• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Koronavirus

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,714
Z amerike nam je došel kriminal, droga, mafija...i ne vjerujem njihovoj "dobroj namjeri" jer se iza svega kriju brzoplete odluke i velika zarada. Vjerojatno i covid kao takav. (Znate onu: mi imamo bolest za svaki lijek).
Iskreno, više bi vjeroval ruskom proizvodu, jer je u konačnici i jeftiniji (za državu).

Ak mene pitate - cijepljenje ne. Sve je to napravljeno na brzinu s nepoznatim posljedicama. Možda stari(ji) ljudi i nemaju kaj izgubiti, ali nek sami odluče. No, u mas-medijima je već počela propaganda...
Nije to toliko smrtonosno koliko se želi prikazati. Uglavnom su umrli oni narušena zdravlja ili visokih godina. Da ih je šteta - je, ali eto, nisu imali sreće (ili im je jednostavno životna svijeća dogorjela).

Odgovorno ponašanje i držanje dobre forme sigurno može pomoći, a sad, kakve je tko sreće.
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,335
Ja isto ne kužim ko se hoće cijepit za nešto što još niko ne zna kakva je bolest i to sa cijepivom koje je došlo već za cca 8 mjeseci, ja ne bi moje skromno mišljenje. Čujem kao političari budu prvi za primjer drugima, a dosta dobar izvor kaže da to bude fiziološka otopina.. 🤷‍♂️
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,714
Darijus, tebebudu oralno.
Budu ti zaorali iglu, da te ne moraju pikati :hahah:
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,714
Sam' se ti zezaj...
Ono kaj je u proljeću bila teorija zavjere, danas postaje stvarnost...covid iskaznice ili ne ogućnost putovanja zrakoplovom...
 

martinv1

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2020
Poruka
1,533
E sad da sam u školi slušal, znal bi i kaj to je 😆
Al nekakvo pojačalo il' neš.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,714
Čisto da se vidi i drugo mišljenje, ono koje se skriva:
Članak 1
Članak 2

Pročitajte kritički, ne vjerujte ni jednoj ni drugoj strani.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,017
A i Rus koji je sudjeloval u izumu cjepiva je pokojni od nočas.
Prijatelj ga gurnul, a ovaj nezgodno opal
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,714
Znači da je tu ipak puno stvari mutno.
Agenda 2021 i polako 2030 se polako ostvaruje...a ljudi i dalje ne vide...
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,017
Znači ako su Rusi sjebali onda propast?
Oni su poznati ko stari poštenjaki za razliku od Amera
 

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,233
Neki stihovi su rekli :
"igraj svoju igru, ma boli te,
uhvati ritam, prije ili kasnije
bit će svima jasnije"
Kolega ZJ ne se sekirati, nego pokušat sačuvati hladnu glavu, zaštititi svoju obitelj i sebe, i pokušat pomoći bližnjem svom koliko možeš, nikom ne PODMETNUT nogu(A KOLIKO SAM TE SKUŽIO U SUSRETU OVO LITO I NISI MI SE UČINIO KAO TIP KOJI BI TO RADIO), prema tom mi koji MU vjerujemo znamo da je on s nama, a tko će onda protiv nas.
Možda te i razumijem pokušava misionari ti, jer je opće poznato da više ljudi ima koje treba privesti Bogu tu oko nas, nego simbolički rečeno u centralnoj africi, oni možda ne znaju za Boga, ili ne poimlju Boga kao i mi, ali ga manje srde i ljute od nas.
Opet sam se raspisao, bolje stati. 🤫
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Bok forumasi,cijepit se ne mislim jer nema potrebe a da i ima virusa,opet se nebi vec bi ga prebolil.
Mnogi su jos uvijek preplaseni i izgubljeni i njih zele navuc na cjepivo.
,Da je virus opasan i da ima cjepivo ispitano koje pomaze ,ma svi bi se cijepili i gurali za cijepljenje.​
Stvarno mi je zao ljudi koji su pogubljeni,no stvarno mislim da je grijeh prema svome tijelu i razumu se ne informirati putem interneta vec odmah sve odbaciti kao teoriju zavjere.​
Pa zar jos ne uvidjate da ide sve po planu,skoro sve zemlje ga slijede,najavljuje se ovdje u AT i njemackoj,kao i britaniji treci val.​
Evo ukucajte na jutubu,geoinzenjering ili zivi covjek probajte,prica vam o stvarima nezamislivima normalnom covjeku,o covidu,upravljanju klimom i njezinu manipuliranju,zagrebackom potresu namjerno izazvanom.​
Pa pokrenite se vec jednom,cenzura se siri,kasnije cete djabe traziti,stize fasizam,Hitler je takodje radio po savrsenu planu,preplasio ljude i oduzeo slobode,zatvarao neposlusne i razumne,ista metoda - dva koraka naprijed -jedan nazad pa opet tako.​
Pa i sam Junker ( bivsi predsjedavajuci EU) je priznao kako se nesto provodi ako znas da ce se ljudi buniti,prvo najavis mjeru i sacekas te osluskujes,pa kad se sve smiri jer su ljudi ravnodusni onda je na silu uvedes.​
Pa vidite samo u poljoprivredi sta se desava,nemozes siriti prirodna sjemenja,prodavati plodove starinskih sorti bez licence itd.sve to smisljeno onemogucuju,GMO sve rusi sto mu je na putu.​
Evo i ja sam se raspiso izvinite ali nazalost druge nam nema,probudite se iz lijenosti i trazite,primjecujte i budite kriticni prema svakoj informaciji te je dobro promisljeno ispitajte.​
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,774
Kolega plus jeli taj(y) zbog ovog zadnjeg 🤫, da mi je najbolje da šutim🤣
Ne kolega nije zbog tog smajlića, nego ti imaš moju podršku zbog tvojeg razumnog pristupa i kvalitetnog teksta.
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Kolega plus jeli taj(y) zbog ovog zadnjeg 🤫, da mi je najbolje da šutim🤣
Baš si ma nasmijal. Kak si došel na ideju da je možda samo zbog zadnje rečenice?
Sve je super (y) napisano (osim velika slova, naj galamiti, boldaj 😉 ).

Edit:
dok sam ja pisal, kolega plus je odgovoril.

Hitler je takodje radio po savrsenu planu,preplasio ljude i oduzeo slobode,zatvarao neposlusne i razumne,ista metoda - dva koraka naprijed -jedan nazad pa opet tako.​
Fala Bogu, nije to dugo delal (iako je i to bilo predugo i s prevelikim posljedicama). Stara izreka veli da se povijest ponavlja pa nek svatko tko nekaj sličnoga pokuša, razmisli kaj ga čeka.

Pa vidite samo u poljoprivredi sta se desava,nemozes siriti prirodna sjemenja,prodavati plodove starinskih sorti bez licence itd.sve to smisljeno onemogucuju,GMO sve rusi sto mu je na putu.​
Nažalost, živa istina. :mad::(.

Ja sam oduvijek bil za cijepljenje jer je stara istina da je svaki otrov lijek ako je količina dovoljno mala. Ne znam jesu li sva ova nova cjepiva na istoj bazi (genetska) ili je neko od njih klasično. Ako postoji klasično, cijepil bi se njime, a s ovim genetskim, baš i nemam volju. Ne mora biti loše, jer sve kaj je novo i nepoznato nije nužno loše, ali možda omogućuje provedbu loših namjera (nama malim nepoznato).
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Evo malo prije procital na FB-uku od Dr.Davor Pavune,verujem da vam je poznat vecini.
Pise g.Sladojev o tom novom cjepivu kojeg na silu guraju,sacuvaj nas boze od tih strucnjaka u Pfizeru.
Pratite malo g.Pavunu,naseg velikog naucnike i vjernika,ja mu vjerujem.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh