saddam, Gadafi, Kim…) Kaj onda valja?
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh