• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Koronavirus

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

floion

Član
Tu od
18 Ruj 2013
Poruka
163
Razmislite malo,jucer u Ljubljani veliki protest,ne 10 000ljudi kako mediji objavljuju,puno,puno vise a navecer potop,tko ga je napravio...priroda ili...
E moj kupljeni sto cu stobom,kolko vas je takvih,jao,jao stvarno je puno ljudi izprogramirano,robova i nemislecih,bice tesko al istina DOLAZI. 👨‍🌾
Ja ne mogu da vjerujem sta citam.
 

domy_os

Iskusan lik
Tu od
18 Lip 2021
Poruka
744
Znamo da je 65 godina prag za penziju, a love za penzije nema pa idu na odstrel. Meni mama i neke tetke imaju poveći nož pokraj vrata ukoliko netko nešto pokuša. :D
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,703

swizach

Iskusan lik
Tu od
12 Srp 2007
Poruka
1,587
Znamo da je 65 godina prag za penziju, a love za penzije nema pa idu na odstrel. Meni mama i neke tetke imaju poveći nož pokraj vrata ukoliko netko nešto pokuša. :D
Zato sam mislio unaprijed pa sam sa 22 oso u penziju. Mene nece zvat. Ljubim ih
 

antondj

Dobro znana faca
Tu od
30 Kol 2015
Poruka
728
Andol, aspirin i antibiotici mogu sadrzavati sta i cjepivo. Meso iz trgovackih lanaca je stetnije od cjepiva. Pusenje unistava zdravlje. Alkohol, secer, sol...
Ako se brinemo o zdravlju, onda na sve paziti, u protivnom je cijepljenje svjetonazorsko pitanje
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,703
Sve to kaj si rekel, možeš u svakom trenutku prestati koristiti i organizam se bude sam s vremenom očistil.
S *-pivom nije tak: dijete koje postane autistično ili osoba kojoj se jave ugrušci nakon toga, nema više pomoći.
Nije li ti uopće ideja pikanja cijele svjetske populacije, protiv jedne relativno opasne prehlade, sumnjiva?
Meni je od samih početaka, a još više to kaj to uopće ne štiti onak kak su obećavali. Tim više kaj postoji prisila umjesto slobodnog izbora. Eto, pokušava se treći put ono kaj dvaput nije uspjelo.
Osim toga, tu se nekima vrte velike pare, pa zakaj bi stvar prestala? A to hoće li netko od nas nastradati, ionak nikoga nije briga.
Pročitaj pa razmisli:
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Dobro jutro dragi moji forumasi,vidite pingvina serosa vrtnog patuljka kako gubi razum🤭.Shvatite ovi zlotvori nemisle stati i biti ce sve gore a vi niti ne primjecujete da dolazi fasizam.Uskoro cete morati nositi maske i na otvorenom,policija ce cak na ulici maltretirati ljude,nigdje se nece moci brez pikice ili testa,objavice da i pikani sire bolest cak i na cijepljenje,lonac kuha i uskoro zavire.
No ovo je plan,sve zavisi od nas i naseg slavenskog inate,mi smo malo tvrdji orah nego zapad i na nama ce se fasizam slomiti🤫.Budite zajedno sa nama koji smo progledali, osloboditelji ljudske rase i planeta,za pocetak kuhajte sirce danas da razbijemo njihovu kemiju u zraku jer ne smjeraju dobro.
Mnogi jos ne shvacaju da je ovo stvarnost i necija igra,pa igrajmo se ali aktivno.:ppozdrav:
 

fergomil

Aktivni član
Tu od
2 Ožu 2019
Poruka
257
Nije li ti uopće ideja pikanja cijele svjetske populacije, protiv jedne relativno opasne prehlade, sumnjiva?
Poštovani kolega, sumljivo je to da su bolnice puna bolesnika od te takozvane, kako Vi kažete "relativno opasne prehlade" i to 75% necijepljenih, nažalost sve mlađih i mlađih osoba (prosjek 46 godina). Ako ovako nastavi zbog prepunih bolnica "prehlađenih" ponovno ćete imati problema kada budete vodili svog oca na neki pregled jer neće biti doktora koji će to moći obaviti.

Eto, pokušava se treći put ono kaj dvaput nije uspjelo.
Biti će triput a i više s obzirom kako se drži distanca, dezinfekcija ruku a da ne govorimo o tome koliko pametnjakovića ne nosi masku na mjestima gdje su skupine ljudi. Na žalost neki se takvim ponašanjem još i proseravaju. Oprostite na izrazu ali uzimati si takvu slobodu koja je na uštrb moje, iziskivalo je isti.

Poštovani kolega @hotela,Vi bi dizali revoluciju a kad dođe do toga sakrili biste se u mišju rupu i čekali razvoj događaja i shodno na ishod mjenjali svoju komunikaciju. Imao sam priliku takve slušati 90-tih godina kad je trebalo nešto učiniti.
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,929
Fergomil! Objasni ovo! Kako da postupim, što da napravim kad je sve ovo do sada povijest!?
 

domy_os

Iskusan lik
Tu od
18 Lip 2021
Poruka
744
Poštovani kolega, sumljivo je to da su bolnice puna bolesnika od te takozvane, kako Vi kažete "relativno opasne prehlade" i to 75% necijepljenih, nažalost sve mlađih i mlađih osoba (prosjek 46 godina). Ako ovako nastavi zbog prepunih bolnica "prehlađenih" ponovno ćete imati problema kada budete vodili svog oca na neki pregled jer neće biti doktora koji će to moći obaviti.
Koliko ja vidim, sad se po MSM-u već priča o 40-45% cijepljenih po bolnicama, a neslužbeno i više.

Fergomil! Objasni ovo! Kako da postupim, što da napravim kad je sve ovo do sada povijest!?
Pseudoznanost, kako sam ranije rekao.
 

fergomil

Aktivni član
Tu od
2 Ožu 2019
Poruka
257
Poštovani kolega ja sam, ako ste primijetili govorio o distanci, dezinfekciji i maskama.
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Kolega Fergomil ,hvala na onome postovani,uzvracam vam istom mjerom,ne trazim misje rupe,dokazao sam toi 90g,91 i 92.Da nema ljudi poput mene vi sada nebi ovdje pisali,hvala vam lijepa na sputavanju mojega misljenja i pozrtvovnosti za preplasene i manipulirane ljude. 🤫
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh